d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1471472473474475495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Aug 17 2013 03:25am
Quote (zYwi3c @ Aug 17 2013 08:03am)
Nie ma wiecej info. Podali tylko, ze SC2 nie bedzie na Anahaim i raczej na ich pozostalych eventach tez nie. Sundance na twitterze pisal.

Do tego na weekend w ktorym mialo byc MLG - RedBull zamowil licencje streamowania Starcrafta na te daty. Takze RedBull bedzie cos wiekszego z widownia robil - zajebiscie wchodzi w eSport odkad zatrudnili bylych pracownikow Blizzarda ( Rob i ktos jeszcze )
Cant wait.

Ah no i Dreamhack bedzie w Murice/Kanadzie w next year.

_________

Btw Johnny, wpadasz na IEM do Katowic ?


wpadam, do tego czasu bede mial swoja wymarzona prace, jesli sie trafi ze bede w polsce w tym czasie to bede, gorzej jak bede mial wyjazd.

This post was edited by DzonyPe on Aug 17 2013 03:25am
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 17 2013 03:36am
Quote (ZoltySubmarine @ Jul 25 2013 07:42pm)
nie polecam jednak gracza radek_nh, ja 80apm on 28, ja 104 on 55 ; DDDDDDDD


Pewnie daltego ze czesto nie gra. Ja jak gralem "duzo" to wykrecalem podobnie jak ty, cos w granicach 100-120, a teraz bym pewnie mial z 60.

Aktualnie wszyscy w hotsa graja? Jak to jest z ligam iteraz? sc2 i hots maja oddzielne ligi?
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 17 2013 03:37am
Quote (luksus @ Aug 17 2013 11:36am)
Pewnie daltego ze czesto nie gra. Ja jak gralem "duzo" to wykrecalem podobnie jak ty, cos w granicach 100-120, a teraz bym pewnie mial z 60.

Aktualnie wszyscy w hotsa graja? Jak to jest z ligam iteraz? sc2 i hots maja oddzielne ligi?


to byla moja trzecia gra w sc2
a on ponoc wlasnie duzo pizgal i mial platyne w wolu
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Aug 17 2013 04:00am
Quote (luksus @ 17 Aug 2013 10:36)
Pewnie daltego ze czesto nie gra. Ja jak gralem "duzo" to wykrecalem podobnie jak ty, cos w granicach 100-120, a teraz bym pewnie mial z 60.

Aktualnie wszyscy w hotsa graja? Jak to jest z ligam iteraz? sc2 i hots maja oddzielne ligi?
oddzielne

Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Aug 19 2013 06:40am
daj ktos jak budowac sie tossem jakis route bo nie gralem 2 lata i nic nie ogarniam a nie chce mi sie gier ogladac
na swoimi leszkowatym poziomie w wol robilem rush zelotami ale nie ogarniam gry pozniejszej :<
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 19 2013 06:43am
Quote (AsaroV @ Aug 19 2013 02:40pm)
daj ktos jak budowac sie tossem jakis route bo nie gralem 2 lata i nic nie ogarniam a nie chce mi sie gier ogladac
na swoimi leszkowatym poziomie w wol robilem rush zelotami ale nie ogarniam gry pozniejszej :<


cannon rush
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Aug 19 2013 06:55am
Cisneliscie kampanie? Zbieraliście achievementy? Nie chce mi mi zaliczyć jednego, a o tyle sprawa jest dziwna ze tam mam zrobić zadanie dodatkowe w misji w której nie ma takiego zadania...

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/2180734/1/Dudas/achievements/category/3211293

miał ktoś podobny problem?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 23 2013 09:24am
bomber ladny wpierdol spuscil grubbyemu
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 23 2013 09:33am
gra ktos?

e: a nvm, finaly leco

polt przegral [*] jak to sie moglo wydarzyc? ;(

This post was edited by fro5tbite on Aug 23 2013 09:37am
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 23 2013 09:39am
Quote (SirDudas @ 19 Aug 2013 13:55)
Cisneliscie kampanie? Zbieraliście achievementy? Nie chce mi mi zaliczyć jednego, a o tyle sprawa jest dziwna ze tam mam zrobić zadanie dodatkowe w misji w której nie ma takiego zadania...

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/2180734/1/Dudas/achievements/category/3211293

miał ktoś podobny problem?


2 days ago
With patch 2.0.10 some achievement updates mentioned in the patch notes were not actually pushed live. We have fixed those issues with 2.0.11 and you should see, and be able to earn, the achievements mentioned earlier in this thread. We're sorry for any confusion and inconvenience this may have caused.
Go Back To Polska Topic List
Prev1471472473474475495Next
Add Reply New Topic New Poll