d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1473474475476477491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 21 2011 01:10pm
Quote (Grigo @ Nov 21 2011 09:07pm)
Obecnie wyrabiam bonus na PP, ale w przyszlosci sam pomysle nad tym roomem, bankowo :D


I jak idzie na PP? Zastanawiam się czy sobie nie wpłacić tam jakichś groszy tak 4 fun, czy jak najwięcej wlać w 888poker ;'D
Na jakich stawkach grasz?

Quote (Rafalek @ Nov 21 2011 09:09pm)
37 bo ma backdoor pair draw


: DDDDDDDD

This post was edited by krss on Nov 21 2011 01:11pm
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Nov 21 2011 01:13pm
Quote (Rafalek @ Nov 21 2011 07:09pm)
37 bo ma backdoor pair draw


nie masz trusted taga
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Nov 21 2011 01:16pm
Quote (playerthree @ 21 Nov 2011 21:07)
iso help specjalistów:

"na ręku" mam np. 2 serce i 5 trefl

kolega ma: 3 pik i 7 serce


na stole: 4 damy i 5 karo


kto wygrywa? bo ktoś mi wkręcał że jest podział puli czy coś takiego  :wacko:


Wygrywa kareta + najlepszy kicker

Quote (krss @ 21 Nov 2011 21:10)
I jak idzie na PP? Zastanawiam się czy sobie nie wpłacić tam jakichś groszy tak 4 fun, czy jak najwięcej wlać w 888poker ;'D
Na jakich stawkach grasz?



: DDDDDDDD


Gram na niskich stawkach, bo mam niskiego rolla, gra sie calkiem przyjemnie.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Nov 21 2011 01:17pm
Quote (Grigo @ Nov 21 2011 07:16pm)
Wygrywa kareta + najlepszy kicker



Gram na niskich stawkach, bo mam niskiego rolla, gra sie calkiem przyjemnie.


po polskiemu proszim panie, gram przy stoliku z kolegami o browary a nie na necie
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Nov 21 2011 01:20pm
Quote (playerthree @ 21 Nov 2011 21:17)
po polskiemu proszim panie, gram przy stoliku z kolegami o browary a nie na necie


W tym przypadku wygrywa kolega, bo jego uklad to QQQQ7, a Twoj to QQQQ5, jego kicker jest mocniejszy, bo 7 > 5
:cheers:
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 21 2011 01:33pm
Quote (Grigo @ Nov 21 2011 09:16pm)
Wygrywa kareta + najlepszy kicker



Gram na niskich stawkach, bo mam niskiego rolla, gra sie calkiem przyjemnie.


Mhm, I jak na razie idzie? Ile jesteś na + i w jakim okresie czasowym? ;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Nov 21 2011 01:35pm
Quote (krss @ 21 Nov 2011 21:33)
Mhm, I jak na razie idzie? Ile jesteś na + i w jakim okresie czasowym? ;)


Swoja przygode z pokerem mozna powiedziec xaczalem jakis meisiac temu, wczesniej to bylo czyst ofor fun.
Jestem na drobny +, gl. przez leaki we wlasnej grze. Jednak na PP jest masa fishy i da sie tutaj wygrywac.
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Nov 26 2011 08:18am
Dlaczego czasami tak jest w pokera na facebooku, że: miałem przed chwilką pięknego strita, zrobiłem all in, nastepnie mój przeciwnik zrobił to samo
po mimo tego że on miał tylko high card a ja strita, 4k poszło do niego a druga nizsza stawka do mnie ?
Member
Posts: 1,796
Joined: May 5 2009
Gold: Locked
Nov 26 2011 08:21am
Więcej niż tylko wy w rozdaniu?

Koleś 300k żetonów
Ty 100k
Koleś drugi 300k

Ty wygrywasz z obydwoma.
Zgarniasz po 100k od każdego.
Koleś nr1 wygrywa z kolesiem nr2 i zgarnia 200k od tamtego.
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Nov 26 2011 08:26am
Quote (beware1337 @ Nov 26 2011 03:21pm)
Więcej niż tylko wy w rozdaniu?

Koleś 300k żetonów
Ty 100k
Koleś drugi 300k

Ty wygrywasz z obydwoma.
Zgarniasz po 100k od każdego.
Koleś nr1 wygrywa z kolesiem nr2 i zgarnia 200k od tamtego.


ja 186k
koleś który wszedł ~8k
ja zrobiłem all in, on też jednak ja wrzuciłem marne 500 on 4 k
ja miałem strita on marny high card
on zgarnął 4k, czyli to co wrzcił, ja z wejscia + moja kasa

Go Back To Polska Topic List
Prev1473474475476477491Next
Add Reply New Topic New Poll