d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1470471472473474805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
May 12 2012 09:49am


Elo.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 12 2012 09:50am
tez tak chce :cry:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 12 2012 10:41am
Co do drazkow skretnych to istnieje pewna ciekawostka, o ktorej wielu ludzi nie wie. Mianowicie drazki zwiekszaja wytrzymalosc gasienic o 30% i z ciekawosci zamontowalem to na moim skaucie i musze przyznac, ze roznica byla gigantyczna. Wytrzymywalem 2-4 strzaly w gasienice zanim dostalem detrack, a wczesniej w 90% pierwszy strzal w gaski mnie unieruchamial. Wiec nie jest to zly wybor na skaucie.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 12 2012 10:44am
Quote (Saygon @ 12 May 2012 18:41)
Co do drazkow skretnych to istnieje pewna ciekawostka, o ktorej wielu ludzi nie wie. Mianowicie drazki zwiekszaja wytrzymalosc gasienic o 30% i z ciekawosci zamontowalem to na moim skaucie i musze przyznac, ze roznica byla gigantyczna. Wytrzymywalem 2-4 strzaly w gasienice zanim dostalem detrack, a wczesniej w 90% pierwszy strzal w gaski mnie unieruchamial. Wiec nie jest to zly wybor na skaucie.


ktos juz o tym wspominal
ofc jest to spoczko na jakiegos skalta, ale nie na ht :d
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 12 2012 10:44am
plutą ktoś?
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 12 2012 04:27pm
ruskie medy sa zajebiste :O
ale od t44 <_<
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 12 2012 04:36pm
Quote (50groszy @ 13 May 2012 00:27)
ruskie medy sa zajebiste :O
ale od t44  <_<


Niczym mi sie nie gralo tak przyjemnie jak pantera 2. Mam nadzieje, ze e50 tez jest taki fajny. A co do ruskich to t54 juz nie jest taki mocny jak kiedys.
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
May 12 2012 10:21pm
Nie grałem kilka miesięcy, teraz sie zalogowałem i nie mam nic w hangarze, wtf ?
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
May 12 2012 11:01pm
Quote (TDI @ 13 May 2012 06:21)
Nie grałem kilka miesięcy, teraz sie zalogowałem i nie mam nic w hangarze, wtf ?


odjechaly ci czolgi
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 13 2012 08:17am
Quote (Saygon @ 13 May 2012 00:36)
Niczym mi sie nie gralo tak przyjemnie jak pantera 2. Mam nadzieje, ze e50 tez jest taki fajny. A co do ruskich to t54 juz nie jest taki mocny jak kiedys.


t54 przebijam moja chinska podrobka bez problemu, wiec cos w tym jest :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1470471472473474805Next
Add Reply New Topic New Poll