Quote (CrazyHunter @ 23 Jul 2011 13:58)
nie przesadzaj ze solo -,- w wowa solo grasz? no to graty
ubolewam, jezeli reszte nerdow z wowa nazywasz znajomymi, ja wole pojsc do pubu, i grac z przyjaciolmi, ktorzy siedza obok.
Quote (IHateEverythingAboutYou @ 23 Jul 2011 13:51)
W fife na ps3 nawet w 7 graczy da rade

probowalem 3n3, ale to juz znikomy komfort, 2n2 optymalnie.
Quote (Redel @ 23 Jul 2011 14:01)
Chodzić do pubu żeby grać na konsoli. Tak, o tym zawsze marzyłem

[*] siedziec przy piwsku, i patrzyc jeden na drugiego, co by tu robic.
This post was edited by markov on Jul 23 2011 06:03am