Quote (Xploosiv @ 26 Aug 2013 21:03)
nie zadaje sie z toba po tym bezczelnym kicku na stimie, sry
taki z ciebie wiracha, a boisz sie porazki, ja tu ci daje mozliwosc e-zemsty, a ty co? :<
Quote (osk4rr @ 26 Aug 2013 21:03)
Kto zagra 1v1? Jestem noobem jak coś

ja moge, zaraz ci dam swoj nick i numerek
wentyl, 516
7 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): fro5tbite, gnuj618, Alyx, osk4rr, AsaroV, Gladiatorek,
zYwi3cty nie czytaj, tylko graj
This post was edited by fro5tbite on Aug 26 2013 02:08pm