d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1476477478479480491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,782
Joined: Nov 23 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 9 2012 03:43am
pograu bym ale nie umie :)
Member
Posts: 1,528
Joined: Oct 1 2010
Gold: 1.90
Warn: 60%
Feb 26 2012 08:25pm
jeszcze 3 ojro mi brakuje do setki :thumbsup: i shotuje wyzsze hu
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Apr 1 2012 03:19am
na jakim serwisie są dosyć często dobre freerolle online w holdema?

i jaki serwis mi polecacie do grania na real kase i gdzie są jakieś rabaty od wplat itp zeby najbardziej sie oplacalo.
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 16 2012 03:17pm
Po 8 miesiącach przerwy, zaczynam mieć ochotę na pokera :baby:
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Apr 16 2012 05:21pm
Quote (Rafalek @ Apr 16 2012 11:17pm)
Po 8 miesiącach przerwy, zaczynam mieć ochotę na pokera  :baby:


Kurwa, w końcu. Ogarniaj się i będziemy razem crushować limity. Można jakiegoś sweat'a dojebać, ogólnie lepiej wspólnie niż samemu.
Ja teraz nie mam zbytnio czasu na pokera, bo matura za 2 tyg, więc wypadałoby zacząć coś się uczyć, ale po bardzo chętnie. :wub:
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 16 2012 05:30pm
Quote (krss @ Apr 17 2012 01:21am)
Kurwa, w końcu. Ogarniaj się i będziemy razem crushować limity. Można jakiegoś sweat'a dojebać, ogólnie lepiej wspólnie niż samemu.
Ja teraz nie mam zbytnio czasu na pokera, bo matura za 2 tyg, więc wypadałoby zacząć coś się uczyć, ale po bardzo chętnie. :wub:


Będzie pięknie, jak w raju :angel:
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Apr 16 2012 05:31pm
Quote (Rafalek @ Apr 17 2012 01:30am)
Będzie pięknie, jak w raju  :angel:


:love:
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 16 2012 05:34pm
4 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Rafalek, gravelet, ViNc3aNiTy, Boskiii

Hej, koleś, a jak tam Twoja kariera, rzuciłeś to w pizdu, czy na nl200 już siedzisz?
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 8 2012 05:36pm
Newsy z internetowego świata pokerowego:

Wczoraj, tj. 7 maja, Isildur1 aka Victor Blom wygrał event 215$ NLH - 1/8240 za 247k$, dzisiaj z kolei, tj. 8maja, Isildur1 wygrał event 530$R NLH - 1/486 za 160k$.GG, do tej pory znany był głównie z high stakes cashy na ftp :O . Wyczyn a'la Elky z przed kilku lat na wcoopie.
Warto również zwrócić uwagę na ostatnie sukcesy Polaków, w zakończonym dzisiaj evencie scoopa 2100$ NLH, gracz o nicku Pyszalek był 6/966, za co zgarnął 80k$ :O
7 maja, w evencie scoopa 109$R NLH turbo, gracz z Polski o nicku Slavik_krs był 2/2251 i wygrał 98k$ :O
Wcześniej, bo 15 kwietnia, niedzielnego warm-upa wygrał inny Polak - sosickPL, wygrał 104k$ :O
Tego samego dnia, w turnieju sunday million 4 miejsce zajął kolejny gracz z Polski, kucin3d, ogarnął 135k$ :O
Inny Polak o nicku WUJEC, również tego samego dnia, to jest 15 kwietnia był 4 w turnieju sunday 500k$, za co zebrał 32k$ :O
29kwietnia, GrekZorba, również Polak, wygrał turniej sunday second chance, otrzymał 49k$ :O

Coraz więcej Polaków sukcesy odnosi, gg.
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
May 8 2012 05:56pm
Quote (Rafalek @ May 9 2012 01:36am)
Newsy z internetowego świata pokerowego:

Wczoraj, tj. 7 maja,Isildur1 aka Victor Blom wygrał event 215$ NLH - 1/8240 za 247k$, dzisiaj z kolei, tj. 8maja, Isildur1 wygrał event 530$R NLH - 1/486 za 160k$.GG, do tej pory znany był głównie z high stakes cashy na ftp :O . Wyczyn a'la Elky z przed kilku lat na wcoopie.
Warto również zwrócić uwagę na ostatnie sukcesy Polaków, w zakończonym dzisiaj evencie scoopa 2100$ NLH, gracz o nicku Pyszalek był 6/966, za co zgarnął 80k$ :O
7 maja, w evencie scoopa 109$R NLH turbo, gracz z Polski o nicku Slavik_krs był 2/2251 i wygrał 98k$ :O
Wcześniej, bo 15 kwietnia, niedzielnego warm-upa wygrał inny Polak - sosickPL, wygrał 104k$ :O
Tego samego dnia, w turnieju sunday million 4 miejsce zajął kolejny gracz z Polski, kucin3d, ogarnął 135k$ :O
Inny Polak o nicku WUJEC, również tego samego dnia, to jest 15 kwietnia był 4 w turnieju sunday 500k$, za co zebrał 32k$ :O
29kwietnia, GrekZorba, również Polak, wygrał turniej sunday second chance, otrzymał 49k$ :O

Coraz więcej Polaków sukcesy odnosi, gg.


OGULNIE TO MIALEM SIE NIE CHWALIC, NO ALE JAK JUZ WRZUCILES. :blush:
Pyszalek n1. :D
Btw. kiedy sie bierzemy za tego poxa w koncu? :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1476477478479480491Next
Add Reply New Topic New Poll