d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1472473474475476805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 18 2012 12:01pm
Quote (Yugi @ 18 May 2012 17:35)
nieoficjalnie mówię, że moje konto jest nieużywane :ph34r:


Kuamiesz, widzialem Cie dzisiaj online ! :angry:
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
May 19 2012 07:20am
Porażka
Bitwa: Ensk 19 maja 2012 15:03:05
Czołg: M3 Lee
Doświadczenia: 1 050
Kredytów: 25 953
Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: I klasy, Strzelec pancerny, Obrońca, Specjalista

Lee taki slaby co?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 19 2012 07:23am
http://screenshot.xfire.com/s/123511067-4.jpg

Moja pierwsza gra T95 nastraja bardzo optymistycznie.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 19 2012 10:54am
Zwycięstwo!
Bitwa: Westfield 19 maja 2012 18:44:33
Czołg: M103
Doświadczenia: 2 065
Kredytów: 77 790
Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Stalowa ściana, Snajper, Specjalista
B)
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 19 2012 10:56am
Quote (50groszy @ 19 May 2012 18:54)
Zwycięstwo!
Bitwa: Westfield 19 maja 2012 18:44:33
Czołg: M103
Doświadczenia: 2 065
Kredytów: 77 790
Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Stalowa ściana, Snajper, Specjalista
B)


Wbij asa pancernego na M7 Priest'cie to pogadamy :thumbsup:
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 19 2012 10:57am
Quote (LukaszPL @ 19 May 2012 18:56)
Wbij asa pancernego na M7 Priest'cie to pogadamy  :thumbsup:


mam na hummelu, liczy sie? b)
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 19 2012 10:59am
Quote (50groszy @ 19 May 2012 18:57)
mam na hummelu, liczy sie? b)


Nie, bo Hummel to 2 klasy lepszy w porównaniu do Priesta :D
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 19 2012 11:00am
Quote (LukaszPL @ 19 May 2012 18:59)
Nie, bo Hummel to 2 klasy lepszy w porównaniu do Priesta :D


ale tylko o tier wyzej ;x
btw nie widzi mi sie amerykanska arta, wiec odpuszczam ;)
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 19 2012 11:02am
Quote (50groszy @ 19 May 2012 19:00)
ale tylko o tier wyzej ;x
btw nie widzi mi sie amerykanska arta, wiec odpuszczam ;)


Tier tak, ale armata w Hummelu to jak 3 w Priest'cie... Jebany trafia na 7-8 tiery którym z najlepszego guna zabierasz po ~90hp :D
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 19 2012 11:03am
Quote (LukaszPL @ 19 May 2012 19:02)
Tier tak, ale armata w Hummelu to jak 3 w Priest'cie... Jebany trafia na 7-8 tiery którym z najlepszego guna zabierasz po ~90hp :D


faktycznie slabo :o
btw na tym m103 nie mam dziala X tieru xdd

This post was edited by 50groszy on May 19 2012 11:05am
Go Back To Polska Topic List
Prev1472473474475476805Next
Add Reply New Topic New Poll