Quote (Stara_Lunara @ 27 Feb 2010 22:17)
Info bylo 3 strony temu...
demko juz grzeje sie na HDD, ale poczekam z przetestowaniem na podlaczenie pod TV z salonu, bo nie chce sobie zaskoczenia psuc na moim CRT
Btw, jak tam platyna w LBP idzie? Ja dzisiaj nadrobilem 3 pierwsze krainy do 100% wszystko + no lives lost itd, gorzej juz z wyzszymi poziomami ..

Nie chce mi cos wskoczyc tez ten trofek z 40 strzalami w 5 sec, jak szybko bym nie naciskal to nie idzie i juz.. a 5000 strzalow jak wystrzeliwales?
Panowie, ktos jest w stanie zarzucic heart na mnie + moje poziomy? pisac jak cos na markov-pl zebym wiedzial komu dawac rewanz