d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev147484950511443Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,078
Joined: Mar 31 2006
Gold: 2,000.00
Warn: 10%
Dec 27 2008 07:16am
Quote (Ls_Playa @ Sat, Dec 27 2008, 01:12pm)
to zwykla pozyczka tylko ze pod zastaw. nie chodzilo mi ze ktos moglby sie obawiac ze nie oddasz, tylko ze nic by z tego nie mial. jasne to dla ciebie czy nie? jaki mialby na tym interes? a tak, moze gdy sie wkuriwsz ze nie masz sprzetu i moby cie tluka, to kupisz od kogos i wtedy ktos zarobi. i nie fucz do mnie, pazero pierdolona.


kto tu kurwa mowi o braku korzysci z 2 stron?
e-rage gieb more
Member
Posts: 4,023
Joined: Jul 12 2008
Gold: Locked
Dec 27 2008 07:22am
Quote (markov @ Sat, Dec 27 2008, 01:11pm)
zebys wlozyl w nawet tak durna gre jakis wysilek, nie ma tak latwo  cool.gif


racja , i ekhm sorry markov za flame
z tego co widze i slysze jestes jednym z bardziej znanych lubianych i szanowanych uzytkownikow takze zwracam honor

dziekuje tez za rady wojka turka i reszty

wesolych swiat
znikam na obiad:)
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Dec 27 2008 07:23am
Quote (Sephirothss @ Sat, Dec 27 2008, 02:22pm)
racja , i ekhm sorry markov za flame
z tego co widze i slysze jestes jednym z bardziej znanych lubianych i szanowanych uzytkownikow takze zwracam honor

dziekuje tez za rady wojka turka i reszty

wesolych swiat
znikam na obiad:)


nmzc za porady hehe
Banned
Posts: 811
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 27 2008 07:23am
Quote (Foreign_Beggar @ Sat, Dec 27 2008, 01:16pm)
kto tu kurwa mowi o braku korzysci z 2 stron?
e-rage gieb more


Tam nie było żadnego rage, ktoś Ci coś próbuje wytłumaczyć a Ty się plujesz.
NIKT, zupełnie NIKT nie pożyczy Ci sprzętu, bo ta gra polega na zarabianiu, a nie pomaganiu biednym.
Gold: 1,012.73 - ogarnij się kurwa i kup sobie coś, bo fg Ci nie brakuje...

/e Sry za robienie burdelu, ale aż mnie krew zalewa jak czytam takie coś smile.gif


Quote (Foreign_Beggar @ Sat, Dec 27 2008, 01:35pm)
kolejna kurwa i teraz ja poreguje troche czytaj ze zrozumieniem kurwa


O kurwa ohmy.gif

This post was edited by Raymax on Dec 27 2008 07:39am
Banned
Posts: 3,078
Joined: Mar 31 2006
Gold: 2,000.00
Warn: 10%
Dec 27 2008 07:35am
Quote (Raymax @ Sat, Dec 27 2008, 01:23pm)
Tam nie było żadnego rage, ktoś Ci coś próbuje wytłumaczyć a Ty się plujesz.
NIKT, zupełnie NIKT nie pożyczy Ci sprzętu, bo ta gra polega na zarabianiu, a nie pomaganiu biednym.
Gold: 1,012.73 - ogarnij się kurwa i kup sobie coś, bo fg Ci nie brakuje...

/e Sry za robienie burdelu, ale aż mnie krew zalewa jak czytam takie coś smile.gif


kolejna kurwa i teraz ja poreguje troche czytaj ze zrozumieniem kurwa
Member
Posts: 9,922
Joined: Mar 28 2008
Gold: 3,726.10
Dec 27 2008 07:36am
Jakby ktoś poczebował mutable to tutaj est lista:

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=26741653&f=273&st=0#entry160714473

wub.gif

45-55 lvl's smile.gif
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Dec 27 2008 07:38am
Quote (Foreign_Beggar @ Sat, Dec 27 2008, 03:10pm)
kolejny ;< mi zalezy na pozyczce ;< item vs daje fg w zaleznosci od wartosci uzywam do okreslonego lvlu nastepnie oddaje item i chce fg's ;< a nie ze pozycza bez zastawy czy czego kolwiek;< jezeli nie uzywa to czemu mialby sie marnowac?


co to za przyjemność z gry? weź sam sobie wymyśł jakiś plan gry ^ a nie pożyczać. Każdy gracz ls znajduje swoje miejsce w grze i ma z tego korzysci/satysfacke.
Jeżeli dla Ciebie planem jest pożyczanie items to wielkie brawo za bardzo ambitny plan.

Quote (Foreign_Beggar @ Sat, Dec 27 2008, 03:35pm)
kolejna kurwa i teraz ja poreguje troche czytaj ze zrozumieniem kurwa


zrozumienie polega u Ciebie na kupieniu od kogos items a potem sprzedaniu mu za taka sama cene. nie lepiej wejść do mp kupieniu czegoś i wrazie znudzenia sprzedania go za tyle samo? Ahh oczywiście że nie bo przecież lepiej się prosić i płakać

This post was edited by alienwersus on Dec 27 2008 07:41am
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Dec 27 2008 07:39am
Quote (SaintX @ Sat, 27 Dec 2008, 14:36)
Jakby ktoś poczebował mutable to tutaj est lista:

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=26741653&f=273&st=0#entry160714473

wub.gif

45-55 lvl's smile.gif


poczebuj slownik.
Banned
Posts: 3,078
Joined: Mar 31 2006
Gold: 2,000.00
Warn: 10%
Dec 27 2008 07:40am
Quote (alienwersus @ Sat, Dec 27 2008, 01:38pm)
co to za przyjemność z gry? weź sam sobie wymyśł jakiś plan gry ^ a nie pożyczać. Każdy gracz ls znajduje swoje miejsce w grze i ma z tego korzysci/satysfacke.
Jeżeli dla Ciebie planem jest pożyczanie items to wielkie brawo za bardzo ambitny plan.


zeczywisce pozyczenie zeby nabc szybciej 55 poziom a pozniej latac w z wami ten 77-80 to gz myslenia ;< zapytalem nikt nie chce to nie serio ;< tylko umileniem bylo by pozyczenie zeby szybciej sie bilo ;< nic nietraci lecz zyskuje ;<
Banned
Posts: 3,434
Joined: Nov 22 2008
Gold: Locked
Dec 27 2008 07:40am
Quote (Foreign_Beggar @ Sat, 27 Dec 2008, 14:35)
kolejna kurwa i teraz ja poreguje troche czytaj ze zrozumieniem kurwa


sory za o/t, ale skoncz juz kolego... nikt nie pozyczy ci itemow i nie rzucaj blotem na wszytskich, zachowujesz sie jak rozkapryszony bachor ktory krzyczy i tupie nogami gdy nie dostanie tego co chce.

Quote (Foreign_Beggar @ Sat, 27 Dec 2008, 14:40)
zeczywisce pozyczenie zeby nabc szybciej 55 poziom a pozniej latac w z wami ten 77-80 to gz myslenia ;< zapytalem nikt nie chce to nie serio ;< tylko umileniem bylo by pozyczenie zeby szybciej sie bilo ;< nic nietraci lecz zyskuje ;<



zyskujesz tylko TY. chcesz cos podobnego jak level service w d2, tam sie za to placi. dorzuc 20% do itema to moze ktos ci pozyczy

This post was edited by Ls_Playa on Dec 27 2008 07:42am
Go Back To Polska Topic List
Prev147484950511443Next
Add Reply New Topic New Poll