d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1470471472473474495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,329
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Jul 31 2013 05:30am
Jak ktoś będzie grać w desert strike to pisać, mam edycję startową :D
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Aug 8 2013 08:27am
nie bedzie pl quali wcg polska do chinszczyzny, jaki smuteg
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 8 2013 09:10am
MLG porzucilo Sc2.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 15 2013 04:11pm
8 winow z rzedu i promocja, moge juz spokojnie na wcs jechac :)
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 15 2013 04:43pm
Quote (fro5tbite @ Aug 16 2013 12:11am)
8 winow z rzedu i promocja, moge juz spokojnie na wcs jechac :)


bronze?
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 15 2013 05:46pm
Quote (ZoltySubmarine @ 15 Aug 2013 23:43)
bronze?


tak, dostalem promocje do bronzu, bylem w lidze specjalnej.
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 16 2013 03:11am
Quote (fro5tbite @ Aug 16 2013 01:46am)
tak, dostalem promocje do bronzu, bylem w lidze specjalnej.


chodzilo mi raczej z bronze, ale czego sie spodziewac po bronzie
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Aug 16 2013 03:18am
Quote (zYwi3c @ Aug 8 2013 04:10pm)
MLG porzucilo Sc2.


jak to? :O
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 16 2013 06:47pm
Quote (ZoltySubmarine @ 16 Aug 2013 10:11)
chodzilo mi raczej z bronze, ale czego sie spodziewac po bronzie


do platyny :<
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 17 2013 01:03am
Quote (DzonyPe @ 16 Aug 2013 10:18)
jak to? :O


Nie ma wiecej info. Podali tylko, ze SC2 nie bedzie na Anahaim i raczej na ich pozostalych eventach tez nie. Sundance na twitterze pisal.

Do tego na weekend w ktorym mialo byc MLG - RedBull zamowil licencje streamowania Starcrafta na te daty. Takze RedBull bedzie cos wiekszego z widownia robil - zajebiscie wchodzi w eSport odkad zatrudnili bylych pracownikow Blizzarda ( Rob i ktos jeszcze )
Cant wait.

Ah no i Dreamhack bedzie w Murice/Kanadzie w next year.

_________

Btw Johnny, wpadasz na IEM do Katowic ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1470471472473474495Next
Add Reply New Topic New Poll