d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1474475476477478717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jan 15 2014 05:28am
Quote (50groszy @ Jan 15 2014 03:52am)
skonczylem Mirai Nikki, dawno tak dobrego anime nie widzialem


jedyny minus mirai nikki to taki ze szybko mi sie skonczylo :D jak dla mnie masterpiece w kategorii thriller, ale ja malo widzialem
ja wczoraj obejrzalem sobie Toki wo Kakeru Shoujo. Jeśli ktoś oglądał steins;gate, albo kino no tabi, spodoba mu sie. Przyjemna, lekka opowiesc o dziewczynie ktora skacze w czasie :)
Zaczalem tez ogladac Pandora hearts, opinie czytalem dobre, ocene na malu ma wysoka, mam nadzieje ze mi podejdzie :)

This post was edited by Zeratull on Jan 15 2014 05:28am
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold: 2,315.04
Jan 15 2014 05:30am
Hentai
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jan 21 2014 12:55pm
Pandora Hearts skonczone, dzisiaj jeszcze ogarne speciale tylko.
Troche niedosyt no ale wielka szkoda ze manga nie jest skonczona to i anime fabularnie nie moze byc skonczone. Wiele pytan jest na ktore nie odpowiedzieli. Moze kiedys powstanie kontynuacja jak manga zostanie skonczona (jesli zostanie skonczona).
Anyway 8/10 sie nalezy. Szkoda bardzo niewyjasnionej historii do konca, ale podobaly mi sie postacie i muzyka.
Moze mange przeczytam bo chce sie dowiedziec co sie tam stalo ^^
Teraz w planach mam obejrzec Kanona ( :D ), juz prawie mi sie sciagnal i cos co polecal JarooJas bodajze, Kemono no Souja Erin.

This post was edited by Zeratull on Jan 21 2014 12:57pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Feb 25 2014 03:18pm
Temat zdycha czy nikt juz anime nie oglada ?:P
http://myanimelist.net/animelist/Edwardo-Elric

Polecilby ktos jakis fajny tytul? Myslalem zeby odpalic Nana jak skoncze to co teraz ogladam. Jak skoncze to napisze opinie.
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Feb 25 2014 05:22pm
Powiem niewiele, co prawda 3 posty ostatnie moje, ale ze nikt nie pisze to wybaczcie :P

Po pierwsze wielkie dzieki dla JarooJasa, dzieki ktoremu moglem podziwiac tworczosc Uehashi Nahoko. Po prostu geniusz w tworzeniu historii. Pamietam, ze po skonczeniu Seirei no Moribito lezka mi w oku plynela. Pozniej Juuni Kokuki, lekki niedosyt bo anime nie dokonczone, ale i tak historia fenomenalna.
No i last but not least jak to pisza. Kemono no Souja Erin, przed chwila skonczylem ogladac ostatni ep, nadal trzyma mnie na lzy, albo qrwa ja jestem taki "mientki", albo naprawde to anime potrafi wzruszyc. Kazdy odcinek ogladalem z wielkim zaciekawieniem, a i zakonczenie mi sie podobalo, choc mozna bylo sie domyslec co sie stanie kilka odcinkow przed koncem.
Anyway, nie przedluzajac i podsumowujac te 3 serie. Kto nie zna niech lepiej pozna, mi dlugo zeszlo zeby sie zabrac i teraz zaluje ze wczesniej tego nie ogarnalem.
I znowu problem mam bo skonczylem anime tak genialne ze nie wiem co ze soba zrobic i co zaczac ogladac, ehh :(

This post was edited by Zeratull on Feb 25 2014 05:23pm
Member
Posts: 89
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 4 2014 09:41am
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 10 2014 08:10am
I tak tu nikt nie zagląda, ale sobie popisze.
Skończyłem właśnie Kill la Kill. Na początku bo tej innej niż w reszcie anime animacji byłem sceptycznie nastawiony, ale później po prostu nie mogłem nie obejrzeć kolejnego odcinka. Cholerrrnie wciągnęło. Co tu dużo mówić, mnóstwo fanservisu, walk, humoru. W prawie każdym odcinku jest jedno wielkie WTF?!, przynajmniej u mnie :D Niesamowicie się zmieniała przewaga jednej czy to drugiej strony. Coś jak w Fairy Tail które nareszcie ruszylo :D

Oglądam też Nichijou, ale widze ze nie pasuje do mnie takie anime, bez fabuły, tylko luźne odcinki kazdy o czyms innym. Pare odcinkow bylo spoko - smieszyly, ale to nie dla mnie :D.

edit: hoho, teraz sprawdzilem ze w produkcji obu anime to samo studio uczestniczylo, ciekawe :P

This post was edited by Zeratull on Apr 10 2014 08:11am
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Apr 10 2014 08:50am
Quote (Zeratull @ 10 Apr 2014 16:10)
I tak tu nikt nie zagląda, ale sobie popisze.
Skończyłem właśnie Kill la Kill. Na początku bo tej innej niż w reszcie anime animacji byłem sceptycznie nastawiony, ale później po prostu nie mogłem nie obejrzeć kolejnego odcinka. Cholerrrnie wciągnęło. Co tu dużo mówić, mnóstwo fanservisu, walk, humoru. W prawie każdym odcinku jest jedno wielkie WTF?!, przynajmniej u mnie :D Niesamowicie się zmieniała przewaga jednej czy to drugiej strony. Coś jak w Fairy Tail które nareszcie ruszylo :D

Oglądam też Nichijou, ale widze ze nie pasuje do mnie takie anime, bez fabuły, tylko luźne odcinki kazdy o czyms innym. Pare odcinkow bylo spoko - smieszyly, ale to nie dla mnie :D.

edit: hoho, teraz sprawdzilem ze w produkcji obu anime to samo studio uczestniczylo, ciekawe :P


to, ze nikt nie pisze, nie znaczy, ze nikt tu nie zaglada,
ostatnio mialem dluzsza przerwe od anime i ciezko mi bylo sie za cos zabrac, aktualnie ogladam Kuroshitsuji - dosc ciekawe i ma fajna kreske
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 10 2014 12:08pm
Quote (50groszy @ Apr 10 2014 03:50pm)
to, ze nikt nie pisze, nie znaczy, ze nikt tu nie zaglada,
ostatnio mialem dluzsza przerwe od anime i ciezko mi bylo sie za cos zabrac, aktualnie ogladam Kuroshitsuji - dosc ciekawe i ma fajna kreske


2 seria bardziej mi sie podobala, 1 tez byla dobra :) milego ogladania.
dokoncze sobie Nichijou (chyba 7 odcinkow mi zostalo) a potem zaczynam Log Horizon. Po tym anime nie wiem jeszcze co obejrzec.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 13 2014 07:23am
Witam.
Z jakiej to bajki?
Go Back To Polska Topic List
Prev1474475476477478717Next
Add Reply New Topic New Poll