d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1472473474475476491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 21 2011 12:24pm
Odkopuję. Chcę sobie wpłacić trochę kasy na jakiś PR. Ktoś gra gdzieś i może mi polecić coś? Nie chcę P*.
Myślałem nad 888poker, ewentualnie PartyPoker, podobno FTP ma wystartować niedługo, więc tam pewnie też coś ogarnę.
Iso halp.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Nov 21 2011 12:31pm
Quote (krss @ 21 Nov 2011 20:24)
Odkopuję. Chcę sobie wpłacić trochę kasy na jakiś PR. Ktoś gra gdzieś i może mi polecić coś? Nie chcę P*.
Myślałem nad 888poker, ewentualnie PartyPoker, podobno FTP ma wystartować niedługo, więc tam pewnie też coś ogarnę.
Iso halp.


A co chcesz grac?
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 21 2011 12:34pm
Quote (Grigo @ Nov 21 2011 08:31pm)
A co chcesz grac?


Hold'em, na NL2 zamierzam grindować, co by trochę bankroll zasilić. ;D
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Nov 21 2011 12:43pm
No to ja dodam swoje 3 słowa. Zacząłem grać i nie ma ciekawszej gry karcianej w tej chwili
na pokerze dzisiaj udawało mi sie do pewnego momentu, z 160 na 190, później niechcący kliknąłem call za 12k i przejebałem
zszedłem do 140 i piękny kolor a następnie strit za 70k :)
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 21 2011 01:03pm
Quote (AlCapoone @ Nov 21 2011 08:43pm)
No to ja dodam swoje 3 słowa. Zacząłem grać i nie ma ciekawszej gry karcianej w tej chwili
na pokerze dzisiaj udawało mi sie do pewnego momentu, z 160 na 190, później niechcący kliknąłem call za 12k i przejebałem
zszedłem do 140 i piękny kolor a następnie strit za 70k :)


wat
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Nov 21 2011 01:03pm
Quote (krss @ 21 Nov 2011 20:34)
Hold'em, na NL2 zamierzam grindować, co by trochę bankroll zasilić. ;D


W takim razie PartyPoker, 888 Poker, Poker 770, Everest Poker.
Z tego co słyszalem i sam sie orientuje to te sa calkiem niezle do grindowania.

This post was edited by Grigo on Nov 21 2011 01:03pm
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 21 2011 01:05pm
Na 888poker bankowo wpłacam, fajnie mozna tam sie dorobic podobno na turniejach, jak i przy stolikach, właśnie się przyglądam grze, kurwa, typy wchodzą AI przed flopem za ~$5 każdy,
już się tam spodziewam jakichś AA, KK, ewentualnie AK, patrzę, a tu jeden typ z 56o, drugi QJo, trzeci A10o, nosz kurwa : DDD

4 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): krss, Grigo, Rafalek, playerthree

O, doradź, mistrzu :wub:

This post was edited by krss on Nov 21 2011 01:07pm
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Nov 21 2011 01:07pm
iso help specjalistów:

"na ręku" mam np. 2 serce i 5 trefl

kolega ma: 3 pik i 7 serce


na stole: 4 damy i 5 karo


kto wygrywa? bo ktoś mi wkręcał że jest podział puli czy coś takiego :wacko:
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Nov 21 2011 01:07pm
Quote (krss @ 21 Nov 2011 21:05)
Na 888poker bankowo wpłacam, fajnie mozna tam sie dorobic podobno na turniejach, jak i przy stolikach, właśnie się przyglądam grze, kurwa, typy wchodzą AI przed flopem za ~$5 każdy,
już się tam spodziewam jakichś AA, KK, ewentualnie AK, patrzę, a tu jeden typ z 56o, drugi QJo, trzeci A10o, nosz kurwa : DDD


Obecnie wyrabiam bonus na PP, ale w przyszlosci sam pomysle nad tym roomem, bankowo :D
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 21 2011 01:09pm
Quote (playerthree @ Nov 21 2011 09:07pm)
iso help specjalistów:

"na ręku" mam np. 2 serce i 5 trefl

kolega ma: 3 pik i 7 serce


na stole: 4 damy i 5 karo


kto wygrywa? bo ktoś mi wkręcał że jest podział puli czy coś takiego  :wacko:


37 bo ma backdoor pair draw
Go Back To Polska Topic List
Prev1472473474475476491Next
Add Reply New Topic New Poll