Quote (eziush @ Nov 12 2011 09:58pm)
to faktycznie troche nieopowiedzialne. ale znam ziomka co w tym miechu wplacil cos kolo $300+ (dokladnie nie wiem, bo przeciez nie pochwali sie ' ej czaisz, przegralem 1000zl w karty!') i wiekszosc juz mi sie rozeszla. gral HU za $100, $200, stowki jeszcze jakims cudem ugrywal, ale kazdy HU za dwie stowy utopil. Skilla to on za grosz nie ma a pcha sie na high stakes.
No niestety żeby grać trzeba najpierw się nauczyć

Grindując na micro można bardzo łatwo uzyskać profit, a ten się kurwa pcha z br $30 na high stakes. :/
Tlumaczylem mu zeby sie nie pchal tam to powiedzial ze na micro jest nudno i on woli na duze bo szybciej wygra. ;D