podobno nie bedziecie mogli game shareow robic
"…znowu, uh! Dnia 29 września w godzinach od 17:00 do 19:00 GMT (18:00-20:00 u nas) nastąpi przerwa w działaniu PSN. Wyłączeniu ulegną następujące usługi:
- PSS na PS3 i PSP
- PS Network – zarządzanie kontem
- PS Network – zakładanie nowych kont
Jeżeli chcesz jutro grać w przerwie, musisz zalogować się do PSN przed godziną 17:00 GMT (czyli u nas 18).
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że podczas tej konserwacji ma zostać usunięta możliwośc zakupów w pięć osób! Wszystko stanie się jasne prawdopodobnie już jutro (jeżeli nie jutro to do końca 2011 roku)… Czemu tak? Mianowicie pewien wydawca gier postanowił wydawać więcej swoich tytułów na PSN w atrakcyjnych cenach (niższych niż na sklepowych półkach), ale pod jednym warunkiem. Sony musi usunąć możliwość zakupów w pięć osób najpóźniej do końca roku 2011. Jakby nie patrzeć informację tę należy – w granicach rozsądku – potraktować jako plotkę. "
http://nienagrani.pl/2011/09/28/jutro-psn-nie-bedzie-dzialac-nie-kupimy-juz-nic-w-pieciu/