d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev146474849502670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 6 2012 08:26am
Co do kurwy? Beta sprawia, że mój net staje się crapem. Nawet, gdy tylko w menu siedzę. Gdy zamykam D3, net wraca do normy. OCB? :(

bez d3


z d3


Sobie kurwa pograłem betę, jajebie. :/
Zapłacę talarami za rozwiązanie tego problemu. Nawet nie byłem zalogowany, więc trudno żeby faktycznie D3 korzystało z łącza.

This post was edited by Xasthur on Apr 6 2012 08:49am
Member
Posts: 12,446
Joined: Jan 15 2008
Gold: 6,235.50
Apr 6 2012 01:29pm
Quote (DnBBoY @ Apr 2 2012 12:04am)
zamowilem pre-order w empiku, mam nadzieje ze go odbiore w dniu premiery.


Byłem pytać o EK ale jest tylko podstawka i to za 200zł -.-
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Apr 6 2012 01:51pm
Quote (Xasthur @ 6 Apr 2012 15:26)
Co do kurwy? Beta sprawia, że mój net staje się crapem. Nawet, gdy tylko w menu siedzę. Gdy zamykam D3, net wraca do normy. OCB? :(

bez d3
http://www.speedtest.net/result/1879004095.png

z d3
http://www.speedtest.net/result/1879018278.png

Sobie kurwa pograłem betę, jajebie. :/
Zapłacę talarami za rozwiązanie tego problemu. Nawet nie byłem zalogowany, więc trudno żeby faktycznie D3 korzystało z łącza.


slaby necik ziomeczku
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Apr 6 2012 01:52pm
32 funty d3 w tesko a leszcze placa 60 euro :]

This post was edited by rollen on Apr 6 2012 01:52pm
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 6 2012 03:47pm
Quote (rollen @ Apr 6 2012 07:52pm)
32 funty d3 w tesko a leszcze placa 60 euro :]


kup mnie
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Apr 6 2012 06:27pm
Quote (maniaq @ Apr 2 2012 08:57am)
Z tego co widze to najtaniej bedzie wykupic abonament do wow za 80zl na allegro wtedy masz d3 za darmo warunkiem jest posiadanie wow+cata na koncie :)

Pozniej kupic sam klucz np na keye.pl > 165zl

wersja pudelkowa normalna kosztuje na keye.pl kosztuje 265zl

Sam klucz na battlenet wersja do sciagniecia kosztuje na polskie > 250zl

Szczerze mowiac to chyba dołoze 100zł i kupie wersja kolekcjonerska > 360zl zamowie z neta i w dzien premiery najpozniej bede juz mial w domu , przesylka kurierska :) albo w dzien premiery pojade do media/saturna i tam kupie takie molochy maja zawsze najtaniej bo biora hurtowo.

Btw ktos sie orientuje o ktorej godzinie dokladnie 15maja czasu polskiego startuja serwery diablo3 ??


1. kupujac annuala masz 99% szans ze ci go zabiora
2. kupowanie boxa na keye.pl to tez ryzyko, z cata robili tak ze wysylali niepolskie pudla
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Apr 6 2012 11:46pm
Quote (rollen @ 6 Apr 2012 20:52)
32 funty d3 w tesko a leszcze placa 60 euro :]


nie stać mnie, na sajcie mam tylko stówke tygodniowo :P
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 7 2012 02:50am
Quote (rollen @ 6 Apr 2012 20:51)
slaby necik ziomeczku

Guwno.

Net jest w porządku, ściągnąłem na nowo i śmiga.

Jak wy sobie w ogóle radziliście na 54k?
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Apr 7 2012 03:11am
Quote (Xasthur @ Apr 7 2012 09:50am)
Guwno.

Net jest w porządku, ściągnąłem na nowo i śmiga.

Jak wy sobie w ogóle radziliście na 54k?



masz bete mistrzu?
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Apr 7 2012 03:12am
chuj tam.
Na początku ściągnę po jakimś czasie (o ile mi się spodoba) jak stanieje to kupię.
Go Back To Polska Topic List
Prev146474849502670Next
Closed New Topic New Poll