d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1477478479480481717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,193
Joined: May 19 2014
Gold: 0.07
Warn: 70%
Jun 12 2014 12:21am
Quote (Grigo @ Apr 13 2014 03:23pm)
Witam.
Z jakiej to bajki?
http://media3.giphy.com/media/UYzNgRSTf9X1e/giphy.gif


Witam
odpowiadam, z chińskiej :D
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jun 12 2014 12:53am
Quote (DzonyPe @ Jun 12 2014 06:34am)
ej zarowno napisy jak i mowa jest broken, nie mowie tutaj o tym ze brzmi smiesznie, tylko momentami nie wiem o chuj im chodzi. myslalem ze jak sie wydaje anime na caly swiat to studio zatrudni kogos kto jednak rozmawia po angielsku i zrobi to dobrze. widac za duzo oczekiwalem.
dla kolejnych dziwnych sugestii, jest to wersja 1080 z roznymi sciezkami audio do wyboru, moge ogladac po japonsku, ale angielski pisany jest tak samo zjebany jak to co mowia jak sie wlaczy angielskie audio.


Dziwne, jezeli chcesz obejzec w niezlej jakosci i po Polsku - napisy to wejdz na : http://www.snk.wbijam.pl/pierwsza_seria.html
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Jun 12 2014 04:33am
Quote (iZebed1n @ 12 Jun 2014 08:21)
Witam
odpowiadam, z chińskiej :D


jako koneser chinskich bajek musze powiedziec, ze ta akurat jest japonska - nie do konca jednak jestem przekonany wiec polecam kontakt z moim kolega lucem, ktory ostatnio w temacie bajek jest bardzo dobrze obeznany
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jun 12 2014 04:37am
Quote (Promote @ Jun 12 2014 11:33am)
jako koneser chinskich bajek musze powiedziec, ze ta akurat jest japonska - nie do konca jednak jestem przekonany wiec polecam kontakt z moim kolega lucem, ktory ostatnio w temacie bajek jest bardzo dobrze obeznany


Promote, nie badz niegrzeczny.
Member
Posts: 2,193
Joined: May 19 2014
Gold: 0.07
Warn: 70%
Jun 12 2014 04:39am
dobra, śmiejecie sie ze mnie a nie wiecie ze też przeczytalem w życiu jedną chińską baje :D

1/2 Prince, polecam :D
http://centrum-mangi.pl/reader/12-Prince/1/1/v1/#3
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Jun 12 2014 04:40am
Quote (iZebed1n @ 12 Jun 2014 12:39)
dobra, śmiejecie sie ze mnie a nie wiecie ze też przeczytalem w życiu jedną chińską baje :D

1/2 Prince, polecam :D
http://centrum-mangi.pl/reader/12-Prince/1/1/v1/#3


tez cos czytalem bo byla "moda" jak w podstawuwie bylem, ale co to bylo nie pamietam nawet w kazdym razie czytalo sie od tylu :DDDD
Member
Posts: 2,193
Joined: May 19 2014
Gold: 0.07
Warn: 70%
Jun 12 2014 04:43am
Quote (Promote @ Jun 12 2014 12:40pm)
tez cos czytalem bo byla "moda" jak w podstawuwie bylem, ale co to bylo nie pamietam nawet w kazdym razie czytalo sie od tylu :DDDD


takie juz so niektore chinskie bajania, trza od tylu czytać ! kto to widzial :S
na szczescie ten 1/2 prince jest normalnie, przynajmniej w linku ktory podalem

This post was edited by iZebed1n on Jun 12 2014 04:44am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jun 12 2014 04:45am
Quote (iZebed1n @ Jun 12 2014 11:43am)
takie juz so niektore chinskie bajania, trza od tylu czytać ! kto to widzial :S
na szczescie ten 1/2 prince jest normalnie, przynajmniej w linku ktory podalem


no to teraz wyobraz sobie ze jest multum takich normalnych!
Member
Posts: 2,193
Joined: May 19 2014
Gold: 0.07
Warn: 70%
Jun 12 2014 04:51am
Quote (blejdowy @ Jun 12 2014 12:45pm)
no to teraz wyobraz sobie ze jest multum takich normalnych!


ogólnie to czasami siedze na TS z typem, lat 30+ ale caly czas napierdala mi o mandze zebym przeczytal

mianowicie jakas mange o wikingach gdzie chlopiec bedac piratem za kazde wykonane zadanie moze sie napierdalać z hersztem bandy (lol) :D:D:D
z drugiej strony kolezanka poleca ogladać serial* o wikingach, zebym tylko mial tyle czasu :D

This post was edited by iZebed1n on Jun 12 2014 04:51am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jun 12 2014 04:52am
Quote (iZebed1n @ Jun 12 2014 11:51am)
ogólnie to czasami siedze na TS z typem, lat 30+ ale caly czas napierdala mi o mandze zebym przeczytal

mianowicie jakas mange o wikingach gdzie chlopiec bedac piratem za kazde wykonane zadanie moze sie napierdalać z hersztem bandy (lol) :D:D:D 
z drugiej strony kolezanka poleca ogladać film o wikingach, zebym tylko mial tyle czasu :D


hm, no wiesz. Jest masa roznych rzeczy i działów w Mandze - supelnie jak w ksiazkach czy tez filmach albo serialach - kazdy znajdzie cos dla siebie, to niekoneicznie sa rzeczy dla dzieci, ale znajda sie i takie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1477478479480481717Next
Add Reply New Topic New Poll