d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1474475476477478805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 23 2012 07:21am
Quote (50groszy @ 23 May 2012 15:19)
kurwa, ale kv4 jest guwnem jajebie, niby 180 pancerza, ale nie jest nic pochylony, a wolny, ze ojajebiemamo, pierdole sprzedaje to scierwo


Z dzialem 250 penetracji rpzebijam go od przodu jakies 7/10 razy wiec nie jest taki zly.
Btw gram sobie od dziesiatej rano i na zadnym z czterech tankow nie mam first wina nabitego. Zajebisty dzien.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 23 2012 07:25am
Quote (Saygon @ 23 May 2012 15:21)
Z dzialem 250 penetracji rpzebijam go od przodu jakies 7/10 razy wiec nie jest taki zly.
Btw gram sobie od dziesiatej rano i na zadnym z czterech tankow nie mam first wina nabitego. Zajebisty dzien.


ja wszystkie 5 bitew, ktore dzis na kv4 rozegralem to przegrane :mellow:
a co do jego pancerza, staje pod ukosem, wykonuje losowe ruchy na boki a taki kw5 ze 107 mnie przebija jak chce :cry:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 23 2012 07:27am
Quote (50groszy @ 23 May 2012 15:25)
ja wszystkie 5 bitew, ktore dzis na kv4 rozegralem to przegrane :mellow:
a co do jego pancerza, staje pod ukosem, wykonuje losowe ruchy na boki a taki kw5 ze 107 mnie przebija jak chce :cry:


Jeszcze nie znam weakspotow. Po dzisiejszych grach poziom wygranych na dwoch tankach mi spadl z 50 do 40%. A bedzie lepiej.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 23 2012 07:30am
Quote (Saygon @ 23 May 2012 15:27)
Jeszcze nie znam weakspotow. Po dzisiejszych grach poziom wygranych na dwoch tankach mi spadl z 50 do 40%. A bedzie lepiej.


Sprzedano:
Sprzedano czołg 'КV-4'. Zarobiono: kredytów: 1 268 135.
i po klopocie ^_^
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 24 2012 07:31am
Glupi przeciwnicy + T95

Zwycięstwo!
Bitwa: El Haluf 24 maja 2012 15:20:54
Czołg: T95
Doświadczenia: 1 716
Kredytów: 78 226
Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: I klasy, Wsparcie, Stalowa ściana
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 25 2012 04:39am
31 maja ruszajo samoloty od WG. Na razie są 3 drzewka i po 20 samolotów dla każdej nacji i atm trwa closed beta.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2012 04:41am
Quote (LukaszPL @ 25 May 2012 12:39)
31 maja ruszajo samoloty od WG. Na razie są 3 drzewka i po 20 samolotów dla każdej nacji i atm trwa closed beta.


Chyba alpha :<
Wyslalem juz dawno maila do nich, ale nie dostalem inva.
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 25 2012 04:46am
Quote (Saygon @ 25 May 2012 12:41)
Chyba alpha :<
Wyslalem juz dawno maila do nich, ale nie dostalem inva.


Alpha skonczona, closed beta trwa teraz i 31 oficjalnie rusza World of War of Warplanes.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2012 04:47am
Quote (LukaszPL @ 25 May 2012 12:46)
Alpha skonczona, closed beta trwa teraz i 31 oficjalnie rusza World of War of Warplanes.


No i fajnie, ale slyszalem, ze jak dwa samoloty sie zdeza to oba gina co bedzie bardzo chujowym rozwiazaniem.
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
May 25 2012 05:00am
Quote (Saygon @ 25 May 2012 12:47)
No i fajnie, ale slyszalem, ze jak dwa samoloty sie zdeza to oba gina co bedzie bardzo chujowym rozwiazaniem.


Niby czemu? Jak dla mnie dobre rozwiązanie ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev1474475476477478805Next
Add Reply New Topic New Poll