Quote (lol112 @ Mar 20 2010 01:54am)
jak bys nabul cta 6 za ta cene to bym pogratulowal ale tak to tylko jest nice
hah, czysty kijek jest warty 300fg ++

pytalem juz na nld i mam potencjalnego klienta za 800 fg jak zrobie na 6bo

pozdrawiam
This post was edited by bladatwarzy on Mar 20 2010 03:16am