d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev14748495051415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 15 2025 09:10am
Nie wiem co masz na myśli ale ogólnie to powinno być jak zmielisz 10g ziaren to powinieneś mieć 10g świeżo mielonej kawki B)

Ja właśnie takie kawki robię z 10-11g, w kawiarce. Z tego mam bazke espresso, a na co dzień pije americano 1:3 B)


bo tej z paczki to muszę najebać z 3 łyzki zeby była dla mnie wystarczająco mocna. czy taka świeze zmielona ma wiekszego kopa i nie trzeba jej tak duzo czy to to samo jest? :D debil jestem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 15 2025 09:11am
bo tej z paczki to muszę najebać z 3 łyzki zeby była dla mnie wystarczająco mocna. czy taka świeze zmielona ma wiekszego kopa i nie trzeba jej tak duzo czy to to samo jest? :D debil jestem


Nie jesteś :angel:
Member
Posts: 34,025
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jul 15 2025 12:25pm
bo tej z paczki to muszę najebać z 3 łyzki zeby była dla mnie wystarczająco mocna. czy taka świeze zmielona ma wiekszego kopa i nie trzeba jej tak duzo czy to to samo jest? :D debil jestem


Kurde nie wiem :unsure:

Ale powinno być raczej to samo B)

Spróbuj drogi kolego mniej wody do kawki to może Smyrnie lepiej B)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2025 12:54pm
Nie mam 12 lat zeby pic kawcie
Member
Posts: 42,083
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 15 2025 12:58pm
Nie mam 12 lat zeby pic kawcie


Serio nie pijesz kawy szefie? 👀
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2025 01:40pm
Serio nie pijesz kawy szefie? 👀


Raz na pol roku
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Jul 15 2025 03:14pm
Rozpuszczalną z mlekiem.


Xddddddddd
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Jul 15 2025 03:20pm
Nie jesteś :angel:


Zależy od gatunku kawy i tego jak mocno jest palona.
No i tego jak zaparzasz. Ja mam takiego drippera gdzie lejesz wodę i kawa kapie do kubka i tam lepiej np lać parę razy mało wody niż dojebac raz, bo więcej smaku wtedy przechodzi do naparu
Member
Posts: 42,083
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 15 2025 10:55pm
Kawa wypita lecimy z remontem dalej 😅

Member
Posts: 34,025
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jul 16 2025 12:18am
Kawa wypita lecimy z remontem dalej 😅

https://i.imgur.com/WGo3w0B.jpeg


Ło panie na taki front roboty to na Bank jedna nie wystarczy B)

Właśnie atakuję pierwsza B)
Go Back To Polska Topic List
Prev14748495051415Next
Add Reply New Topic New Poll