d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev1464748495086Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 13 2013 03:21pm
Quote (Madrista @ 13 May 2013 22:16)
rzart?
e: shard dragon ?


ta smok
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
May 13 2013 03:22pm
add fiora@majqelek
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
May 13 2013 03:24pm
arystokracje opuscilem, 3 osoby na 30 z ktorymi sie da pofarmic never castle BICZ PLIZ :|
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 13 2013 03:36pm
Quote (Promote @ May 13 2013 11:24pm)
arystokracje opuscilem, 3 osoby na 30 z ktorymi sie da pofarmic never castle BICZ PLIZ :|


osob jest 50 nie 30 :0
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
May 13 2013 03:46pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 23:36)
osob jest 50 nie 30 :0


co kurwa? :DDDDD
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 13 2013 04:02pm
Quote (Promote @ 13 May 2013 22:24)
arystokracje opuscilem, 3 osoby na 30 z ktorymi sie da pofarmic never castle BICZ PLIZ :|


arystokracje opusciles cuz jesteś frajerę

idź teraz ciągnąć lache swoim nowym zagranicznym kolegom

gardze tobą

inb4

gra bez endgejmu
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 13 2013 04:03pm
Arystokracja upadla na psy, niemila atmosfera, 40wipow na never ending castle lol XD hehe dalej sie meczcie na wc hero frajernia

pozdro promot, mam nadzieje, ze odnajdziesz sie wsrod nowych kumpli!!!! pamietaj o mnie i o naszych wspolnych chwilach spedzonych w arystokrancji, nie zapomnimy!

This post was edited by Tradek_Mk on May 13 2013 04:05pm
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 13 2013 04:05pm
Quote (Tradek_Mk @ 13 May 2013 23:03)
Arystokracja upadla na psy, niemila atmosfera, 40wipow na never ending castle lol XD hehe dalej sie meczcie na wc hero frajernia


napisal tardek co albo gra w poe albo oglada chinskie bajki
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 13 2013 04:07pm
Quote (Tradek_Mk @ 13 May 2013 23:03)
Arystokracja upadla na psy, niemila atmosfera, 40wipow na never ending castle lol XD hehe dalej sie meczcie na wc hero frajernia

pozdro promot, mam nadzieje, ze odnajdziesz sie wsrod nowych kumpli!!!! pamietaj  o mnie i o naszych wspolnych chwilach spedzonych w arystokrancji, nie zapomnimy!





jesli mają po 12-13 lat to na pewno się odnajdzie
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 13 2013 04:10pm
Quote (iRetwe @ May 13 2013 11:07pm)
jesli mają po 12-13 lat to na pewno się odnajdzie


słowa!!!11
Go Back To Polska Topic List
Prev1464748495086Next
Add Reply New Topic New Poll