Quote (DzonyPe @ 16 Aug 2013 10:18)
jak to?

Nie ma wiecej info. Podali tylko, ze SC2 nie bedzie na Anahaim i raczej na ich pozostalych eventach tez nie. Sundance na twitterze pisal.
Do tego na weekend w ktorym mialo byc MLG - RedBull zamowil licencje streamowania Starcrafta na te daty. Takze RedBull bedzie cos wiekszego z widownia robil - zajebiscie wchodzi w eSport odkad zatrudnili bylych pracownikow Blizzarda ( Rob i ktos jeszcze )
Cant wait.
Ah no i Dreamhack bedzie w Murice/Kanadzie w next year.
_________
Btw Johnny, wpadasz na IEM do Katowic ?