Quote (Xploosiv @ 26 Aug 2013 16:50)
czemu mnie przenioslo do silvera mimo przegranej gry skoro bylem w top 10 bronz? nie chce kurwa silvera

i ile trwa sezą?
sezon trwa do 11.11.13, czyli ~ 8 tygodni. a jesli chodzi o awans to dziala tam hidden mmr, nie wiem dokladnie jak to sie liczy, byl ogromny artykul na teamliquid o tym. pewnie grales z jakims silverem/goldem i mimo przegranej dostales jakies punkty, co wystarczylo na awans.