d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1470471472473474523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Jul 24 2011 06:33am
Quote (youfail @ Jul 24 2011 01:23pm)
wyczuwam flejm w tym poscie  :unsure:
psn mam ujdaz, wlasnie ide usunac niektore niepotrzebne konta


kurwa to musze cie usunąc :cry:
redel ciebie tez zapomnialem usunac
Quote (youfail @ Jul 23 2011 11:00am)
imo lepiej zainwestuj w pc. rok temu tak samo myslalem, ze ps3 bedzie zajebiste i w ogole, ale jest spory wydatek na gry + bf3 bedzie sporo ograniczony na konsole, chociazby maksymalnie 30fps, czy 24 osoby na jednym serwerze.


ja nie wiem co ci ludzie tak narzekają na tą wersję bf3 na konsole. Dla mnie to i tak wygląda ona zajebiście chociażby mogę być pewien, że będzie mi się podobała grafika z tego względu że już w bc2 grafa dla mnie jest wykurwista
a co do plusow konsoli no to sory ale tu masz pada siadasz w wygodnym fotelu/kanapie i napieprzasz mozesz zagrac se z kims no kurwa do tego koszt 1000zl a nie musisz sie nigdy martwic o zadne zasrane wymagania
a co do tego ze gry sa drogie to jest to prawda ale zawsze istnieje mozliwosc wymiany.
Ja na poczatku od kolesia od ktorego kupilem konsole mialem 6 gier: MW2, MAG, Ratcheta i klanka, gow collection, fife 09, gta iv a udalo mi sie to wszystko tak zgrabnie powymieniac ze teraz mam: Assassins creed brotherhood, Cod BO, Killzona 3, LBP GOTY, Red dead redemption i fifke se zostawilem.
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
Jul 24 2011 07:37am
Quote (kubaba5 @ 24 Jul 2011 13:33)
kurwa to musze cie usunąc :cry:
redel ciebie tez zapomnialem usunac


ja nie wiem co ci ludzie tak narzekają na tą wersję bf3 na konsole. Dla mnie to i tak wygląda ona zajebiście chociażby mogę być pewien, że będzie mi się podobała grafika z tego względu że już w bc2 grafa dla mnie jest wykurwista
a co do plusow konsoli no to sory ale tu masz pada siadasz w  wygodnym fotelu/kanapie i napieprzasz mozesz zagrac se z kims no kurwa do tego koszt 1000zl a nie musisz sie nigdy martwic o zadne zasrane wymagania
a co do tego ze gry sa drogie to jest to prawda ale zawsze istnieje mozliwosc wymiany.
Ja na poczatku od kolesia od ktorego kupilem konsole mialem 6 gier: MW2, MAG, Ratcheta i klanka, gow collection, fife 09, gta iv a udalo mi sie to wszystko tak zgrabnie powymieniac ze teraz mam: Assassins creed brotherhood, Cod BO, Killzona 3, LBP GOTY, Red dead redemption i fifke se zostawilem.


ja nic nie napisalem o grafice, tylko o klatkach na sekunde i ilosci graczy na mapie. biorac pod uwage bf2, mapy na pewno beda ogromne, a w 12 osob w jednej druzynie jest troche lipnie, chociaz pewnie na potrzeby konsol mapy zostana ograniczone.
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Jul 24 2011 12:01pm
Quote (youfail @ Jul 24 2011 02:37pm)
ja nic nie napisalem o grafice, tylko o klatkach na sekunde i ilosci graczy na mapie. biorac pod uwage bf2, mapy na pewno beda ogromne, a w 12 osob w jednej druzynie jest troche lipnie, chociaz pewnie na potrzeby konsol mapy zostana ograniczone.


czy ja wiem czy lipnie? Dla mnie gra się fajnie choć nie mogę nic więcej powiedziec bo niestety na wersji PCtowej z full iloscia graczy nie gralem wiec nie wiem jak to wyglada. Czy mapy będą ograniczone? wątpie, ale też nie rozumiem o co ci dokładnie chodzi czy o zmniejszenie ich rozmiarów czy może ograniczenie pod względem grafiki?
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
Jul 24 2011 12:50pm
Quote (kubaba5 @ 24 Jul 2011 19:01)
czy ja wiem czy lipnie? Dla mnie gra się fajnie choć nie mogę nic więcej powiedziec bo niestety na wersji PCtowej z full iloscia graczy nie gralem wiec nie wiem jak to wyglada. Czy mapy będą ograniczone? wątpie, ale też nie rozumiem o co ci dokładnie chodzi czy o zmniejszenie ich rozmiarów czy może ograniczenie pod względem grafiki?


chodzi mi o zmniejszenie rozmiaru. btw. battlefield 3 to nie kontynuacja bc2, takze gra moze sie troche roznic pod wzgledem rozgrywki, choc nie wiem, bo w bf2 nie gralem
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 25 2011 05:09am
sciagam sobie demo virtua tennis 4 bo nie mam w co grac siostra nowych gier nie kupila a bf bc2 mi sie znudzilo :cry:
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jul 25 2011 07:21am
Quote (youfail @ 24 Jul 2011 15:37)
ja nic nie napisalem o grafice, tylko o klatkach na sekunde i ilosci graczy na mapie. biorac pod uwage bf2, mapy na pewno beda ogromne, a w 12 osob w jednej druzynie jest troche lipnie, chociaz pewnie na potrzeby konsol mapy zostana ograniczone.



wszystko zalezy od mapy. w bc2 na pc w bialej przeleczy przy 32 graczach jest mega chaos i chujnia moim zdaniem. a znowu heavy metal jest wielgachna i trzeba sporo osob do dobrej gry.
Member
Posts: 22,335
Joined: Oct 10 2005
Gold: 222.08
Aug 8 2011 03:45pm
moze ktos sie orientuje jak jest z zgrywaniem gier na dysk pleja 3 ? mozna to robic swobodnie na kazdej konsoli itp ? Kupilem kilka dni temu konsole a kumpel ma ponad 30 gier to chcialbym co nieco powgrywac na konsole.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 8 2011 04:43pm
Quote (kielon @ 8 Aug 2011 23:45)
moze ktos sie orientuje jak jest z zgrywaniem gier na dysk pleja 3 ? mozna to robic swobodnie na kazdej konsoli itp ? Kupilem kilka dni temu konsole a kumpel ma ponad 30 gier to chcialbym co nieco powgrywac na konsole.


mowimy o przerobionej konsoli?
nie ma problemu, multiman zgrywa z napedu optycznego na hdd.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Aug 8 2011 05:49pm
Quote (PZPR @ 23 Jul 2011 11:29)
Dobra karat graficzna kosztuje tyle co ps3  :cry: dodatkowo jeszcze inne podzespoły.

Jeśli masz na myśli to ile trzeba wydać na komputer, żeby mieć grafikę na poziomie tej, z konsol to wydaje mi się, że to wcale nie wychodzi na korzyść konsoli.

Phenom 955 + 4 GB ramu + jakieś mobo + np. GTX 460 + jakaś zasiłka + jakiś dysk, wychodzi mniej-więcej tak:
350 zł + 100 + 200 + 550 + 200 + 120 daje 1500 zł, a na takim sprzęcie chyba spokojnie można pograć w praktycznie wszystkie gry w wysokiej albo najwyższej szczegółowości w 1080p (antyaliasing przy tej rozdzielczości jest chyba niepotrzebny).
Na takim zestawie grafika chyba będzie lepsza niż ta z PS3, no nie? Czy źle to wygdybałem?

Ja mimo, że mam wypasiony komputer to gram na xbox 360, bo jakoś tak wygodniej jest. Można się pierdolnąć z padem na kanapie przed wielkim tv i po prostu się pobawić.

Gdyby ktoś sprzedawał PS3 dajcie znać, bo chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu
Member
Posts: 22,335
Joined: Oct 10 2005
Gold: 222.08
Aug 9 2011 01:04am
Quote (markov @ 8 Aug 2011 23:43)
mowimy o przerobionej konsoli?
nie ma problemu, multiman zgrywa z napedu optycznego na hdd.


nie przerobiona konsola, ma to znaczenie kiedy chce nagrywac gry na dysk ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1470471472473474523Next
Add Reply New Topic New Poll