d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1469470471472473805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 10 2012 05:07am
ktoś plutą?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 10 2012 05:16am
Zwycięstwo!
Bitwa: Linia Zygfryda 10 maja 2012 13:05:28
Czołg: E-50
Doświadczenia: 2 985 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)
Kredytów: 19 744

Stockowe tanki so fakin powerful

Quote (Yugi @ 10 May 2012 13:07)
ktoś plutą?


Moge, chodz na tsa.
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 10 2012 05:17am
Quote (Saygon @ May 10 2012 12:16pm)
Zwycięstwo!
Bitwa: Linia Zygfryda 10 maja 2012 13:05:28
Czołg: E-50
Doświadczenia: 2 985 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)
Kredytów: 19 744

Stockowe tanki so fakin powerful



Moge, chodz na tsa.


gieb ip, bo nie wiem który
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 12 2012 05:42am
Jakie wyposażenie polecacie od is-4?

Mam już dosyłacz jeszcze 2 miejsca wolne

co byście proponowali żeby mój is4 niszczył B)
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 12 2012 05:48am
Quote (mlody123 @ 12 May 2012 13:42)
Jakie wyposażenie polecacie od is-4?

Mam już dosyłacz jeszcze 2 miejsca wolne

co byście proponowali żeby mój is4 niszczył  B)


wentylacja, stabilizator pionowy
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 12 2012 06:00am
Quote (mlody123 @ 12 May 2012 13:42)
Jakie wyposażenie polecacie od is-4?

Mam już dosyłacz jeszcze 2 miejsca wolne

co byście proponowali żeby mój is4 niszczył  B)


Siatka do kamuflazu i drazki skretne.
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 12 2012 08:56am
Quote (50groszy @ May 12 2012 11:48am)
wentylacja, stabilizator pionowy


może kupie :D

Quote (Saygon @ May 12 2012 12:00pm)
Siatka do kamuflazu i drazki skretne.


raczej nie :D
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 12 2012 09:02am
Quote (mlody123 @ 12 May 2012 16:56)
może kupie :D



raczej nie :D


jesli sie jeszcze zastanawiasz, to jednak lepiej kup to co ci sajgon radzi
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 12 2012 09:06am
Quote (50groszy @ May 12 2012 03:02pm)
jesli sie jeszcze zastanawiasz, to jednak lepiej kup to co ci sajgon radzi


na tier 10 Siatka do kamuflazu i drazki skretne. powodzenia :lol:
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 12 2012 09:10am
Quote (mlody123 @ 12 May 2012 17:06)
na tier 10 Siatka do kamuflazu i drazki skretne. powodzenia  :lol:


gratuluje, nie odróżniasz sarkazmu od taboretu
Go Back To Polska Topic List
Prev1469470471472473805Next
Add Reply New Topic New Poll