d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1464748495082Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 12 2014 03:21pm
przeladuje to gowno, bo cos nie dodaje ani Ciebie, ani Redela

e/ anulowalem i wyslalem ponownie, Redela jzu mam

This post was edited by Grigo on Feb 12 2014 03:26pm
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 12 2014 03:49pm
sprawdz swuj battlelog
Member
Posts: 8,824
Joined: Dec 18 2006
Gold: 5.91
Feb 12 2014 05:27pm
Nareszcie Headshot z ponad 1000m -> 1,174m


Quote (Grigo @ Feb 13 2014 01:28am)
to moze mi powiesz jak to pierwsza snajperka zabijac...tam trzeba dystans ustawiac co chwile :)


musisz pograc troche i sie wprawisz i zmiana dystansu nie bedzie przeszkadzać. Używasz przenośnego znacznika? taka lornetka ułatwia sporo bo łatwo wyczaic wroga i pokazuje też dystans .

This post was edited by Gold_warrior on Feb 12 2014 05:34pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 12 2014 05:28pm
Quote (Gold_warrior @ 13 Feb 2014 00:27)
Nareszcie  Headshot z ponad 1000m ->  1,174m


to moze mi powiesz jak to pierwsza snajperka zabijac...tam trzeba dystans ustawiac co chwile :)
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Feb 13 2014 01:49am
Granie na corze snajperką imo mija się z celem..
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 13 2014 03:46am
Quote (Redel @ Feb 13 2014 09:49am)
Granie na corze snajperką imo mija się z celem..


Srr-61 rozkurwia w głowę z każdej odległości, a tylko lamusy walą bodyshoty:P ja teraz chce walnąć heada z 2000 metrów. Najlepszy zestaw to imo srr-61 z 8x zoom, dodatkowy 14x zoom i normalna lufa.

Grigo, te pierwsze snajperki są trochę zjebane na long range
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 13 2014 04:33am
Quote (Unsatiable @ 13 Feb 2014 10:46)
Srr-61 rozkurwia w głowę z każdej odległości, a tylko lamusy walą bodyshoty:P ja teraz chce walnąć heada z 2000 metrów. Najlepszy zestaw to imo srr-61 z 8x zoom, dodatkowy 14x zoom i normalna lufa.

Grigo, te pierwsze snajperki są trochę zjebane na long range


Chyba sobie odpuszczę snajpera atm. Biegam w kółko inżynierem/szturmowcem/wsparciem ;]
Wkurwia mnie to, że ciągle mam tę samą broń.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 13 2014 04:37am
Quote (Grigo @ Feb 13 2014 12:33pm)
Chyba sobie odpuszczę snajpera atm. Biegam w kółko inżynierem/szturmowcem/wsparciem ;]
Wkurwia mnie to, że ciągle mam tę samą broń.


biegaj szturmowcem i odblokuj ace23
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 13 2014 04:39am
Quote (Unsatiable @ 13 Feb 2014 11:37)
biegaj szturmowcem i odblokuj ace23


Nie ogarnam tego systemu odblokowywań, co mam zrobić aby odblokować ten karabin?
I skąd mogę wziąć myśliwca? :D
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 13 2014 04:41am
Quote (Grigo @ Feb 13 2014 12:39pm)
Nie ogarnam tego systemu odblokowywań, co mam zrobić aby odblokować ten karabin?
I skąd mogę wziąć myśliwca? :D


musisz czekac teraz w tym lobby po smierci na jeta. Teraz maja deployment od razu w powietrzu.
Go Back To Polska Topic List
Prev1464748495082Next
Add Reply New Topic New Poll