d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1477478479480481523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Sep 20 2011 09:13am
Quote (Cheapz @ Sep 20 2011 10:02am)
MK9 to tak jakby pierwsza i bodajże druga część mortala, inna oprawa, inaczej zrobione. Też mają być te pierwsze części w hd, ale chodzi mi o coś zupełnie innego :(


wydaje mi sie ze to za wczesnie na jakies kolejne odslony mk
w gre wchodzi tylko to o czym mowilem czyli mk1 mk2 i mk3 w nie zmienionej formie zeskalowane do hd na pss
a mk9 to jest juz nowa gra a nie zadne sciaganie z pierwszych mortali
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Sep 26 2011 07:39am
FIFA12 miodzio :)
Member
Posts: 2,636
Joined: May 5 2005
Gold: 11.11
Sep 27 2011 01:50am

zeby nie bylo, lubie fife :D

This post was edited by Rafi-14 on Sep 27 2011 01:51am
Member
Posts: 11,917
Joined: Mar 6 2007
Gold: 45.00
Sep 27 2011 08:20am
grał ktoś może już w "God of War: Collection Volume 2" warto zakupic?
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Sep 27 2011 09:01am
Quote (Rafi-14 @ 27 Sep 2011 08:50)
http://www.youtube.com/watch?v=YYuTfxctxU4
zeby nie bylo, lubie fife :D


nie ma takiego czegoś w fifie bo posiadam już pełną wersję od wczoraj i nic takiego nie miało miejsca
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Sep 27 2011 12:13pm
Quote (Garnek3d @ Sep 27 2011 03:20pm)
grał ktoś może już w "God of War: Collection Volume 2" warto zakupic?


gralem w demko ale mysle ze spokojnie mozesz kupic bo chyba kosztuje 99zl to zloz sie z 4 osobami jeszcze i wyjdzie cie 20zl
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 27 2011 12:13pm
Quote (Garnek3d @ 27 Sep 2011 15:20)
grał ktoś może już w "God of War: Collection Volume 2" warto zakupic?


każdy gow jest epicki imo ;)
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Sep 27 2011 12:14pm
btw ja chyba teraz wymienie swojego nfs shifta za crysisa 2 :D
ale mysle na co wymienic moje rdr moze na nfs HP + jakas doplata
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Sep 27 2011 12:57pm
potrzebuje kogos do pomocy z jednym trophy w brinku ma ktos? :D nfs hp mam nie gralo co do gowa imo fajny :)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 29 2011 01:16pm
podobno nie bedziecie mogli game shareow robic
"…znowu, uh! Dnia 29 września w godzinach od 17:00 do 19:00 GMT (18:00-20:00 u nas) nastąpi przerwa w działaniu PSN. Wyłączeniu ulegną następujące usługi:

- PSS na PS3 i PSP
- PS Network – zarządzanie kontem
- PS Network – zakładanie nowych kont


Jeżeli chcesz jutro grać w przerwie, musisz zalogować się do PSN przed godziną 17:00 GMT (czyli u nas 18).

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że podczas tej konserwacji ma zostać usunięta możliwośc zakupów w pięć osób! Wszystko stanie się jasne prawdopodobnie już jutro (jeżeli nie jutro to do końca 2011 roku)… Czemu tak? Mianowicie pewien wydawca gier postanowił wydawać więcej swoich tytułów na PSN w atrakcyjnych cenach (niższych niż na sklepowych półkach), ale pod jednym warunkiem. Sony musi usunąć możliwość zakupów w pięć osób najpóźniej do końca roku 2011. Jakby nie patrzeć informację tę należy – w granicach rozsądku – potraktować jako plotkę. "

http://nienagrani.pl/2011/09/28/jutro-psn-nie-bedzie-dzialac-nie-kupimy-juz-nic-w-pieciu/
Go Back To Polska Topic List
Prev1477478479480481523Next
Add Reply New Topic New Poll