d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1469470471472473523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jul 23 2011 05:34am
Quote (PZPR @ Jul 23 2011 12:29pm)
Dobra karat graficzna kosztuje tyle co ps3  :cry: dodatkowo jeszcze inne podzespoły.


Ale w pc masz dużo większe możliwości niż w ps.
Do tego możesz dodatkowo podkręcać sprzęt.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jul 23 2011 05:37am
Quote (Mentalista @ 23 Jul 2011 13:34)
Ale w pc masz dużo większe możliwości niż w ps.
Do tego możesz dodatkowo podkręcać sprzęt.


i jestes skazany na gre solo, na krzesle, przed monitorkiem. Konsole mozesz zabrac wszedzie, i grac w 4 w glupia fife czy nba z kumplami, a nie nerdzic.
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Jul 23 2011 05:51am
Quote (markov @ Jul 23 2011 12:37pm)
i jestes skazany na gre solo, na krzesle, przed monitorkiem. Konsole mozesz zabrac wszedzie, i grac w 4 w glupia fife czy nba z kumplami, a nie nerdzic.


W fife na ps3 nawet w 7 graczy da rade :)
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Jul 23 2011 05:58am
Quote (markov @ Jul 23 2011 11:37am)
i jestes skazany na gre solo, na krzesle, przed monitorkiem. Konsole mozesz zabrac wszedzie, i grac w 4 w glupia fife czy nba z kumplami, a nie nerdzic.


nie przesadzaj ze solo -,- w wowa solo grasz? no to graty
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jul 23 2011 05:59am
Quote (CrazyHunter @ 23 Jul 2011 13:58)
nie przesadzaj ze solo -,- w wowa solo grasz? no to graty


ubolewam, jezeli reszte nerdow z wowa nazywasz znajomymi, ja wole pojsc do pubu, i grac z przyjaciolmi, ktorzy siedza obok.

Quote (IHateEverythingAboutYou @ 23 Jul 2011 13:51)
W fife na ps3 nawet w 7 graczy da rade :)


probowalem 3n3, ale to juz znikomy komfort, 2n2 optymalnie.

Quote (Redel @ 23 Jul 2011 14:01)
Chodzić do pubu żeby grać na konsoli. Tak, o tym zawsze marzyłem :lol:


[*] siedziec przy piwsku, i patrzyc jeden na drugiego, co by tu robic.

This post was edited by markov on Jul 23 2011 06:03am
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Jul 23 2011 06:01am
Quote (markov @ 23 Jul 2011 13:59)
ubolewam, jezeli reszte nerdow z wowa nazywasz znajomymi, ja wole pojsc do pubu, i grac z przyjaciolmi, ktorzy siedza obok.



probowalem 3n3, ale to juz znikomy komfort, 2n2 optymalnie.


Chodzić do pubu żeby grać na konsoli. Tak, o tym zawsze marzyłem :lol:
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
Jul 23 2011 08:14am
PS3 sprzedane ną B)
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Jul 24 2011 06:00am
Quote (youfail @ 23 Jul 2011 16:14)
PS3 sprzedane ną B)




ćwok... jakie ty tam PSN miales? zebym mogl cie usunac odrazu?! :angry:
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
Jul 24 2011 06:23am
Quote (GoSu19 @ 24 Jul 2011 13:00)
ćwok... jakie ty tam PSN miales? zebym mogl cie usunac odrazu?! :angry:


wyczuwam flejm w tym poscie :unsure:
psn mam ujdaz, wlasnie ide usunac niektore niepotrzebne konta
Member
Posts: 2,756
Joined: Jul 9 2009
Gold: 1,390.00
Jul 24 2011 06:26am
Nie posiadam Ps3.
Go Back To Polska Topic List
Prev1469470471472473523Next
Add Reply New Topic New Poll