Quote (Zeratull @ Nov 28 2013 05:31pm)
Ostatnio obejrzane ergo proxy, nie wszystkich sie spodoba, ale jeśli ktoś lubi motyw podroży to polecam. Najbardziej podobala mi sie Reel (real/rill/Re-l czy jak ją tam zwą, wiele widzialem opcji jej imienia).
Wczoraj skonczylem Toradora dzieki Damundo, dzięki stary. Zajebiscie sie ogladalo

Jeszcze jakis wazny tytul pominalem ?

Jakby mogl mi ktos cos polecic czego nie ogladalem bylbym wdzieczny
http://myanimelist.net/animelist/Edwardo-Elricto co zawsze bede polecal:
Juuni Kokki - nie skonczona seria ktora nigdy nie doczeka sie konca, mimo to, cos turbo w chuj zajebistego.
Seirei no Moribito - mega anime, w kurwe.
Kemono no Souja Erin - jeszcze bardziej wykurwiste
