Quote (krss @ Nov 12 2011 08:54pm)
Tak kurwa, tylko, że z br $30 wpierdolił się na jakieś wysokie stawki, przepierdolił wszystko, wpłacił tyle samo, powiedział, że będzie grał na niższych i odrobi,
po czym znowu się wjebał na wysokie i przejebał : DDDDD
True gambler.
Quote (PanApetyczny @ Nov 12 2011 08:55pm)
na nizszych limitach mozna takie roi krecic ze dupe urywa i wariancja ssie
18bi to bardzo mało, uwierz.Jak ostatnio grałem w sierpniu na nl2 żeby goldstara wyrobić, na samych suckoutach byłem w przeciągu 2ch dni -30$, co jak na te stawki może się wydawać trudne do osiągnięcia.
Imo lepiej sngs nawet 18man grać, a hu to ciota i chuj.