d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1478479480481482495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 27 2013 09:35am
Quote (AsaroV @ 27 Aug 2013 16:28)
no kurwa ma patrze na koncu to mam lepszo armie i wo gule ale kurwa mac jebane terrany napierdalaja jakeis miny i w 5 sekund nie mam 10 prob :C


widow mines to najwieksze gowno jakie jest w starcrafcie i przewaznie jak gram vs terran to buduje antiair budynek (turret/spore/cannon) na linii mineralow w ciemno
+jezeli nie wybudujesz wczas to nie patrz sie jak mina rozwala ci drony tylko po prostu je odsun az do wybudowania antiair
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Aug 27 2013 09:37am
Quote (Xploosiv @ Aug 27 2013 05:35pm)
widow mines to najwieksze gowno jakie jest w starcrafcie i przewaznie jak gram vs terran to buduje antiair budynek (turret/spore/cannon) na linii mineralow w ciemno
+jezeli nie wybudujesz wczas to nie patrz sie jak mina rozwala ci drony tylko po prostu je odsun az do wybudowania antiair


w wol to raszowalem zelotami ale teraz ciagle sie bunkrujo i duze mapy so i guwno z tego wychodzi :(
/e kurwa mam 7 lvl a mi dolosowalo 90 -.-'

This post was edited by AsaroV on Aug 27 2013 09:38am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 27 2013 09:41am
Quote (AsaroV @ 27 Aug 2013 17:37)
w wol to raszowalem zelotami ale teraz ciagle sie bunkrujo i duze mapy so i guwno z tego wychodzi :(
/e kurwa mam 7 lvl a mi dolosowalo 90 -.-'


akurat te lvle nic nie oznaczaja. a na pewno nie sa wyznacznikiem jakichkolwiek umiejetnosci
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Aug 27 2013 09:46am
Quote (cOr @ Aug 27 2013 05:41pm)
akurat te lvle nic nie oznaczaja. a na pewno nie sa wyznacznikiem jakichkolwiek umiejetnosci


nom ale jak ja gram 3cia gre od 2 lat gdzie 2 lata temu mialem braz i ledwo wiedzialem co sie dzieje na ekranie to troche srednio
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 27 2013 10:12am
Quote (AsaroV @ 27 Aug 2013 16:37)
w wol to raszowalem zelotami ale teraz ciagle sie bunkrujo i duze mapy so i guwno z tego wychodzi :(
/e kurwa mam 7 lvl a mi dolosowalo 90 -.-'


chessowaniem sie nic nie nauczysz imo
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Aug 27 2013 10:16am
Quote (Xploosiv @ Aug 27 2013 06:12pm)
chessowaniem sie nic nie nauczysz imo


chessowaniem? ;d
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 27 2013 10:17am
Quote (AsaroV @ 27 Aug 2013 17:16)
chessowaniem? ;d


no wczesnym rushem
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 27 2013 10:17am
Quote (Xploosiv @ Aug 27 2013 06:17pm)
no wczesnym rushem


cheesowaniem tepa pokrako
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Aug 27 2013 10:22am
teraz byla rowna gra ale przejebalem
~8 colosow + stalkery + zeloty vs opur maruderow kilka vikinguw + i kurwa tyle wpizde medivacow ze gg
chyba za malo gate'ow mialem :C (6)
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 27 2013 10:23am
Quote (AsaroV @ Aug 27 2013 06:22pm)
teraz byla rowna gra ale przejebalem
~8 colosow + stalkery + zeloty vs opur maruderow kilka vikinguw + i kurwa tyle wpizde medivacow ze gg
chyba za malo gate'ow mialem :C (6)


nie
po prostu terran > @
Go Back To Polska Topic List
Prev1478479480481482495Next
Add Reply New Topic New Poll