Quote (blejdowy @ Jun 12 2014 12:45pm)
no to teraz wyobraz sobie ze jest multum takich normalnych!
ogólnie to czasami siedze na TS z typem, lat 30+ ale caly czas napierdala mi o mandze zebym przeczytal
mianowicie jakas mange o wikingach gdzie chlopiec bedac piratem za kazde wykonane zadanie moze sie napierdalać z hersztem bandy (lol) :D:D:D
z drugiej strony kolezanka poleca ogladać serial* o wikingach, zebym tylko mial tyle czasu
This post was edited by iZebed1n on Jun 12 2014 04:51am