Z tego co widze to najtaniej bedzie wykupic abonament do wow za 80zl na allegro wtedy masz d3 za darmo warunkiem jest posiadanie wow+cata na koncie

Pozniej kupic sam klucz np na keye.pl > 165zl
wersja pudelkowa normalna kosztuje na keye.pl kosztuje 265zl
Sam klucz na battlenet wersja do sciagniecia kosztuje na polskie > 250zl
Szczerze mowiac to chyba dołoze 100zł i kupie wersja kolekcjonerska > 360zl zamowie z neta i w dzien premiery najpozniej bede juz mial w domu , przesylka kurierska

albo w dzien premiery pojade do media/saturna i tam kupie takie molochy maja zawsze najtaniej bo biora hurtowo.
Btw ktos sie orientuje o ktorej godzinie dokladnie 15maja czasu polskiego startuja serwery diablo3 ??
1. kupujac annuala masz 99% szans ze ci go zabiora
2. kupowanie boxa na keye.pl to tez ryzyko, z cata robili tak ze wysylali niepolskie pudla