d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1476477478479480495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 26 2013 02:03pm
Quote (fro5tbite @ 26 Aug 2013 21:01)
to dawaj 1v1, skoro juz opanowales sztuke robienia wiecej niz 1 expo :P


nie zadaje sie z toba po tym bezczelnym kicku na stimie, sry
Member
Posts: 35,318
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Aug 26 2013 02:03pm
Kto zagra 1v1? Jestem noobem jak coś :D
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 26 2013 02:05pm
Quote (Xploosiv @ 26 Aug 2013 21:03)
nie zadaje sie z toba po tym bezczelnym kicku na stimie, sry


taki z ciebie wiracha, a boisz sie porazki, ja tu ci daje mozliwosc e-zemsty, a ty co? :<

Quote (osk4rr @ 26 Aug 2013 21:03)
Kto zagra 1v1? Jestem noobem jak coś :D


ja moge, zaraz ci dam swoj nick i numerek

wentyl, 516


7 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): fro5tbite, gnuj618, Alyx, osk4rr, AsaroV, Gladiatorek, zYwi3c

ty nie czytaj, tylko graj

This post was edited by fro5tbite on Aug 26 2013 02:08pm
Member
Posts: 35,318
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Aug 26 2013 02:08pm
Quote (fro5tbite @ Aug 26 2013 10:05pm)
taki z ciebie wiracha, a boisz sie porazki, ja tu ci daje mozliwosc e-zemsty, a ty co? :<



ja moge, zaraz ci dam swoj nick i numerek


7 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): fro5tbite, gnuj618, Alyx, osk4rr, AsaroV, Gladiatorek, zYwi3c

ty nie czytaj, tylko graj


mam wersje startowa moj nick to Oscar
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 26 2013 02:25pm
napisz jeszcze raz
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 26 2013 11:38pm
Quote (fro5tbite @ 26 Aug 2013 21:05)
taki z ciebie wiracha, a boisz sie porazki, ja tu ci daje mozliwosc e-zemsty, a ty co? :<



ja moge, zaraz ci dam swoj nick i numerek

wentyl, 516


7 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): fro5tbite, gnuj618, Alyx, osk4rr, AsaroV, Gladiatorek, zYwi3c

ty nie czytaj, tylko graj


Ja ostatnio streamy ogladam tylko
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 27 2013 01:48am
Quote (zYwi3c @ 27 Aug 2013 06:38)
Ja ostatnio streamy ogladam tylko


co to za zycie? :< trzeba pograc czasem
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 27 2013 04:59am
Quote (fro5tbite @ 27 Aug 2013 08:48)
co to za zycie? :< trzeba pograc czasem


nie ma czasu :O 1 wrzesnia koncze prace, to wtedy cos pogram ;o
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 27 2013 05:18am
ja po wczorajszych monstrualnych failach zblizam sie do 50% winrate, a potem cisniemy mocno do diamentu
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 27 2013 07:29am
Dalej terranem cisniesz ?

W sumie dzis jak wroce, to zagram z 1 gre, zobacze jak forma
Go Back To Polska Topic List
Prev1476477478479480495Next
Add Reply New Topic New Poll