d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1475476477478479717Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Apr 13 2014 07:27am
Quote (Grigo @ 13 Apr 2014 15:23)
Witam.
Z jakiej to bajki?
http://media3.giphy.com/media/UYzNgRSTf9X1e/giphy.gif


toradora
Member
Posts: 4,381
Joined: May 10 2011
Gold: 2.51
Apr 13 2014 07:31am
Quote (Grigo @ Apr 13 2014 03:23pm)
Witam.
Z jakiej to bajki?
http://media3.giphy.com/media/UYzNgRSTf9X1e/giphy.gif


Z chinskiej
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 13 2014 07:33am
Quote (warol_kojtyla @ 13 Apr 2014 14:31)
Z chinskiej


http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/05/810a225d78c446d21790f97174a31972_original.jpg
i co lyso ci teraz?????
Member
Posts: 4,381
Joined: May 10 2011
Gold: 2.51
Apr 13 2014 07:35am
Quote (Xploosiv @ Apr 13 2014 03:33pm)


Wogule mi nielyso
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 8 2014 05:21pm
Ktoś ogladal ostatnio cos fajnego godnego polecenia? Pytam bo oczywiscie odwieczny dylemat mam co teraz ogladac, skonczylem dzisiaj K (project), i przed tym obie swietne serie Magi (polecam jesli ktos nie ogladal).
Myslalem nad Mushishi bo wiele dobrego slyszalem o tym, nawet mam sciagniete, ale nie wiem czy chce teraz ogladac tego typu klimat.
Hmm, a moze rusze Phantom: Requiem for the Phantom
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
May 8 2014 05:26pm
Quote (Zeratull @ Apr 10 2014 04:10pm)
I tak tu nikt nie zagląda, ale sobie popisze.
Skończyłem właśnie Kill la Kill. Na początku bo tej innej niż w reszcie anime animacji byłem sceptycznie nastawiony, ale później po prostu nie mogłem nie obejrzeć kolejnego odcinka. Cholerrrnie wciągnęło. Co tu dużo mówić, mnóstwo fanservisu, walk, humoru. W prawie każdym odcinku jest jedno wielkie WTF?!, przynajmniej u mnie :D Niesamowicie się zmieniała przewaga jednej czy to drugiej strony. Coś jak w Fairy Tail które nareszcie ruszylo :D

Oglądam też Nichijou, ale widze ze nie pasuje do mnie takie anime, bez fabuły, tylko luźne odcinki kazdy o czyms innym. Pare odcinkow bylo spoko - smieszyly, ale to nie dla mnie :D.

edit: hoho, teraz sprawdzilem ze w produkcji obu anime to samo studio uczestniczylo, ciekawe :P


Quote (50groszy @ Apr 10 2014 04:50pm)
to, ze nikt nie pisze, nie znaczy, ze nikt tu nie zaglada,
ostatnio mialem dluzsza przerwe od anime i ciezko mi bylo sie za cos zabrac, aktualnie ogladam Kuroshitsuji - dosc ciekawe i ma fajna kreske


Zarówno kuroshitsuji jak i kill la kill 10/10. W kuro 2 sezon uważam za nieco słabszy od pierwszego ale wciąż trzyma poziom.
Quote (Zeratull @ May 9 2014 01:21am)
Ktoś ogladal ostatnio cos fajnego godnego polecenia? Pytam bo oczywiscie odwieczny dylemat mam co teraz ogladac, skonczylem dzisiaj K (project), i przed tym obie swietne serie Magi (polecam jesli ktos nie ogladal).
Myslalem nad Mushishi bo wiele dobrego slyszalem o tym, nawet mam sciagniete, ale nie wiem czy chce teraz ogladac tego typu klimat.
Hmm, a moze rusze Phantom: Requiem for the Phantom

Z obecnego sezonu oglądam 3 serie. Polecić z nich mogę Soredemo Sekai wa Utsukushii. Całkiem ciekawie zapowiadało się Blade & Soul ale z odcinka na odcinek robi się coraz gorzej/nudniej.

This post was edited by RavenN on May 8 2014 05:28pm
Member
Posts: 2,638
Joined: Mar 2 2014
Gold: 8,573.50
May 8 2014 05:34pm
Quote (Zeratull @ May 9 2014 12:21am)
Ktoś ogladal ostatnio cos fajnego godnego polecenia? Pytam bo oczywiscie odwieczny dylemat mam co teraz ogladac, skonczylem dzisiaj K (project), i przed tym obie swietne serie Magi (polecam jesli ktos nie ogladal).
Myslalem nad Mushishi bo wiele dobrego slyszalem o tym, nawet mam sciagniete, ale nie wiem czy chce teraz ogladac tego typu klimat.
Hmm, a moze rusze Phantom: Requiem for the Phantom


Stary nie ma na co czekać Phantom imo jedna z najlepszych chińskich bajek, genialne postacie i fabuła
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
Jun 1 2014 09:47am
Nie walic to siurka do chinskich bajek
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Jun 1 2014 10:05am
Quote (Grigo @ 13 Apr 2014 15:23)
Witam.
Z jakiej to bajki?
http://media3.giphy.com/media/UYzNgRSTf9X1e/giphy.gif


czo Ty robisz w tym temacie? ;o
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 1 2014 10:07am
Quote (JohnyCage @ 1 Jun 2014 18:05)
czo Ty robisz w tym temacie? ;o


Wstawiałem kiedyś tego gifa i postanowiłem go też wjebać w temacie chińskich bajek.
Ofc bajków tych nie oglądam
Go Back To Polska Topic List
Prev1475476477478479717Next
Add Reply New Topic New Poll