Quote (marvolo @ 24 Nov 2013 01:50)
Binbougami Ga! po pierwszy epku porzucilem, moze wroce, Beelezebubda widzialem dawalo rade

Jestem duuużym fanem gintamy i binbougami ga mi też bardzo przypadło. Nie wiem czy to się łączy ale jak coś to polecam powrócić, tam też jest taki nieco specyfistyczny humor. Nie taki jak gintoki i reszta ale i tak dobra jazda, a seria krótka więc co szkodzi. Prowadzisz MAL'a? Chociaż widząc w backgroundzie profilu HOTD wiem, że się dogadamy ;D
Quote (JarooJas @ 24 Nov 2013 02:00)
woow jak mogles ;o
binbougami ga jest epickie
<5>
This post was edited by Damundo on Nov 23 2013 07:02pm