d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev14647484950211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 25 2011 05:19am
i tak oficjalnie nie da sie do 27 grać, więc nie ma sie co martwić, a ja wole nie bawic siew jakiej omijanie daty premiery z oryginalnym kejem
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 25 2011 05:26am
Quote (blejdowy @ 25 Oct 2011 13:19)
i tak oficjalnie nie da sie do 27 grać, więc nie ma sie co martwić, a ja wole nie bawic siew jakiej omijanie daty premiery z oryginalnym kejem


rozumiem jak komus sie nie chce z tym bawic bo jest zbyt leniwy
ale zeby sie bac straty keya to smieszne
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 25 2011 05:36am
Quote (EustachyMotyka @ Oct 25 2011 12:26pm)
rozumiem jak komus sie nie chce z tym bawic bo jest zbyt leniwy
ale zeby sie bac straty keya to smieszne


uhm, no nie chce 130 zł w błoto wywalać, bo płyty na dobra sprawe sa gowno warte, poza tym limited edition to też za free Karkand który pewnie w grudniu bedize kosztowal 30-50 zł
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 25 2011 05:38am
Quote (blejdowy @ 25 Oct 2011 13:36)
uhm, no nie chce 130 zł w błoto wywalać, bo płyty na dobra sprawe sa gowno warte, poza tym limited edition to też za free Karkand który pewnie w grudniu bedize kosztowal 30-50 zł


Nie rozumiem czego tu sie bac ? Program zmienia Ci proxy i autoryzacja wykrywa jakbys mieszkal w USA. Bedzie premiera w Polsce, wylaczasz program i po sprawie
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Oct 25 2011 05:46am
wlasnie pozyczam z neta ; oo
13gb /łobatkobosko

This post was edited by RooFtii on Oct 25 2011 05:46am
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Oct 25 2011 06:29am
Quote (RooFtii @ 25 Oct 2011 12:46)
wlasnie pozyczam z neta ; oo
13gb /łobatkobosko


Kupilem gre ale nie chce mi sie czekac do piatku to pomyslalem, ze tez sciagne i chociaz singla do tego czasu przejde. Jakby szlo pelnym laczem to w 40 min bym mial a tak to pewnie i nocka bedzie malo.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 25 2011 06:33am
Quote (groom @ 25 Oct 2011 14:29)
Kupilem gre ale nie chce mi sie czekac do piatku to pomyslalem, ze tez sciagne i chociaz singla do tego czasu przejde. Jakby szlo pelnym laczem to w 40 min bym mial a tak to pewnie i nocka bedzie malo.


Nie lepiej za zlotowke kupic na 72h konto fileserve?

Kampania poki co bardzo fajna, misja w samolocie prezentowala sie zajebiscie dobrze.

This post was edited by markov on Oct 25 2011 06:35am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 25 2011 06:53am
Quote (zYwi3c @ Oct 25 2011 06:36am)
Z tego co wyczytalem, mozna obejsc sprawdzania daty premiery w Polsce.

Wystarczy zainstalowac program FLYVPN i grac na dostepnych serwerach.


wczoraj nawet linka do tego dalem :P

http://battlefieldo.com/forum/threads/how-to-unlock-battlefield-3-on-the-24th.1107/
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Oct 25 2011 06:55am
Quote (markov @ 25 Oct 2011 14:33)
Nie lepiej za zlotowke kupic na 72h konto fileserve?

Kampania poki co bardzo fajna, misja w samolocie prezentowala sie zajebiscie dobrze.


Prawda.
Powiedz mi tylko jak muszę z odrzutowca zbombardowac lotnisko to nie mogę ostatnich celi PRL ściągnąć.
Nie potrafię zmienić broni i samoloty nie trafiają :cry:
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Oct 25 2011 07:01am
Quote (blejdowy @ 25 Oct 2011 12:19)
i tak oficjalnie nie da sie do 27 grać, więc nie ma sie co martwić, a ja wole nie bawic siew jakiej omijanie daty premiery z oryginalnym kejem


na ps3 gram normalnie online :)
Go Back To Polska Topic List
Prev14647484950211Next
Add Reply New Topic New Poll