d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1471472473474475491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,071
Joined: Jan 6 2009
Gold: 13.37
Nov 12 2011 01:49pm
Quote (krss @ Nov 12 2011 06:48pm)
z tego miejsca chcialem pozdrowic krula pokera - RooFtiego, ktory w 2 dni przepierdolil $60  :lol:


Ja najwiecej przegralem $270 w jeden dzien. Dzien czy dwa po tym ugralem $274.
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 12 2011 01:51pm
Quote (eziush @ Nov 12 2011 09:49pm)
Ja najwiecej przegralem $270 w jeden dzien. Dzien czy dwa po tym ugralem $274.


Przy jakim br?
Member
Posts: 1,071
Joined: Jan 6 2009
Gold: 13.37
Nov 12 2011 01:51pm
Quote (krss @ Nov 12 2011 07:51pm)
Przy jakim br?


dobrze nie pamietam, cos kolo $800
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 12 2011 01:52pm
Quote (eziush @ Nov 12 2011 09:51pm)
dobrze nie pamietam, cos kolo $800


No dobra, więc mogłeś sobie na to pozwolic, a ten kurwa cep wlazł za cały br do stołu i przekurwił. ;'D
Member
Posts: 1,071
Joined: Jan 6 2009
Gold: 13.37
Nov 12 2011 01:58pm
Quote (krss @ Nov 12 2011 07:52pm)
No dobra, więc mogłeś sobie na to pozwolic, a ten kurwa cep wlazł za cały br do stołu i przekurwił. ;'D


to faktycznie troche nieopowiedzialne. ale znam ziomka co w tym miechu wplacil cos kolo $300+ (dokladnie nie wiem, bo przeciez nie pochwali sie ' ej czaisz, przegralem 1000zl w karty!') i wiekszosc juz mi sie rozeszla. gral HU za $100, $200, stowki jeszcze jakims cudem ugrywal, ale kazdy HU za dwie stowy utopil. Skilla to on za grosz nie ma a pcha sie na high stakes.
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 12 2011 02:11pm
Quote (eziush @ Nov 12 2011 09:58pm)
to faktycznie troche nieopowiedzialne. ale znam ziomka co w tym miechu wplacil cos kolo $300+ (dokladnie nie wiem, bo przeciez nie pochwali sie ' ej czaisz, przegralem 1000zl w karty!') i wiekszosc juz mi sie rozeszla. gral HU za $100, $200, stowki jeszcze jakims cudem ugrywal, ale kazdy HU za dwie stowy utopil. Skilla to on za grosz nie ma a pcha sie na high stakes.


No niestety żeby grać trzeba najpierw się nauczyć ;)
Grindując na micro można bardzo łatwo uzyskać profit, a ten się kurwa pcha z br $30 na high stakes. :/
Tlumaczylem mu zeby sie nie pchal tam to powiedzial ze na micro jest nudno i on woli na duze bo szybciej wygra. ;D
Member
Posts: 1,528
Joined: Oct 1 2010
Gold: 1.90
Warn: 60%
Nov 12 2011 07:49pm
U mnie do przodu. :D Dobra sesja + shot na 2$ xd

Br 18 -> 35 ojro
Member
Posts: 1,071
Joined: Jan 6 2009
Gold: 13.37
Nov 12 2011 08:12pm
nice :)

mi tez dobrze dzis poszlo. udalo sie ugrac ~$40
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 12 2011 08:39pm
Izi gejm oczywix.
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Nov 13 2011 07:37am
Quote (Rafalek @ 13 Nov 2011 04:39)
Izi gejm oczywix.


this
Go Back To Polska Topic List
Prev1471472473474475491Next
Add Reply New Topic New Poll