Nie wiem co masz na myśli ale ogólnie to powinno być jak zmielisz 10g ziaren to powinieneś mieć 10g świeżo mielonej kawki B)
Ja właśnie takie kawki robię z 10-11g, w kawiarce. Z tego mam bazke espresso, a na co dzień pije americano 1:3 B)
bo tej z paczki to muszę najebać z 3 łyzki zeby była dla mnie wystarczająco mocna. czy taka świeze zmielona ma wiekszego kopa i nie trzeba jej tak duzo czy to to samo jest?

debil jestem