d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1473474475476477523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,199
Joined: Dec 30 2007
Gold: 3.32
Aug 25 2011 04:08am
Quote (Cheapz @ Aug 25 2011 12:07pm)
Ja grałem, znajomek ma.
Na początku trzeba się przyzwyczaić do tego, bo trudno kursor ogarnąć, a potem szczela się dosyć łatwo.


ciekawi mie wlasnie jak na multi by sie z tym gralo czy dobry fun by po pracy byl czy strata kasy jedynie
Member
Posts: 4,457
Joined: Dec 20 2010
Gold: 5.00
Aug 25 2011 04:15am
Quote (Procent @ Aug 25 2011 11:08am)
ciekawi mie wlasnie jak na multi by sie z tym gralo czy dobry fun by po pracy byl czy strata kasy jedynie


Ja osobiście bym tego nie kupił. Trudno było mi ogarnąć na początku, potem podczas gry było w sumie łatwiej, szybsze celowanie.
Najlepiej będzie jak znajdziesz jakiegoś znajomka, który to ma.
Ja mogę pisać jedno, a dla Ciebie może okazać się to bardzo fajną zabawką ;)
Member
Posts: 6,199
Joined: Dec 30 2007
Gold: 3.32
Aug 25 2011 05:39am
Quote (Cheapz @ Aug 25 2011 12:15pm)
Ja osobiście bym tego nie kupił. Trudno było mi ogarnąć na początku, potem podczas gry było w sumie łatwiej, szybsze celowanie.
Najlepiej będzie jak znajdziesz jakiegoś znajomka, który to ma.
Ja mogę pisać jedno, a dla Ciebie może okazać się to bardzo fajną zabawką ;)


chyba i tak musze sobie darowac bo od wrzesnia kolejna szkoła + praca przedstawiciela :(

wiec na ps3 malo czasu bedzie :(

This post was edited by Procent on Aug 25 2011 05:39am
Member
Posts: 7,200
Joined: Nov 15 2010
Gold: 781.50
Aug 26 2011 01:25pm
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Aug 26 2011 01:31pm
Quote (DegreeZ @ Aug 26 2011 08:25pm)


ten tv jest full hd hd ready bo nie czaje?
btw ostatnio szwagier obczail okazje i kupil philipsa full hd 100hz 37cali za 1500zl w makro
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 26 2011 01:37pm
Quote (DegreeZ @ 26 Aug 2011 21:25)


nie kupilbym w dobie dzisiejszych LCD plazmy, chociazby ze wzgledu na Rozdzielczość 1,024 x 768 (16:9)
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Aug 26 2011 01:39pm
Quote (markov @ Aug 26 2011 08:37pm)
nie kupilbym w dobie dzisiejszych LCD plazmy, chociazby ze wzgledu na Rozdzielczość 1,024 x 768 (16:9)


no wlasnie tak mi sie wydawalo ze chodzi o ta rodzielczosc
nie polecam tego tv nie ze wzgledu na plazme tylko chujowa rodzielczosc
nie warto lepiej poszukac hd ready albo full hd
Member
Posts: 7,200
Joined: Nov 15 2010
Gold: 781.50
Aug 27 2011 02:17am
poradzcie jakis dobry tv pod ps3 , wlasnie zalezy mi zeby byla dobra ostrosc obrazu i rozdzielczosc
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 27 2011 02:23am
Quote (DegreeZ @ 27 Aug 2011 10:17)
poradzcie jakis dobry tv pod ps3 , wlasnie zalezy mi zeby byla dobra ostrosc obrazu i rozdzielczosc


Gdybys jeszcze podal przedzial cenowy.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Aug 27 2011 02:25am
Quote (DegreeZ @ 27 Aug 2011 10:17)
poradzcie jakis dobry tv pod ps3 , wlasnie zalezy mi zeby byla dobra ostrosc obrazu i rozdzielczosc


Sony Bravia. Posiadam i gdy miałem PS3 było bardzo ok.
Go Back To Polska Topic List
Prev1473474475476477523Next
Add Reply New Topic New Poll