Quote (50groszy @ 23 May 2012 15:19)
kurwa, ale kv4 jest guwnem jajebie, niby 180 pancerza, ale nie jest nic pochylony, a wolny, ze ojajebiemamo, pierdole sprzedaje to scierwo
Z dzialem 250 penetracji rpzebijam go od przodu jakies 7/10 razy wiec nie jest taki zly.
Btw gram sobie od dziesiatej rano i na zadnym z czterech tankow nie mam first wina nabitego. Zajebisty dzien.