d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1475476477478479495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 25 2013 05:06pm
Quote (Xploosiv @ 25 Aug 2013 15:53)
tym samym setupem bomber napierdolil mu gre temu
kto uwaza, ze scarlett ma kutasa renka w gure...


scarlett wyglada na niemke, gdyby miala krotsze wlosy to spokojnie facet

bomber rozpierdalacz
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 26 2013 07:00am
boze, ale mi dzis nie idzie, 1-6 w nowej dywizji :<
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 26 2013 08:40am
/e ups, mial byc inny temat iksde :D

This post was edited by EustachyMotyka on Aug 26 2013 08:42am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 26 2013 09:49am
Quote (EustachyMotyka @ 26 Aug 2013 15:40)
/e ups, mial byc inny temat iksde :D


ty spamerze :mad:
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 26 2013 09:50am
czemu mnie przenioslo do silvera mimo przegranej gry skoro bylem w top 10 bronz? nie chce kurwa silvera :(
i ile trwa sezą?
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 26 2013 10:08am
Quote (Xploosiv @ 26 Aug 2013 16:50)
czemu mnie przenioslo do silvera mimo przegranej gry skoro bylem w top 10 bronz? nie chce kurwa silvera :(
i ile trwa sezą?


sezon trwa do 11.11.13, czyli ~ 8 tygodni. a jesli chodzi o awans to dziala tam hidden mmr, nie wiem dokladnie jak to sie liczy, byl ogromny artykul na teamliquid o tym. pewnie grales z jakims silverem/goldem i mimo przegranej dostales jakies punkty, co wystarczylo na awans.
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Aug 26 2013 10:18am
Quote (Xploosiv @ 26 Aug 2013 16:50)
czemu mnie przenioslo do silvera mimo przegranej gry skoro bylem w top 10 bronz? nie chce kurwa silvera :(
i ile trwa sezą?
Mozesz opuscic lige i od nowa 5 placementow grac

Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 26 2013 10:48am
Quote (Ultrasonic @ 26 Aug 2013 17:18)
Mozesz opuscic lige i od nowa 5 placementow grac


ale ten mmr ukryty chyba zostaje i znowu go szybko wbije wyzej, chociaz moze nie w przypadku bronzu, ale jakby byl w masterze i chcial zejsc do bronzu to pewnie nie byloby tak latwo
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 26 2013 01:52pm
jednak juz widze potęge w zvt. mimo widow min z mutalingami rozpierdalam typow za kazdym razem :D nawet nie musze dodawac banelingow i co najlepsze na bronzie co chwila mialem dropy do bazy, a na silverku ni chuj.
przy kontroli maina+2expo produkcja jednostek idzie tak masywnie, ze po wygranej grze az sam do siebie zaklaskałem
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 26 2013 02:01pm
Quote (Xploosiv @ 26 Aug 2013 20:52)
jednak juz widze potęge w zvt. mimo widow min z mutalingami rozpierdalam typow za kazdym razem :D nawet nie musze dodawac banelingow i co najlepsze na bronzie co chwila mialem dropy do bazy, a na silverku ni chuj.
przy kontroli maina+2expo produkcja jednostek idzie tak masywnie, ze po wygranej grze az sam do siebie zaklaskałem


to dawaj 1v1, skoro juz opanowales sztuke robienia wiecej niz 1 expo :P
Go Back To Polska Topic List
Prev1475476477478479495Next
Add Reply New Topic New Poll