☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
472
473
474
475
476
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147771
Replies: 8046
Track Topic
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#4731
May 18 2012 12:01pm
Quote (Yugi @ 18 May 2012 17:35)
nieoficjalnie mówię, że moje konto jest nieużywane
Kuamiesz, widzialem Cie dzisiaj online !
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#4732
May 19 2012 07:20am
Porażka
Bitwa: Ensk 19 maja 2012 15:03:05
Czołg: M3 Lee
Doświadczenia: 1 050
Kredytów: 25 953
Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: I klasy, Strzelec pancerny, Obrońca, Specjalista
Lee taki slaby co?
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#4733
May 19 2012 07:23am
http://screenshot.xfire.com/s/123511067-4.jpg
Moja pierwsza gra T95 nastraja bardzo optymistycznie.
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4734
May 19 2012 10:54am
Zwycięstwo!
Bitwa: Westfield 19 maja 2012 18:44:33
Czołg: M103
Doświadczenia: 2 065
Kredytów: 77 790
Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Stalowa ściana, Snajper, Specjalista
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#4735
May 19 2012 10:56am
Quote (50groszy @ 19 May 2012 18:54)
Zwycięstwo!
Bitwa: Westfield 19 maja 2012 18:44:33
Czołg: M103
Doświadczenia: 2 065
Kredytów: 77 790
Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Stalowa ściana, Snajper, Specjalista
Wbij asa pancernego na M7 Priest'cie to pogadamy
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4736
May 19 2012 10:57am
Quote (LukaszPL @ 19 May 2012 18:56)
Wbij asa pancernego na M7 Priest'cie to pogadamy
mam na hummelu, liczy sie?
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#4737
May 19 2012 10:59am
Quote (50groszy @ 19 May 2012 18:57)
mam na hummelu, liczy sie?
Nie, bo Hummel to 2 klasy lepszy w porównaniu do Priesta
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4738
May 19 2012 11:00am
Quote (LukaszPL @ 19 May 2012 18:59)
Nie, bo Hummel to 2 klasy lepszy w porównaniu do Priesta
ale tylko o tier wyzej ;x
btw nie widzi mi sie amerykanska arta, wiec odpuszczam
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#4739
May 19 2012 11:02am
Quote (50groszy @ 19 May 2012 19:00)
ale tylko o tier wyzej ;x
btw nie widzi mi sie amerykanska arta, wiec odpuszczam
Tier tak, ale armata w Hummelu to jak 3 w Priest'cie... Jebany trafia na 7-8 tiery którym z najlepszego guna zabierasz po ~90hp
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4740
May 19 2012 11:03am
Quote (LukaszPL @ 19 May 2012 19:02)
Tier tak, ale armata w Hummelu to jak 3 w Priest'cie... Jebany trafia na 7-8 tiery którym z najlepszego guna zabierasz po ~90hp
faktycznie slabo
btw na tym m103 nie mam dziala X tieru xdd
This post was edited by 50groszy on May 19 2012 11:05am
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
472
473
474
475
476
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact