Quote (imnoise @ 29 Feb 2012 00:00)
o co chodzi z tym screenem, bo nie kminie?
chodzi o to ze screen z zaproszenia jest tak zrobiony ze nie widac na nim przycisku "home"
zeby to udowodnic znaleziono miejsce z tapety - ta babelki co pokazuje ze ipad nie jest ani bokiem ani do gory nogami, jest normalnie stojacy pionowo bez guzika home
