d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1471472473474475523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,119
Joined: May 27 2011
Gold: 1.00
Warn: 100%
Aug 9 2011 01:12am
Quote (toyo @ 9 Aug 2011 01:49)
Jeśli masz na myśli to ile trzeba wydać na komputer, żeby mieć grafikę na poziomie tej, z konsol to wydaje mi się, że to wcale nie wychodzi na korzyść konsoli.

Phenom 955 + 4 GB ramu + jakieś mobo + np. GTX 460 + jakaś zasiłka + jakiś dysk, wychodzi mniej-więcej tak:
350 zł + 100 + 200 + 550 + 200 + 120 daje 1500 zł, a na takim sprzęcie chyba spokojnie można pograć w praktycznie wszystkie gry w wysokiej albo najwyższej szczegółowości w 1080p (antyaliasing przy tej rozdzielczości jest chyba niepotrzebny).
Na takim zestawie grafika chyba będzie lepsza niż ta z PS3, no nie? Czy źle to wygdybałem?

Ja mimo, że mam wypasiony komputer to gram na xbox 360, bo jakoś tak wygodniej jest. Można się pierdolnąć z padem na kanapie przed wielkim tv i po prostu się pobawić.

Gdyby ktoś sprzedawał PS3 dajcie znać, bo chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu


zeby miec emulator do ps3 musiał byś miec komputer wyjebany w kosmos zeby ci nie lklatkowało to nie chodzi o karte graficzną tylko o procesor
Charakterystyka SPE:
typ RISC z 128-bitowymi instrukcjami SIMD (optymalizacja do wykonywania tych samych operacji na dużych ilościach danych) jeśli dobrze sie orientuje na pc są procesory tylko 64 bitowe :rofl: a nie 128
jeśli cos pomieszałem niech ktos mnie poprawi

This post was edited by Soulmus on Aug 9 2011 01:13am
Member
Posts: 3,119
Joined: May 27 2011
Gold: 1.00
Warn: 100%
Aug 9 2011 01:15am
Do ps 2 potrzeba minimul 2 rdzeniowy z tego co sie orientuje
a do ps3 to można na chwile obecna zapomniec bo sie nie opłaca takiego komputera kupywać

This post was edited by Soulmus on Aug 9 2011 01:16am
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
Aug 9 2011 01:17am
Quote (Soulmus @ 9 Aug 2011 08:15)
Do ps 2 potrzeba minimul 2 rdzeniowy z tego co sie orientuje


Chyba troche nie zrozumiales o co chodzi. Tu nie chodzi o zaden emulator, tylko PZPR napisal, ze dobra karta graficzna, ktora pozwoli mu grac sobie swobodnie w nowe gry, kosztuje tyle co nowe ps3.
Member
Posts: 3,119
Joined: May 27 2011
Gold: 1.00
Warn: 100%
Aug 9 2011 01:19am
Quote (youfail @ 9 Aug 2011 09:17)
Chyba troche nie zrozumiales o co chodzi. Tu nie chodzi o zaden emulator, tylko PZPR napisal, ze dobra karta graficzna, ktora pozwoli mu grac sobie swobodnie w nowe gry, kosztuje tyle co nowe ps3.


wtakim razie sorry za spam :mellow:
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 9 2011 02:43am
Quote (kielon @ 9 Aug 2011 09:04)
nie przerobiona konsola, ma to znaczenie kiedy chce nagrywac gry na dysk ?


gry potrzebuja plyte w napedzie, to ze ja sobie zainstalujesz Cie z tego nie zwalnia.
Member
Posts: 11,917
Joined: Mar 6 2007
Gold: 45.00
Aug 9 2011 04:33am
grał ktoś może w L.A Noir,infamous 2 i Darksiders zastanawiam się nad zakupem tych gier niby L.A nie jest za ciekawa grą
btw MGS HD collection w sexshopach się już pojawiło :)
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 9 2011 08:47am
Infamous2 polecam, ale tylko o ile jedyneczke masz za soba.


Mam maly problem, mam gitare z guitar hero world tour, z wersji PC, i chce na niej pograc pod moja konsola - w menu dziala jak najbardziej, jak w legends of rock, jak i w aerosmith, ale w samej grze przyciski sa pomieszane, zielony to pomaranczowy, pomaranczowy do czerwony, reszta nie dziala. Ktos mial podobny problem?
Member
Posts: 11,917
Joined: Mar 6 2007
Gold: 45.00
Aug 18 2011 05:58am
Quote (markov @ Aug 9 2011 02:47pm)
Infamous2 polecam, ale tylko o ile jedyneczke masz za soba.


Mam maly problem, mam gitare z guitar hero world tour, z wersji PC, i chce na niej pograc pod moja konsola - w menu dziala jak najbardziej, jak w legends of rock, jak i w aerosmith, ale w samej grze przyciski sa pomieszane, zielony to pomaranczowy, pomaranczowy do czerwony, reszta nie dziala. Ktos mial podobny problem?


we weekend na giełdę se chyba skocze po ta grę
Driver: San Francisco myślałem ze gra będzie godna uwagi ale zmieniłem zdanie po demie...
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Aug 18 2011 07:06am
Chce ktoś kupić CoD BO i GT 5?
Pisać PM.
Member
Posts: 22,335
Joined: Oct 10 2005
Gold: 222.08
Aug 18 2011 10:44am
Siemano kupilem niedawno konsolke mam juz za soba god of wara pykam w god of war 2 czeka na mnie god of war 3, infamous,assasin creed 1 oraz dante inferno co jeszcze polecacie mi z takiego typu gier ? wiem ze kolejne odlslony assasina i infamousa cos jeszcze ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1471472473474475523Next
Add Reply New Topic New Poll