Quote (Procent @ Aug 25 2011 11:08am)
ciekawi mie wlasnie jak na multi by sie z tym gralo czy dobry fun by po pracy byl czy strata kasy jedynie
Ja osobiście bym tego nie kupił. Trudno było mi ogarnąć na początku, potem podczas gry było w sumie łatwiej, szybsze celowanie.
Najlepiej będzie jak znajdziesz jakiegoś znajomka, który to ma.
Ja mogę pisać jedno, a dla Ciebie może okazać się to bardzo fajną zabawką
