Quote (HEDON @ Dec 20 2014 10:41am)
NA SB TO I JA PLANUJE POJECHAC. CO TO ZA EKIPA, O KTOREJ MOWISZ?
MADRIDISMO ŚLĄSK.
JEST TYP CO ORGANIZUJE WYPADY I ZBIERA EKIPY NA WAZNIEJSZE MECZE NA SLASKU DO KUPY. OGOLNIE BYLEM Z NIMI JUZ PARE RAZY NA MECZACH W KNAJPIE I ZAWSZE SPOKO ATMOSFERA BYLA, KONKRET NAPINKA I ZNIZKI NA PIWO W CHUJ ;D
DZIWIE SIE ZE DZISIAJ NICZEGO NIE ORGANIZUJA BO NA POLFINAL ZBIERALI SIE NA MARIACKIEJ W KATOWICACH.
OGOLNIE POZYTYWNA ZBIERANIA LUDZI, TACY TROCHE DOMORSLI NAPINACZE, ALE MA TO SWOJ UROK, JAK NA FINALE CL 60 KILOWY TYP MOWI GOSCIOWI 2M WZROSTU I 120KG WZROSTU ZE MA WYPIERDALAC Z KLUBU BO TO NIE KLUB DLA FANUW ATLETI ;DDDDDD