d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Walka Miesiaca! Katowice!
Prev1474849505171Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2009 05:14pm
Quote (plebshater @ Dec 6 2009 12:13am)
:(


-_- wiesz ze zdania poprawnie nie zloze po polsku a sie czepiasz o literowki. zostanie tak jak jest i chuj. no edits tonight

Quote (Pakitosn @ Dec 6 2009 12:16am)
a to nawet nie sa riposty , bo po co mam sie klocic z jakims idiota , ktory mi wmawia ze jestem nerdem nie wychodzacym z domu a jest na odwrot ? :)


Na tobie juz dzisiaj nawbijalem plusjedynek wiec wypierdalaj cieciu spac.

This post was edited by Shapiro on Dec 5 2009 05:19pm
Member
Posts: 681
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Dec 5 2009 05:16pm
Quote (Anarchy51 @ Dec 6 2009 12:04am)
chodzisz na bjj do atalli czy na tajski do rutkowskiego?


do Atalli ofc

ale czesciej treningi prowadzi Mariusz :)

Quote (Shapiro @ Dec 5 2009 11:53pm)



chuj ci na glowe baranie. riposty masz takie zalosne ze mi sie zyc odechciewa



a to nawet nie sa riposty , bo po co mam sie klocic z jakims idiota , ktory mi wmawia ze jestem nerdem nie wychodzacym z domu a jest na odwrot ? :)

This post was edited by Pakitosn on Dec 5 2009 05:18pm
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Dec 5 2009 05:17pm
A Mial Ktos Akcje Np Idzie 3 Typow I Na Ciebie
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2009 05:18pm
Quote (Accusation @ Dec 6 2009 01:17am)
A Mial Ktos Akcje Np Idzie 3 Typow I Na Ciebie


On miał
Member
Posts: 681
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Dec 5 2009 05:19pm
Quote (Shapiro @ Dec 6 2009 01:12am)
Nie po staremu bo to jakis nowy rand ktorego trzebabylo troche uteperowac :angry:


nie rozpierdalaj mnie , bo dla mnie to ty jestes nowy .. 07 plebie ;]
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Dec 5 2009 05:19pm
Quote (Pempek0207 @ 6 Dec 2009 00:18)
On miał
http://i50.tinypic.com/66x7ko.jpg


Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2009 05:19pm
Quote (Pakitosn @ Dec 6 2009 12:19am)
nie rozpierdalaj mnie , bo dla mnie to ty jestes nowy .. 07 plebie ;]


QQ more? :(

Quote (Pakitosn @ Dec 6 2009 12:20am)
idiota ? :))


Juz mowielem ze jestes debilem. Mam sie znowu powtarzac? Idz spac cieciu, pewnie jutro masz walke.
Jutro na tobie powbijam plusjedynki.

This post was edited by Shapiro on Dec 5 2009 05:22pm
Member
Posts: 681
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Dec 5 2009 05:20pm
Quote (Shapiro @ Dec 6 2009 01:19am)
QQ more? :(


idiota ? :))
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 5 2009 05:21pm
Quote (placydo @ 6 Dec 2009 00:08)
kto sie tam palki jakiejs dopatrzyl?


27-30 sekunda , coś tam widać.
Member
Posts: 681
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Dec 5 2009 05:23pm
Quote (Shapiro @ Dec 6 2009 01:19am)
QQ more? :(



Juz mowielem ze jestes debilem. Mam sie znowu powtarzac? Idz spac cieciu, pewnie jutro masz walke.
Jutro na tobie powbijam plusjedynki.


no ale problem w tym ,ze to ty na debila wychodzisz :) nie jutro mam wolne ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1474849505171Next
Add Reply New Topic New Poll