Quote (50groszy @ 25 May 2012 15:14)
moze zrobisz temat o wowp, moge wylozyc na red/bold
Poczekajmy może aż ruszy open beta, bo teraz póki co to nie ma za bardzo o czym pisać. W drzewku rozwoju nie badasz nic, tylko z tego co widziałem i udało mi się rozkminić samoloty kupujesz tylko i wyłącznie za kredyty. Po 2-3 bitwach zakupiłem sobie 2 tier ruski, a dosłownie za kolejne 2-3 bitwy będzie mnie stać na 3 tier

Poczekajmy aż udostępnią dla wszystkich i potem można będzie zakładać temat

W bitwach zresztą nie widziałem więcej niż 9 samolotów, i o dziwo MM działa tam lepiej niż w czołgach, bo dobiera po 1-2 wysokich do każdej drużyny, a potem już niższe. Jeśli mu zabraknie do 1 drużyny samolotu z jakiegoś tieru to w jego miejsce dobiera 2 słabsze (tylko, że jak mówię, nie widziałem więcej jak 9 maszyn w bitwie). I jest jeszcze tryb z botami 2vs2 żeby sobie poćwiczyć
This post was edited by LukaszPL on May 25 2012 07:27am