Quote (zYwi3c @ 27 Aug 2013 16:44)
To zdejmuj ta koszulke z platyna bocie ok!
jeszcze nie zagralem placementa 1/1, ale na pewno mnie nie wrzuci do platyny (w ktorej bylem

)
zagralem poki co jedna 4/4 i kompletnie nie wiedzialem co sie dzieje, bindy to juz calkiem zapomnialem, macro i micro nie istnialo

no i z diamond zrzucilo mnie do golda po jednej grze
Quote (myr00n @ 27 Aug 2013 16:46)
O, to ja pogram trochę i będę miał kolejnego sparing partnera. Dzisiaj przyszło ce hots, wiec od jutra pogram
nie lubie sie zbytnio sparowac 1/1. wole od razu leciec rankedy 2/2 i najwyzej failowac ;d
This post was edited by cOr on Aug 27 2013 08:51am