d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1476477478479480805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 25 2012 05:57am
Quote (Saygon @ 25 May 2012 13:44)
WG ma na to wyjebane, bo oni nie sa graczami tylko tworcami. To tak jabys mial sie przejmowac czy dobrze kopie sie diamenty twoim murzynom-niewolnikom w kopalni diamentow. Daja ci zysk i tyle co chcesz o nich wiedziec, na reszte mozna miec wyjebane.


Banda pierdolonych rusków i tyle powiem... Mogłem zrobić tak samo, kupić konto z 4-5 X tierami i nie przejmować się niczym, a tak musiałem ciułać samemu starając się czerpać przyjemność z gry, ale mimo najszczerszych chęci od dłuższego czasu nie potrafię...
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2012 06:22am
Quote (LukaszPL @ 25 May 2012 13:57)
Banda pierdolonych rusków i tyle powiem... Mogłem zrobić tak samo, kupić konto z 4-5 X tierami i nie przejmować się niczym, a tak musiałem ciułać samemu starając się czerpać przyjemność z gry, ale mimo najszczerszych chęci od dłuższego czasu nie potrafię...


Przyjemnosc z gry od nowa mialem tylko jak zaczalem grac, czyli w dniu, kiedy wot wyszedl i wszyscy zaczynali od zera i jak wbilem kw to w 90% gier bylem na samej gorze. Ale to juz nie wroci.
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 25 2012 06:25am
Quote (Saygon @ 25 May 2012 14:22)
Przyjemnosc z gry od nowa mialem tylko jak zaczalem grac, czyli w dniu, kiedy wot wyszedl i wszyscy zaczynali od zera i jak wbilem kw to w 90% gier bylem na samej gorze. Ale to juz nie wroci.


Od dłuższego czasu już nie da się grać z zapałem w WoTa przez trolli i każdy nowy patch, bo zamiast naprawić to zawsze coś spierdolą jeszcze...
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 25 2012 07:00am
Zajebiście się lata tymi maszynkami :D Czuje się, że to jakiś starszy model po tym jak skręca i się wznosi :D No i oczywko przed chwilą pierwsza czołówka zaliczona :D
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 25 2012 07:14am
Quote (LukaszPL @ 25 May 2012 15:00)
Zajebiście się lata tymi maszynkami :D Czuje się, że to jakiś starszy model po tym jak skręca i się wznosi :D No i oczywko przed chwilą pierwsza czołówka zaliczona :D


moze zrobisz temat o wowp, moge wylozyc na red/bold
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 25 2012 07:23am
Quote (50groszy @ 25 May 2012 15:14)
moze zrobisz temat o wowp, moge wylozyc na red/bold


Poczekajmy może aż ruszy open beta, bo teraz póki co to nie ma za bardzo o czym pisać. W drzewku rozwoju nie badasz nic, tylko z tego co widziałem i udało mi się rozkminić samoloty kupujesz tylko i wyłącznie za kredyty. Po 2-3 bitwach zakupiłem sobie 2 tier ruski, a dosłownie za kolejne 2-3 bitwy będzie mnie stać na 3 tier :D Poczekajmy aż udostępnią dla wszystkich i potem można będzie zakładać temat ;) W bitwach zresztą nie widziałem więcej niż 9 samolotów, i o dziwo MM działa tam lepiej niż w czołgach, bo dobiera po 1-2 wysokich do każdej drużyny, a potem już niższe. Jeśli mu zabraknie do 1 drużyny samolotu z jakiegoś tieru to w jego miejsce dobiera 2 słabsze (tylko, że jak mówię, nie widziałem więcej jak 9 maszyn w bitwie). I jest jeszcze tryb z botami 2vs2 żeby sobie poćwiczyć :D

This post was edited by LukaszPL on May 25 2012 07:27am
Member
Posts: 1,528
Joined: Oct 1 2010
Gold: 1.90
Warn: 60%
May 25 2012 07:30am
Quote (LukaszPL @ May 25 2012 02:23pm)
Poczekajmy może aż ruszy open beta, bo teraz póki co to nie ma za bardzo o czym pisać. W drzewku rozwoju nie badasz nic, tylko z tego co widziałem i udało mi się rozkminić samoloty kupujesz tylko i wyłącznie za kredyty. Po 2-3 bitwach zakupiłem sobie 2 tier ruski, a dosłownie za kolejne 2-3 bitwy będzie mnie stać na 3 tier :D Poczekajmy aż udostępnią dla wszystkich i potem można będzie zakładać  temat ;) W bitwach zresztą nie widziałem więcej niż 9 samolotów, i o dziwo MM działa tam lepiej niż w czołgach, bo dobiera po 1-2 wysokich do każdej drużyny, a potem już niższe. Jeśli mu zabraknie do 1 drużyny samolotu z jakiegoś tieru to w jego miejsce dobiera 2 słabsze (tylko, że jak mówię, nie widziałem więcej jak 9 maszyn w bitwie). I jest jeszcze tryb z botami 2vs2 żeby sobie poćwiczyć :D


Mechanika jest bardzo podobna do tej z wot?
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 25 2012 07:40am
kurwa z jakimi debilami musze ja grac, jebane kurwa slepoty, t32 przytula sie z ob704, ob zablokowany, a ten jeszcze kurwa go trafic nie moze, arta tak samo, wszystko ladnie jak na talezu, a tu chuj, w nic nie trafia q.q
no i remis ;_;

This post was edited by 50groszy on May 25 2012 07:44am
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 25 2012 08:23am
Quote (PanApetyczny @ 25 May 2012 15:30)
Mechanika jest bardzo podobna do tej z wot?


Czy ja wiem, jest coś takiego jak supremacy, czyli niby odpowiednik okupacji bazy w czołgach, ale zdobywa się ją niszcząc cele na ziemi. Albo standardowo walczycie do wyeliminowania wszystkich przeciwników. Żadnych medali, odznaczeń itp. Ceny w sklepach nie są jakieś zaporowe bo X tier kosztuje 30 tys. kredytów przy średnich zarobkach na bitwę ~500 kredytów. Może się to zmieni w finalnej wersji (oby) bo tak to będzie nudno :/
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2012 08:30am
Quote (LukaszPL @ 25 May 2012 16:23)
Czy ja wiem, jest coś takiego jak supremacy, czyli niby odpowiednik okupacji bazy w czołgach, ale zdobywa się ją niszcząc cele na ziemi. Albo standardowo walczycie do wyeliminowania wszystkich przeciwników. Żadnych medali, odznaczeń itp. Ceny w sklepach nie są jakieś zaporowe bo X tier kosztuje 30 tys. kredytów przy średnich zarobkach na bitwę ~500 kredytów. Może się to zmieni w finalnej wersji (oby) bo tak to będzie nudno :/


Oby.
Na pewno sie zmieni, alpha byla do testowania bugow, nie do mozolnego grindowania.
Go Back To Polska Topic List
Prev1476477478479480805Next
Add Reply New Topic New Poll