d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1472473474475476495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 23 2013 10:14am
bomber jak miazdzy protossow, az zal
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 23 2013 12:24pm
ktoś ogląda WCS?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 23 2013 12:25pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ 23 Aug 2013 20:24)
ktoś ogląda WCS?


oczywiscie

przed chwila ogladalem prawdopodobnie najlepsze tvt w zyciu
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 23 2013 12:25pm
Quote (cOr @ 23 Aug 2013 18:25)
oczywiscie

przed chwila ogladalem prawdopodobnie najlepsze tvt w zyciu


podobnie jak ja
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 23 2013 12:32pm
Taeja chyba zwariowal, tak grac ;o
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 23 2013 12:57pm
mma marinez op
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 23 2013 01:01pm
lol naniwa pocisnal inno :o

w takim razie caly turniej wygrywa taeja
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 23 2013 01:04pm
ta cala scarlett prawie sie wyjebala na schodach, KANADA
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 24 2013 09:58am
no ja jebie, juz chyba z 5 tvt z rzedu, i kazdy ciec gra tak samo, marine tank medivac/viking, a w early albo robi jakiegos dropa, ktorego nie umie dobrze kontrolowac, albo banshee. jesli to nie zabije mi duzo scv to 100% wygrywam, bo po tym jednym dropie cala agresja i harass sie konczy. dropia chyba bo tak robia prosi. wlasnie jeden koles wieksza armia wbiegl mi po rampie w tanki i cala armie, a jego tanki byly sieged poza zasiegiem, zero kontroli. wszystko mu zginelo, istant gg.
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 24 2013 10:34am
Quote (fro5tbite @ Aug 24 2013 05:58pm)
no ja jebie, juz chyba z 5 tvt z rzedu, i kazdy ciec gra tak samo, marine tank medivac/viking, a w early albo robi jakiegos dropa, ktorego nie umie dobrze kontrolowac, albo banshee. jesli to nie zabije mi duzo scv to 100% wygrywam, bo po tym jednym dropie cala agresja i harass sie konczy. dropia chyba bo tak robia prosi. wlasnie jeden koles wieksza armia wbiegl mi po rampie w tanki i cala armie, a jego tanki byly sieged poza zasiegiem, zero kontroli. wszystko mu zginelo, istant gg.


no ostatnio na kazdym terranowym streamie early dropy, postaw 2turrety na tych kretynow i gg
Go Back To Polska Topic List
Prev1472473474475476495Next
Add Reply New Topic New Poll