Quote (TDI @ Sat, Jul 18 2009, 12:59pm)
a ja mam takie pytanie.
czy jesli sie gra normalnie czyli to h/u to.
gra sie zaczyna z jakas tam pula wirtualnych pieniedzy pokerowych, tak ?
jest to turniej sng czyli pule zgrania wygrany, tak ?
moge normalnie pasowac/foldowac czy trace na tym fg ? jak mniej wiecej wygladaja procentowo wejscia rak jak sie gra z ludzmi z jsp ? tak jak na tych smieszncyh free poker roomach, ze 80 % wejsc jest ?
pozdrawiam.
zaczynacie obaj z 1k coins, jesli jest twoja tura to przy sprawdzaniu w czasie 5 minut meczu jesli dobrze pamietam pula wynosi 40 i 20 jesli spasujesz. Po jakims czasie to sie zwieksza. Fg tracisz/zyskujesz tylko po skonczonym meczu, generalnie mozesz nawet na h/u rozgrywac nonstop a/i