Quote (zYwi3c @ Aug 17 2013 08:03am)
Nie ma wiecej info. Podali tylko, ze SC2 nie bedzie na Anahaim i raczej na ich pozostalych eventach tez nie. Sundance na twitterze pisal.
Do tego na weekend w ktorym mialo byc MLG - RedBull zamowil licencje streamowania Starcrafta na te daty. Takze RedBull bedzie cos wiekszego z widownia robil - zajebiscie wchodzi w eSport odkad zatrudnili bylych pracownikow Blizzarda ( Rob i ktos jeszcze )
Cant wait.
Ah no i Dreamhack bedzie w Murice/Kanadzie w next year.
_________
Btw Johnny, wpadasz na IEM do Katowic ?
wpadam, do tego czasu bede mial swoja wymarzona prace, jesli sie trafi ze bede w polsce w tym czasie to bede, gorzej jak bede mial wyjazd.
This post was edited by DzonyPe on Aug 17 2013 03:25am