d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1470471472473474491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,528
Joined: Oct 1 2010
Gold: 1.90
Warn: 60%
Nov 12 2011 12:45pm
Quote (eziush @ Nov 12 2011 07:33pm)
W HU swingi sa ogromne, z omaszka jest podobnie. Nie zdziw sie czasem, jak warniancja zniszczy ci br.


wiadome, ale na tym limicie male szanse
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 12 2011 12:48pm
z tego miejsca chcialem pozdrowic krula pokera - RooFtiego, ktory w 2 dni przepierdolil $60 :lol:
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 12 2011 12:50pm
Quote (PanApetyczny @ Nov 12 2011 08:45pm)
wiadome, ale na tym limicie male szanse


Tak, na najniższych limitach wariancja nie istnieje.

Quote (krss @ Nov 12 2011 08:48pm)
z tego miejsca chcialem pozdrowic krula pokera - RooFtiego, ktory w 2 dni przepierdolil $60  :lol:


LOW imo.

W ogóle mnie nachodzi ochota na pokera znowu, szkoda, że za bardzo nie mam czym grać.
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 12 2011 12:54pm
Quote (Rafalek @ Nov 12 2011 08:50pm)
Tak, na najniższych limitach wariancja nie istnieje.



LOW imo.

W ogóle mnie nachodzi ochota na pokera znowu, szkoda, że za bardzo nie mam czym grać.


Tak kurwa, tylko, że z br $30 wpierdolił się na jakieś wysokie stawki, przepierdolił wszystko, wpłacił tyle samo, powiedział, że będzie grał na niższych i odrobi,
po czym znowu się wjebał na wysokie i przejebał : DDDDD
Member
Posts: 1,528
Joined: Oct 1 2010
Gold: 1.90
Warn: 60%
Nov 12 2011 12:55pm
Quote (Rafalek @ Nov 12 2011 07:50pm)
Tak, na najniższych limitach wariancja nie istnieje.



LOW imo.

W ogóle mnie nachodzi ochota na pokera znowu, szkoda, że za bardzo nie mam czym grać.


na nizszych limitach mozna takie roi krecic ze dupe urywa i wariancja ssie

Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 12 2011 12:59pm
Quote (krss @ Nov 12 2011 08:54pm)
Tak kurwa, tylko, że z br $30 wpierdolił się na jakieś wysokie stawki, przepierdolił wszystko, wpłacił tyle samo, powiedział, że będzie grał na niższych i odrobi,
po czym znowu się wjebał na wysokie i przejebał : DDDDD


True gambler.

Quote (PanApetyczny @ Nov 12 2011 08:55pm)
na nizszych limitach mozna takie roi krecic ze dupe urywa i wariancja ssie


18bi to bardzo mało, uwierz.Jak ostatnio grałem w sierpniu na nl2 żeby goldstara wyrobić, na samych suckoutach byłem w przeciągu 2ch dni -30$, co jak na te stawki może się wydawać trudne do osiągnięcia.

Imo lepiej sngs nawet 18man grać, a hu to ciota i chuj.
Member
Posts: 1,528
Joined: Oct 1 2010
Gold: 1.90
Warn: 60%
Nov 12 2011 01:05pm
Quote (Rafalek @ Nov 12 2011 07:59pm)
True gambler.



18bi to bardzo mało, uwierz.Jak ostatnio grałem w sierpniu na nl2 żeby goldstara wyrobić, na samych suckoutach  byłem w przeciągu 2ch dni -30$, co jak na te stawki może się wydawać trudne do osiągnięcia.

Imo lepiej sngs nawet 18man grać, a hu to ciota i chuj.


nie potrafie grac gier wymagajacych dlugiej koncentracji
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 12 2011 01:08pm
Quote (PanApetyczny @ Nov 12 2011 09:05pm)
nie potrafie grac gier wymagajacych dlugiej koncentracji


aha.
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 12 2011 01:11pm
Quote (PanApetyczny @ Nov 12 2011 09:05pm)
nie potrafie grac gier wymagajacych dlugiej koncentracji


lol, gl na pierwszym lepszym turnieju.
Member
Posts: 1,528
Joined: Oct 1 2010
Gold: 1.90
Warn: 60%
Nov 12 2011 01:11pm
Quote (krss @ Nov 12 2011 08:11pm)
lol, gl na pierwszym lepszym turnieju.


dlatego ciskam hu
Go Back To Polska Topic List
Prev1470471472473474491Next
Add Reply New Topic New Poll