Quote (CoD_id @ Jan 3 2011 08:57am)
Góra przyjaciele, zostalo mi 300 stro do konca Oka Świata, nie przekonuje mnie poki co ten klasyk.
Postanowiłem wrócić do mojego ulubionego Glena Cooka, i przeczytałem 2 pierwsze tomy Imperium Grozy, no i przeżyłem jedne z największych rozczarować, nęęęędza!!!! nie rozumiem jak gość który napisał Czarną Kompanię i Garreta, był w stanie zrobić taki chłam.
Tera kończę Oko Swiata (Tom1), niby wszystko ok, ale zupełnie mnie nie wciąga, chyba do drugiego tomu się nie zmuszę
Iso coś fajnego
