d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1475476477478479805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2012 05:04am
Quote (Phrarr @ 25 May 2012 13:00)
Niby czemu? Jak dla mnie dobre rozwiązanie ;D


Pewnie. Lecisz sobie swoim brand new super drogim us odrzutowcem tieru 10 majac 100% hp, a w tym czasie wpada w ciebie tier 1 loltraktor samolotow z 10 hp. Giniecie obaj. Super system.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 25 2012 05:07am
http://eu.worldofwarplanes.com/news/61-closed-beta-announced/
tu pisza, ze beta startuje 31 maja, chyba, ze cos przekrecilem
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 25 2012 05:15am
Quote (Saygon @ 25 May 2012 13:04)
Pewnie. Lecisz sobie swoim brand new super drogim us odrzutowcem tieru 10 majac 100% hp, a w tym czasie wpada w ciebie tier 1 loltraktor samolotow z 10 hp. Giniecie obaj. Super system.


W rzeczywistości też by tak było więc w czym problem ? :D Koleś w lolku dostanie w chooj punktów za to a koleś w 10 niezły rachunek za bitwe jak nie będzie uważać :D
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2012 05:19am
Quote (LukaszPL @ 25 May 2012 13:15)
W rzeczywistości też by tak było więc w czym problem ? :D Koleś w lolku dostanie w chooj punktów za to a koleś w 10 niezły rachunek za bitwe jak nie będzie uważać :D


W rzeczywistosci tanki byly doszczetnie zniszczone po jednym penetrujacym strzale, a artyleria nie byla bronia przeciw czolgom. Od kiedy te gry to symulatory rzeczywistosci? Jesli juz chca robic ramowanie samolotami to powinni zrobic cos w stylu, ze przy zderzeniu zabierasz przeciwnikowi 100% swojego aktualnego hp. Wiec wtedy taki lolek zabralby powiedzmy 150 hp duzemu przeciwnikowi, a sam by zginal i to by bylo sprawiedliwe.
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 25 2012 05:25am
Quote (Saygon @ 25 May 2012 13:19)
W rzeczywistosci tanki byly doszczetnie zniszczone po jednym penetrujacym strzale, a artyleria nie byla bronia przeciw czolgom. Od kiedy te gry to symulatory rzeczywistosci? Jesli juz chca robic ramowanie samolotami to powinni zrobic cos w stylu, ze przy zderzeniu zabierasz przeciwnikowi 100% swojego aktualnego hp. Wiec wtedy taki lolek zabralby powiedzmy 150 hp duzemu przeciwnikowi, a sam by zginal i to by bylo sprawiedliwe.


Tu akurat się mylisz bo też używali artylerii do ostrzeliwania formacji pancernych ;p Tu akurat mi się podoba to, że jak wpadniecie na siebie to obaj giniecie, bo jakoś nie wyobrażam sobie kolizji w powietrzu która by się skończyła dla 1 śmiercią a dla drugiego utratą 10% hp :/
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2012 05:32am
Quote (LukaszPL @ 25 May 2012 13:25)
Tu akurat się mylisz bo też używali artylerii do ostrzeliwania formacji pancernych ;p Tu akurat mi się podoba to, że jak wpadniecie na siebie to obaj giniecie, bo jakoś nie wyobrażam sobie kolizji w powietrzu która by się skończyła dla 1 śmiercią a dla drugiego utratą 10% hp :/


W wiekszosci rpzypadkow artyleria sluzyla do ostrzeliwywania budynkow i fortyfikacji.
A ja sobie nie wyobrazam jak czolg moze dostac trzy strzaly pociskiem kalibru 155 mm i wciaz zyc, jego zaloga wciaz moze bez problemu pracowac i czolg jest w pelni skuteczny. Nie wyobrazam sobie jak mozna w czolgu stracic gasienice, ktore magicznie same naprawiaja sie po kilku sekundach, albo jak ozywiasz martwego czlonka zalogi za pomoca apteczki. Albo jak zywy dowodca czolgu moze byc jednoczesie dowodca, emchanikiem, keirowca, dzialonowym, celowniczym i radiooperatorem bo reszta zalogi jest martwa.
Albo diziemy w full arcade, albo w full symulacje, nie powinno sie mieszac tego na tyle, zeby balans byl chujowy.
Albo to zmienia, albo niech zrobia tak, ze zderzenie sie dwoch samolotow bedzie ekstremalnie trudne i bedzie sie zdarzalo powiedzmy raz na 5-10 gier. Oczywko mowie o sytuacjach, gdzie tylko jeden samolot chce uderzyc w drugi.
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 25 2012 05:37am
Quote (Saygon @ 25 May 2012 13:32)
W wiekszosci rpzypadkow artyleria sluzyla do ostrzeliwywania budynkow i fortyfikacji.
A ja sobie nie wyobrazam jak czolg moze dostac trzy strzaly pociskiem kalibru 155 mm i wciaz zyc, jego zaloga wciaz moze bez problemu pracowac i czolg jest w pelni skuteczny. Nie wyobrazam sobie jak mozna w czolgu stracic gasienice, ktore magicznie same naprawiaja sie po kilku sekundach, albo jak ozywiasz martwego czlonka zalogi za pomoca apteczki. Albo jak zywy dowodca czolgu moze byc jednoczesie dowodca, emchanikiem, keirowca, dzialonowym, celowniczym i radiooperatorem bo reszta zalogi jest martwa.
Albo diziemy w full arcade, albo w full symulacje, nie powinno sie mieszac tego na tyle, zeby balans byl chujowy.
Albo to zmienia, albo niech zrobia tak, ze zderzenie sie dwoch samolotow bedzie ekstremalnie trudne i bedzie sie zdarzalo powiedzmy raz na 5-10 gier. Oczywko mowie o sytuacjach, gdzie tylko jeden samolot chce uderzyc w drugi.


Artki strzelały pociskami burzącymi które były mało skuteczne przeciwko dobrze opancerzonym czołgom, chyba, że używali pocisków z głowicą kumulacyjną. Mniejsza o to, miejmy nadzieję, że z samolotów zrobią bardziej symulator niż zręcznościówkę, może nie będzie tak łatwo jak w czołgach...

btw już mam 70% samolotów ściągnięte :drool:

This post was edited by LukaszPL on May 25 2012 05:38am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2012 05:40am
Quote (LukaszPL @ 25 May 2012 13:37)
Artki strzelały pociskami burzącymi które były mało skuteczne przeciwko dobrze opancerzonym czołgom, chyba, że używali pocisków z głowicą kumulacyjną. Mniejsza o to, miejmy nadzieję, że z samolotów zrobią bardziej symulator niż zręcznościówkę, może nie będzie tak łatwo jak w czołgach...

btw już mam 70% samolotów ściągnięte :drool:


Nie ma na co liczyc. Latwa gra=duzo wiecej gownianych graczy=duzo wiecej graczy w ogole=$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
A WG kocha dolary.
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 25 2012 05:43am
Quote (Saygon @ 25 May 2012 13:40)
Nie ma na co liczyc. Latwa gra=duzo wiecej gownianych graczy=duzo wiecej graczy w ogole=$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
A WG kocha dolary.


I dużo więcej wkurwiania się na bezmózgich debili którzy kupują konta na allegro...
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2012 05:44am
Quote (LukaszPL @ 25 May 2012 13:43)
I dużo więcej wkurwiania się na bezmózgich debili którzy kupują konta na allegro...


WG ma na to wyjebane, bo oni nie sa graczami tylko tworcami. To tak jabys mial sie przejmowac czy dobrze kopie sie diamenty twoim murzynom-niewolnikom w kopalni diamentow. Daja ci zysk i tyle co chcesz o nich wiedziec, na reszte mozna miec wyjebane.
Go Back To Polska Topic List
Prev1475476477478479805Next
Add Reply New Topic New Poll