d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev14748495051523Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Feb 27 2010 03:17pm
Quote (morderca @ 27 Feb 2010 21:57)
na PSN jest już GoW3 demo, ściągać i testować.


Info bylo 3 strony temu...
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Feb 27 2010 03:21pm
Quote (Stara_Lunara @ 27 Feb 2010 22:17)
Info bylo 3 strony temu...


demko juz grzeje sie na HDD, ale poczekam z przetestowaniem na podlaczenie pod TV z salonu, bo nie chce sobie zaskoczenia psuc na moim CRT ;)

Btw, jak tam platyna w LBP idzie? Ja dzisiaj nadrobilem 3 pierwsze krainy do 100% wszystko + no lives lost itd, gorzej juz z wyzszymi poziomami .. :sniper: Nie chce mi cos wskoczyc tez ten trofek z 40 strzalami w 5 sec, jak szybko bym nie naciskal to nie idzie i juz.. a 5000 strzalow jak wystrzeliwales? :unsure:

Panowie, ktos jest w stanie zarzucic heart na mnie + moje poziomy? pisac jak cos na markov-pl zebym wiedzial komu dawac rewanz :p
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Feb 27 2010 03:27pm
Quote (morderca @ 27 Feb 2010 21:57)
na PSN jest już GoW3 demo, ściągać i testować.

mam je od ponad miecha i przeszedlem z 15 razy :(
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Feb 28 2010 04:16am
Za 2 godzinki będę miał demo GoW 3. Całą noc pobierało, net zaledwie 1mbit niestety.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Feb 28 2010 04:34am
Quote (VolveR @ 28 Feb 2010 11:16)
Za 2 godzinki będę miał demo GoW 3. Całą noc pobierało, net zaledwie 1mbit niestety.


ja wlasnie przeszedlem.. epickosc, super grafa, ogolnie gra zabiera dech w piersiach ^_^
pewno sobie poczekam, az zagram w pelna wersja, no ale coz - gra super !
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Feb 28 2010 04:52am
Quote (markov @ 28 Feb 2010 11:34)
ja wlasnie przeszedlem.. epickosc, super grafa, ogolnie gra zabiera dech w piersiach ^_^
pewno sobie poczekam, az zagram w pelna wersja, no ale coz - gra super !

jezeli porownasz jakosc grafy w demie i w tym, co diz wrzucil, to wychodzi na to, ze jeszcze dopiescili :)
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Feb 28 2010 04:53am
Quote (fro5tbite @ Feb 28 2010 12:52pm)
jezeli porownasz jakosc grafy w demie i w tym, co diz wrzucil, to wychodzi na to, ze jeszcze dopiescili :)


W demie jest gorsza grafika?
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Feb 28 2010 05:02am
Quote (VolveR @ 28 Feb 2010 11:53)
W demie jest gorsza grafika?

niz na tych filmikach? imo tak, ale i tak zajebista jest :P
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Feb 28 2010 06:18am
Quote (markov @ 27 Feb 2010 22:21)
demko juz grzeje sie na HDD, ale poczekam z przetestowaniem na podlaczenie pod TV z salonu, bo nie chce sobie zaskoczenia psuc na moim CRT ;)

Btw, jak tam platyna w LBP idzie? Ja dzisiaj nadrobilem 3 pierwsze krainy do 100% wszystko + no lives lost itd, gorzej juz z wyzszymi poziomami .. :sniper: Nie chce mi cos wskoczyc tez ten trofek z 40 strzalami w 5 sec, jak szybko bym nie naciskal to nie idzie i juz.. a 5000 strzalow jak wystrzeliwales? :unsure:

Panowie, ktos jest w stanie zarzucic heart na mnie + moje poziomy? pisac jak cos na markov-pl zebym wiedzial komu dawac rewanz :p


Jakos ostatnio nie gralem w lbp, ale chyba 4 pierwsze poziomy mam na 100% z no live lost i jeszcze jakis tam 1 tez na 100% i nll, generalnei zostaly mi 3 te cale poziomy. Trophy z 40 strzalami tez mi nie chce wskoczyc, ale ono chyba do platynki nie jest potrzebne.
Najgorzej z nll bedzie z tym ostatnim poziomem -.-

This post was edited by Stara_Lunara on Feb 28 2010 06:18am
Member
Posts: 3,373
Joined: Nov 10 2007
Gold: 3.10
Feb 28 2010 07:20am
Trophy z 40 strzałami można z kumplami zrobić, wtedy wszystkich zlicza, poza tym ostatni boss bije stałym schematem, jeśli się go wyuczycie to będzie banalny.

This post was edited by quenthel25 on Feb 28 2010 07:20am
Go Back To Polska Topic List
Prev14748495051523Next
Add Reply New Topic New Poll