Quote (ZoltySubmarine @ 25 Jul 2013 20:28)
co tu nie ogarniac, jak siedza z nami w bronzie to z palcem w dupie ich pocisniemy
no na 2v2 siedzieli w bronzie, a 1v1 platynka
jak rzyc
kurwa, moglem poswiecic cale 10lat i od 8roku szpilac w sc 1 ligowo, teraz bym napierdalal po 500apm jak moi koledzy z azji.