d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1477478479480481495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 27 2013 07:40am
Quote (zYwi3c @ 27 Aug 2013 14:29)
Dalej terranem cisniesz ?

W sumie dzis jak wroce, to zagram z 1 gre, zobacze jak forma


oczywko terran
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 27 2013 08:42am
wyjebalem dote i bede teraz skillowal sie w sc B)
poki co czuje sie na silach na silver-gold ale pewnie wkrotce wroce do platyny
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 27 2013 08:44am
Quote (cOr @ 27 Aug 2013 15:42)
wyjebalem dote i bede teraz skillowal sie w sc  B)
poki co czuje sie na silach na silver-gold ale pewnie wkrotce wroce do platyny


To zdejmuj ta koszulke z platyna bocie ok!
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 27 2013 08:46am
Quote (cOr @ 27 Aug 2013 15:42)
wyjebalem dote i bede teraz skillowal sie w sc  B)
poki co czuje sie na silach na silver-gold ale pewnie wkrotce wroce do platyny


O, to ja pogram trochę i będę miał kolejnego sparing partnera. Dzisiaj przyszło ce hots, wiec od jutra pogram
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Aug 27 2013 08:48am
dajcie nicki to pododaje i poogladam bo ja to raczej nie ogarniam w sc2
chociaz moge sprobowac zagrac na kogos
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 27 2013 08:49am
Quote (zYwi3c @ 27 Aug 2013 16:44)
To zdejmuj ta koszulke z platyna bocie ok!


jeszcze nie zagralem placementa 1/1, ale na pewno mnie nie wrzuci do platyny (w ktorej bylem :( )
zagralem poki co jedna 4/4 i kompletnie nie wiedzialem co sie dzieje, bindy to juz calkiem zapomnialem, macro i micro nie istnialo :D no i z diamond zrzucilo mnie do golda po jednej grze

Quote (myr00n @ 27 Aug 2013 16:46)
O, to ja pogram trochę i będę miał kolejnego sparing partnera. Dzisiaj przyszło ce hots, wiec od jutra pogram


nie lubie sie zbytnio sparowac 1/1. wole od razu leciec rankedy 2/2 i najwyzej failowac ;d

This post was edited by cOr on Aug 27 2013 08:51am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 27 2013 08:52am
Quote (cOr @ 27 Aug 2013 15:49)
jeszcze nie zagralem placementa 1/1, ale na pewno mnie nie wrzuci do platyny (w ktorej bylem :( )
zagralem poki co jedna 4/4 i kompletnie nie wiedzialem co sie dzieje, bindy to juz calkiem zapomnialem, macro i micro nie istnialo :D no i z diamond zrzucilo mnie do golda po jednej grze



nie lubie sie zbytnio sparowac 1/1. wole od razu leciec rankedy 2/2 i najwyzej failowac ;d


Jak myr juz bedzie gral to mozna 3/3 for fun
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 27 2013 08:55am
Quote (zYwi3c @ 27 Aug 2013 16:52)
Jak myr juz bedzie gral to mozna 3/3 for fun


btw mam tez koszulke diamond, wiec jest o co walczyc :P
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 27 2013 08:59am
Quote (AsaroV @ 27 Aug 2013 15:48)
dajcie nicki to pododaje i poogladam bo ja to raczej nie ogarniam w sc2
chociaz moge sprobowac zagrac na kogos


podstawa to timing, bez tego lezysz z eco w early
sorrow#2773 , potem wbije jakos
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Aug 27 2013 09:28am
no kurwa ma patrze na koncu to mam lepszo armie i wo gule ale kurwa mac jebane terrany napierdalaja jakeis miny i w 5 sekund nie mam 10 prob :C
Go Back To Polska Topic List
Prev1477478479480481495Next
Add Reply New Topic New Poll