d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev14748495051205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jan 3 2011 02:57am
Góra przyjaciele, zostalo mi 300 stro do konca Oka Świata, nie przekonuje mnie poki co ten klasyk.
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Jan 3 2011 03:04am
zakonczylem zbieracza burz. udana seria, takze dzisiaj empik i żarna niebios + trylogia cienia B)
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Jan 3 2011 04:43am
Czytal ktos moze Smoczy Tron + kolejne czesci? Podobno porownywalne z Lotrem. Dostalem na gwiazdke i nie wiem jaki priorytet temu nadac.
Member
Posts: 10,975
Joined: Aug 31 2007
Gold: 3,583.00
Jan 3 2011 05:26am
Quote (ilikevodka @ 3 Jan 2011 11:04)
zakonczylem zbieracza burz. udana seria, takze dzisiaj empik i żarna niebios + trylogia cienia B)


Też mi bardzo się podobał :D Szkoda, że nie ma więcej części :(
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Jan 3 2011 05:56am
Quote (CoD_id @ Jan 3 2011 08:57am)
Góra przyjaciele, zostalo mi 300 stro do konca Oka Świata, nie przekonuje mnie poki co ten klasyk.


Postanowiłem wrócić do mojego ulubionego Glena Cooka, i przeczytałem 2 pierwsze tomy Imperium Grozy, no i przeżyłem jedne z największych rozczarować, nęęęędza!!!! nie rozumiem jak gość który napisał Czarną Kompanię i Garreta, był w stanie zrobić taki chłam.

Tera kończę Oko Swiata (Tom1), niby wszystko ok, ale zupełnie mnie nie wciąga, chyba do drugiego tomu się nie zmuszę

Iso coś fajnego :(


Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Jan 3 2011 06:51am
Quote (iridius @ Jan 3 2011 01:56pm)
Postanowiłem wrócić do mojego ulubionego Glena Cooka, i przeczytałem 2 pierwsze tomy Imperium Grozy, no i przeżyłem jedne z największych rozczarować, nęęęędza!!!!  nie rozumiem jak gość który napisał Czarną Kompanię i Garreta, był w stanie zrobić taki chłam.

Tera kończę Oko Swiata (Tom1), niby wszystko ok, ale zupełnie mnie nie wciąga, chyba do drugiego tomu się nie zmuszę

Iso coś fajnego :(


Czarna Kompania dobra? Zastanawialem sie nad kupnem ale balem sie kupowac w ciemno.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 3 2011 06:56am
Quote (iridius @ 3 Jan 2011 12:56)
Postanowiłem wrócić do mojego ulubionego Glena Cooka, i przeczytałem 2 pierwsze tomy Imperium Grozy, no i przeżyłem jedne z największych rozczarować, nęęęędza!!!!  nie rozumiem jak gość który napisał Czarną Kompanię i Garreta, był w stanie zrobić taki chłam.

Tera kończę Oko Swiata (Tom1), niby wszystko ok, ale zupełnie mnie nie wciąga, chyba do drugiego tomu się nie zmuszę

Iso coś fajnego :(


pieśn lodu i ognia geroge'a martina ofc
zostala mi polowa ostatniego tomu i bardzo bardzo ubolewam ze nie ma jeszcze kolejnych czesci :<
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Jan 3 2011 08:24am
Quote (cOr @ Jan 3 2011 12:56pm)
pieśn lodu i ognia geroge'a martina ofc
zostala mi polowa ostatniego tomu i bardzo bardzo ubolewam ze nie ma jeszcze kolejnych czesci :<


^^ obacze
tnx
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Jan 3 2011 11:12am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 3 Jan 2011 14:51)
Czarna Kompania dobra? Zastanawialem sie nad kupnem ale balem sie kupowac w ciemno.


Wyszla niedawno reedycja wiekszosci opowiadan o czarnej kompanii.

Kroniki Czarnej Kompanii zdecydowanie warte zachodu ( zawieraja ksiazki "Czarna Kompania", "Cien w ukryciu", "Biala Roza" ). Pozniej juz kwestia gustu, moim zdaniem na pewno nastepne czesci sa gorsze, jedne przecietne, inne niezle, ale przeczytalem je ( nadal czekam na reedecyje ostatnich dwoch ) z ciekawosci i zeby po prostu zamknac cala serie, a nie dlatego, ze nie moglem sie od nich oderwac ( kolejne czesci czytalem dosc dlugo, nie "lykalem" jak pierwszego tomu ).
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jan 4 2011 08:14am
Quote (iridius @ Jan 3 2011 11:56am)
Postanowiłem wrócić do mojego ulubionego Glena Cooka, i przeczytałem 2 pierwsze tomy Imperium Grozy, no i przeżyłem jedne z największych rozczarować, nęęęędza!!!!  nie rozumiem jak gość który napisał Czarną Kompanię i Garreta, był w stanie zrobić taki chłam.

Tera kończę Oko Swiata (Tom1), niby wszystko ok, ale zupełnie mnie nie wciąga, chyba do drugiego tomu się nie zmuszę

Iso coś fajnego :(


Też przez to przechodz, póki co ~7xx stron w Oku Świata, powoli się rozkręca, ale nie wciąga. Mimo wszystko drugi tom zamówiony. Jak bedzie slaby to na nim poprzestane.
Go Back To Polska Topic List
Prev14748495051205Next
Add Reply New Topic New Poll