Quote (blejdowy @ Jun 12 2014 06:29am)
Ogladaj tylk oz Japonskim dubbiniem i napisami, Damn Dżony przebolej przez chwile potem nie bedzie ci przeszkadzac, ja na przyklad nie umiem ogladac anime po angielsku bo brzmi przekomicznie.
ej zarowno napisy jak i mowa jest broken, nie mowie tutaj o tym ze brzmi smiesznie, tylko momentami nie wiem o chuj im chodzi. myslalem ze jak sie wydaje anime na caly swiat to studio zatrudni kogos kto jednak rozmawia po angielsku i zrobi to dobrze. widac za duzo oczekiwalem.
dla kolejnych dziwnych sugestii, jest to wersja 1080 z roznymi sciezkami audio do wyboru, moge ogladac po japonsku, ale angielski pisany jest tak samo zjebany jak to co mowia jak sie wlaczy angielskie audio.