d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev14748495051491Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,984
Joined: May 24 2009
Gold: 1.38
Warn: 20%
Jul 18 2009 02:21am
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 18 2009 03:00am
Quote (Daydr3am @ Sat, Jul 18 2009, 10:21am)



Quote (Bluff @ Sat, Jul 18 2009, 10:51am)
afk brush teeths, lmk if bluffing doesnt dodge.

100k odds, 300,000fg if he wins



Quote (Perfekt @ Sat, Jul 18 2009, 10:52am)
This is madness!


Rozbawiło mnie to :lol: ja bym nie grał.
Banned
Posts: 2,984
Joined: May 24 2009
Gold: 1.38
Warn: 20%
Jul 18 2009 03:08am
Quote (Kserkes @ Sat, Jul 18 2009, 11:00am)
Rozbawiło mnie to :lol: ja bym nie grał.


on teraz daje swoje cale fg 466 k fg vs 100k fg remiego. ja bym gral...
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jul 18 2009 03:15am
Quote (Daydr3am @ Sat, 18 Jul 2009, 10:08)
on teraz daje swoje cale fg 466 k fg vs 100k fg remiego. ja bym gral...


dodge bedzie, nie ma sie do podniecac

sit&go nie dziala :C

This post was edited by Accusation on Jul 18 2009 03:32am
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Jul 18 2009 05:59am
a ja mam takie pytanie.

czy jesli sie gra normalnie czyli to h/u to.

gra sie zaczyna z jakas tam pula wirtualnych pieniedzy pokerowych, tak ?

jest to turniej sng czyli pule zgrania wygrany, tak ?

moge normalnie pasowac/foldowac czy trace na tym fg ?

jak mniej wiecej wygladaja procentowo wejscia rak jak sie gra z ludzmi z jsp ? tak jak na tych smieszncyh free poker roomach, ze 80 % wejsc jest ?

pozdrawiam.
Member
Posts: 14,140
Joined: Nov 11 2006
Gold: 0.00
Jul 18 2009 06:04am
Quote (TDI @ Sat, Jul 18 2009, 12:59pm)
a ja mam takie pytanie.
czy jesli sie gra normalnie czyli to h/u to.
gra sie zaczyna z jakas tam pula wirtualnych pieniedzy pokerowych, tak ?
jest to turniej sng czyli pule zgrania wygrany, tak ?
moge normalnie pasowac/foldowac czy trace na tym fg ? jak mniej wiecej wygladaja procentowo wejscia rak jak sie gra z ludzmi z jsp ? tak jak na tych smieszncyh free poker roomach, ze 80 % wejsc jest ?
pozdrawiam.


zaczynacie obaj z 1k coins, jesli jest twoja tura to przy sprawdzaniu w czasie 5 minut meczu jesli dobrze pamietam pula wynosi 40 i 20 jesli spasujesz. Po jakims czasie to sie zwieksza. Fg tracisz/zyskujesz tylko po skonczonym meczu, generalnie mozesz nawet na h/u rozgrywac nonstop a/i
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2009 06:45am
Gra ktos jakies h/u ?? :D
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 18 2009 06:45am
Quote (Shapiro @ Sat, 18 Jul 2009, 14:45)
Gra ktos jakies h/u ?? :D


Ja moge zagrac 20fg h/u
e/ ale nie teraz ;x musze sie wykapac, zjesc cos i zapalic.

This post was edited by Daniek92 on Jul 18 2009 06:45am
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jul 18 2009 07:07am
Quote (Shapiro @ Sat, Jul 18 2009, 02:45pm)
Gra ktos jakies h/u ?? :D


ja moge h/u 12fg
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jul 18 2009 09:07am
Quote (Czarnuch @ Sat, 18 Jul 2009, 14:07)
ja moge h/u 12fg


pm me pozniej jak chcesz -_- 1 k a/i + i juz pierdole narazie :D
Go Back To Polska Topic List
Prev14748495051491Next
Add Reply New Topic New Poll