☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
473
474
475
476
477
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147765
Replies: 8046
Track Topic
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4741
May 19 2012 05:46pm
Opracowano:
Czołg T110E5 został opracowany. Wydano doświadczenia: 185 000 pkt, wolnego doświadczenia 0 pkt.
no i w końcu działko X tieru do m103
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4742
May 20 2012 07:45am
Jednak wracam do czolgów
Ruskimi juz grałem i teraz mysle nad szwabami/amerykanami/francuzami
Co polecicie? Zamierzam grac heavy i td.
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#4743
May 20 2012 07:59am
Quote (kacperq @ 20 May 2012 15:45)
Jednak wracam do czolgów
Ruskimi juz grałem i teraz mysle nad szwabami/amerykanami/francuzami
Co polecicie? Zamierzam grac heavy i td.
Giermańskie ht są całkiem znośne, tylko musisz się przyzwyczaić do tego, że są łatwopalne
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4744
May 20 2012 08:01am
Quote (LukaszPL @ 20 May 2012 15:59)
Giermańskie ht są całkiem znośne, tylko musisz się przyzwyczaić do tego, że są łatwopalne
szczególnie ten vk 9t, prawie zawsze jak go widze, to plonie :xxx
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#4745
May 20 2012 12:33pm
Quote (Saygon @ May 19 2012 02:23pm)
http://screenshot.xfire.com/s/123511067-4.jpg
Moja pierwsza gra T95 nastraja bardzo optymistycznie.
E tam.
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#4746
May 20 2012 12:36pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 20 May 2012 20:33)
http://i.imgur.com/XUNhk.jpg
http://i.imgur.com/UGkti.jpg
http://i.imgur.com/APUKw.jpg
E tam.
Dobry mm jest dobry. Daj link do tego moda na ulepszone koleczko z hp z lewej strony.
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#4747
May 20 2012 12:45pm
http://www.curse.com/wot-mods/worldoftanks/gauge-damage-panel
http://www.curse.com/wot-mods/worldoftanks/demoles-damage-panel
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4748
May 20 2012 11:30pm
co brac na td'ki? luneta, dosylacz i wenta, czy zamiast wenty siatka kamuflujaca?
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#4749
May 21 2012 01:59am
Quote (50groszy @ 21 May 2012 07:30)
co brac na td'ki? luneta, dosylacz i wenta, czy zamiast wenty siatka kamuflujaca?
Jesli planujesz sie campic z tylu to siatka bedzie dobra, o ile nie grasz gerowymi.
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4750
May 23 2012 07:19am
kurwa, ale kv4 jest guwnem jajebie, niby 180 pancerza, ale nie jest nic pochylony, a wolny, ze ojajebiemamo, pierdole sprzedaje to scierwo
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
473
474
475
476
477
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact