d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1476477478479480717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
Jun 1 2014 11:13am
tak koncza ogladacze

Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jun 9 2014 04:02pm
Co tam ostatnio ogladaliscie ciekawego? Ja skonczylem ostatnio Noragami, Strike the Blood i Nobunagun i teraz nie wiem co ogladac :P
Jak macie jakies fajne tytuly to dawac mi je :)
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Jun 9 2014 04:26pm
psycho-pass, ao no exorcist, kill la kill i steins gate, nic ciekawego, poza ostatnim, ktore naprawde mi sie podobalo

This post was edited by 50groszy on Jun 9 2014 04:26pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jun 9 2014 04:51pm
Quote (50groszy @ Jun 9 2014 11:26pm)
psycho-pass, ao no exorcist, kill la kill i steins gate, nic ciekawego, poza ostatnim, ktore naprawde mi sie podobalo


niestety takkie epickosci juz dawno obejrzalem :D
zaczalem Mushishi bo kiedys sciagnalem na dysk, a czytalem ze ma dobre opinie, zobaczymy.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jun 11 2014 11:14pm
probowalem ogladac anime ktore wyskoczylo mi w rekomendacjach. attack on titan. ja pierdole, angielski jest tak zjebany ze nie rozumiem o co im chodzi przez wiekszosc czasu. po chinsku niestety nie gadam. nn thx.
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Jun 11 2014 11:15pm
Quote (DzonyPe @ Jun 12 2014 06:14am)
probowalem ogladac anime ktore wyskoczylo mi w rekomendacjach. attack on titan. ja pierdole, angielski jest tak zjebany ze nie rozumiem o co im chodzi przez wiekszosc czasu. po chinsku niestety nie gadam. nn thx.


po polsku tez sie nie da?
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jun 11 2014 11:19pm
Quote (Elobos @ Jun 12 2014 06:15am)
po polsku tez sie nie da?


sciagnalem wersje 1080, nie ma polskich napisow. mam do wyboru ogladac po chinsku, albo po angielsku. z tym ze oni nie gadaja po angielsku. przynajmniej nie w sposob zrozumialy dla reszty swiata.
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Jun 11 2014 11:23pm
Quote (DzonyPe @ Jun 12 2014 06:19am)
sciagnalem wersje 1080, nie ma polskich napisow. mam do wyboru ogladac po chinsku, albo po angielsku. z tym ze oni nie gadaja po angielsku. przynajmniej nie w sposob zrozumialy dla reszty swiata.


wyslalem Ci linki do stron online, sa napisy i jest w czym wybierac
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jun 11 2014 11:29pm
Quote (DzonyPe @ Jun 12 2014 06:14am)
probowalem ogladac anime ktore wyskoczylo mi w rekomendacjach. attack on titan. ja pierdole, angielski jest tak zjebany ze nie rozumiem o co im chodzi przez wiekszosc czasu. po chinsku niestety nie gadam. nn thx.


Ogladaj tylk oz Japonskim dubbiniem i napisami, Damn Dżony przebolej przez chwile potem nie bedzie ci przeszkadzac, ja na przyklad nie umiem ogladac anime po angielsku bo brzmi przekomicznie.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jun 11 2014 11:34pm
Quote (blejdowy @ Jun 12 2014 06:29am)
Ogladaj tylk oz Japonskim dubbiniem i napisami, Damn Dżony przebolej przez chwile potem nie bedzie ci przeszkadzac, ja na przyklad nie umiem ogladac anime po angielsku bo brzmi przekomicznie.


ej zarowno napisy jak i mowa jest broken, nie mowie tutaj o tym ze brzmi smiesznie, tylko momentami nie wiem o chuj im chodzi. myslalem ze jak sie wydaje anime na caly swiat to studio zatrudni kogos kto jednak rozmawia po angielsku i zrobi to dobrze. widac za duzo oczekiwalem.
dla kolejnych dziwnych sugestii, jest to wersja 1080 z roznymi sciezkami audio do wyboru, moge ogladac po japonsku, ale angielski pisany jest tak samo zjebany jak to co mowia jak sie wlaczy angielskie audio.
Go Back To Polska Topic List
Prev1476477478479480717Next
Add Reply New Topic New Poll