Quote (Rafalek @ 25 Oct 2011 20:05)
Tylko jeśli to turniej za nic i o nic, to raczej gry za wiele nie będzie.Jedynie sama inicjatywa dobra i jeśli zbierze się sporo ludzi, to może zwrócą uwagę na te przedsięwzięcie.
No z tego co wyczytalem, to jest wlasnie impreza, ktora ma na celu zwrocenie uwagi mediow oraz wladz.