☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev
1
46
47
48
49
50
672
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 103738
Replies: 6717
Track Topic
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#471
Jan 15 2012 05:26pm
Quote (l1pa @ Jan 16 2012 12:25am)
jak czesto gracie ? w których godzinach ?
z reguły meczyk na rozgrzewke rano, kolo 10 - potem kazyd eweutalnie załatwia co ma załatwic (szkoły, treningi etc) i potem wiecozrem zaleznie jak nam sie chce
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#472
Jan 15 2012 05:27pm
Quote (l1pa @ 16 Jan 2012 00:25)
jak czesto gracie ? w których godzinach ?
Ja zwykle 18-23.
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#473
Jan 15 2012 05:36pm
Quote (blejdowy @ Jan 16 2012 12:26am)
z reguły meczyk na rozgrzewke rano, kolo 10 - potem kazyd eweutalnie załatwia co ma załatwic (szkoły, treningi etc) i potem wiecozrem zaleznie jak nam sie chce
Quote (Saygon @ Jan 16 2012 12:27am)
Ja zwykle 18-23.
dobrze wiedzieć
KinderKorwinista
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold
:
373.32
Warn: 10%
#474
Jan 15 2012 06:05pm
Poszukuje doty2.
Devusss
Member
Posts: 4,292
Joined: Jan 7 2011
Gold
:
461.00
#475
Jan 15 2012 06:12pm
jaki stary top
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#476
Jan 17 2012 12:23pm
kompa instaluje i wieczorem bede grał
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#477
Jan 17 2012 12:25pm
Quote (l1pa @ Jan 17 2012 07:23pm)
kompa instaluje i wieczorem bede grał
jak sajgons ie pojawi to i ja zagram, zainstaluj odrazu ts3 i skonfiguruj
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#478
Jan 17 2012 12:38pm
ts3 wlasnie idzie
tylko 500 mega update doty 2
ale to juz chwila ;D
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#479
Jan 17 2012 12:59pm
Quote (blejdowy @ 17 Jan 2012 19:25)
jak sajgons ie pojawi to i ja zagram, zainstaluj odrazu ts3 i skonfiguruj
Za godzine.
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#480
Jan 17 2012 05:14pm
NO LIPA GRA PRZE PIKNIE
sajgon jak zwykle hukuje swoich 100 procę akjurejsy
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
46
47
48
49
50
672
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact