d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1469470471472473495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 11:03am
radek i ja diamondy dwa............ 2:0 jak na razie
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 11:42am
nie polecam jednak gracza radek_nh, ja 80apm on 28, ja 104 on 55 ; DDDDDDDD
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 25 2013 11:54am
Quote (ZoltySubmarine @ 25 Jul 2013 18:42)
nie polecam jednak gracza radek_nh, ja 80apm on 28, ja 104 on 55 ; DDDDDDDD


bo zachcialo sie grac zergami :< pozatym te gry nawet nie mialy `10minut
bronz pachnie jak przebisniegi w lecie mmmm łechta

This post was edited by Xploosiv on Jul 25 2013 11:55am
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 11:55am
Quote (Xploosiv @ Jul 25 2013 07:54pm)
bo zachcialo sie grac zergami :<
pozatym te gry nawet nie mialy `10minut
bronz pachnie jak przebisniegi w lecie mmmm łechta


ostatnia 17

e/ ale tu przyznam, dostalismy sprawiedliwy wpierdol, speedlings + banelings vs toss to nie najlepsza strategia XDDDD

This post was edited by ZoltySubmarine on Jul 25 2013 11:55am
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 01:15pm
radek jak dlugo sie trzymales? : DDDDDD

sry, ze musialem afk :( no ale wiesz, mama na obiad zawolala............
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 25 2013 01:20pm
Quote (ZoltySubmarine @ 25 Jul 2013 20:15)
radek jak dlugo sie trzymales? : DDDDDD

sry, ze musialem afk :( no ale wiesz, mama na obiad zawolala............


zaraz po twoim wyjsciu, typ jakies oraclesy zrobil, potem tempesty
nie ogarniam tego hotsa jak sa w grze hilvl
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 01:28pm
Quote (Xploosiv @ Jul 25 2013 09:20pm)
zaraz po twoim wyjsciu, typ jakies oraclesy zrobil, potem tempesty
nie ogarniam tego hotsa jak sa w grze hilvl


co tu nie ogarniac, jak siedza z nami w bronzie to z palcem w dupie ich pocisniemy
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 25 2013 01:29pm
Quote (ZoltySubmarine @ 25 Jul 2013 20:28)
co tu nie ogarniac, jak siedza z nami w bronzie to z palcem w dupie ich pocisniemy


no na 2v2 siedzieli w bronzie, a 1v1 platynka
jak rzyc

kurwa, moglem poswiecic cale 10lat i od 8roku szpilac w sc 1 ligowo, teraz bym napierdalal po 500apm jak moi koledzy z azji.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 30 2013 11:51pm
te widow miny to jakies zarty sa, powinni jeszcze im dac perm invis i atakowanie unburrowed, najlepiej w ogole bez cd na atak, bo sa za slabe
Member
Posts: 15,595
Joined: Aug 5 2009
Gold: 517.00
Jul 31 2013 03:18am
to prawda, ze mozna spokojnie grac na MH bez ryzyka bana? bo wiem czy kupwac hotsa, podobno sporo grajacych jedzie na MH :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1469470471472473495Next
Add Reply New Topic New Poll