d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1473474475476477805Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 19 2012 05:46pm
Opracowano:
Czołg T110E5 został opracowany. Wydano doświadczenia: 185 000 pkt, wolnego doświadczenia 0 pkt.
no i w końcu działko X tieru do m103 :wub:
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 20 2012 07:45am
Jednak wracam do czolgów :(
Ruskimi juz grałem i teraz mysle nad szwabami/amerykanami/francuzami
Co polecicie? Zamierzam grac heavy i td.
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 20 2012 07:59am
Quote (kacperq @ 20 May 2012 15:45)
Jednak wracam do czolgów :(
Ruskimi juz grałem i teraz mysle nad szwabami/amerykanami/francuzami
Co polecicie? Zamierzam grac heavy i td.


Giermańskie ht są całkiem znośne, tylko musisz się przyzwyczaić do tego, że są łatwopalne :D
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 20 2012 08:01am
Quote (LukaszPL @ 20 May 2012 15:59)
Giermańskie ht są całkiem znośne, tylko musisz się przyzwyczaić do tego, że są łatwopalne :D


szczególnie ten vk 9t, prawie zawsze jak go widze, to plonie :xxx
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
May 20 2012 12:33pm
Quote (Saygon @ May 19 2012 02:23pm)
http://screenshot.xfire.com/s/123511067-4.jpg

Moja pierwsza gra T95 nastraja bardzo optymistycznie.







E tam.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 20 2012 12:36pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 20 May 2012 20:33)
http://i.imgur.com/XUNhk.jpg
http://i.imgur.com/UGkti.jpg
http://i.imgur.com/APUKw.jpg

E tam.


Dobry mm jest dobry. Daj link do tego moda na ulepszone koleczko z hp z lewej strony.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 20 2012 11:30pm
co brac na td'ki? luneta, dosylacz i wenta, czy zamiast wenty siatka kamuflujaca?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 21 2012 01:59am
Quote (50groszy @ 21 May 2012 07:30)
co brac na td'ki? luneta, dosylacz i wenta, czy zamiast wenty siatka kamuflujaca?


Jesli planujesz sie campic z tylu to siatka bedzie dobra, o ile nie grasz gerowymi.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 23 2012 07:19am
kurwa, ale kv4 jest guwnem jajebie, niby 180 pancerza, ale nie jest nic pochylony, a wolny, ze ojajebiemamo, pierdole sprzedaje to scierwo
Go Back To Polska Topic List
Prev1473474475476477805Next
Add Reply New Topic New Poll