d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev14647484950805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 03:58pm
Quote (xxxRedxxx @ 17 Apr 2011 23:52)
jestę milionerę, ale zaraz kupie kv-3 i będę polaczkiem biedaczkiem.


mi sie juz dzisiaj grac nie chce
to tylko wchodze do gier co jakis czas zeby nabic kase i expa ~~

o jakis darkwolf w grze jest :O

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 17 2011 04:00pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 17 2011 04:01pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 17 2011 09:58pm)
mi sie juz dzisiaj grac nie chce
to tylko wchodze do gier co jakis czas zeby nabic kase i expa ~~


mi tam się fajnie gra z tym 152 mm działkiem ; d oneshotowanie t1-heavy tanków i kv od 100 do 0 od przodu = bezcenne.
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 04:07pm
Quote (EustachyMotyka @ 17 Apr 2011 23:18)
ja lubie miasto z kawalkiem otwartej przestrzeni :<


NP: Ensk :D Mapy miejskie lub miejskie z polami są zajebiste jak dla mnie <3
E: Arta zawsze płacze o otwarte pola, bo inaczej nie umie nic ubić h3h3h3 :D

Quote (Wujekmisza @ 17 Apr 2011 23:28)
tez sciagam

e / podaj linka


Na 1 stronie masz Q_Q

This post was edited by Phrarr on Apr 17 2011 04:12pm
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 17 2011 04:12pm
jeszcze 15 min
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 04:17pm
Quote (Phrarr @ 18 Apr 2011 00:07)
NP: Ensk :D Mapy miejskie lub miejskie z polami są zajebiste jak dla mnie <3
E: Arta zawsze płacze o otwarte pola, bo inaczej nie umie nic ubić h3h3h3 :D



Na 1 stronie masz Q_Q


o tak
ensk to chyba moja ulubiona jest
/e najbardziej lubie zrobic rush na arty

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 17 2011 04:22pm
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 04:22pm
Himmelsdorf
Lakeville
Ensk
Abbey
Ruinberg
Westfield (czasami)

Na tych mapach gra mi się całkiem nieźle.
W patchu 0.6.4 będzie zmienione kilka map. W tym całkowity remodeling Pagorki. Dwie nowe mapy. Niestety nie ma miejskich :(
Ale i tak arta będzie miała w większości miejsc chuja do powiedzenia :D Wystarczy się trzymać jednej strony.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Apr 17 2011 04:24pm
Quote (Phrarr @ 18 Apr 2011 00:22)
Himmelsdorf
Lakeville
Ensk
Abbey
Ruinberg
Westfield (czasami)

Na tych mapach gra mi się całkiem nieźle.
W patchu 0.6.4 będzie zmienione kilka map. W tym całkowity remodeling Pagorki. Dwie nowe mapy. Niestety nie ma miejskich :(
Ale i tak arta będzie miała w większości miejsc chuja do powiedzenia :D Wystarczy się trzymać jednej strony.


Strajkuje kurwa. Beda nowe tanki?
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 17 2011 04:25pm
Quote (Phrarr @ Apr 17 2011 10:22pm)
Himmelsdorf
Lakeville
Ensk
Abbey
Ruinberg
Westfield (czasami)

Na tych mapach gra mi się całkiem nieźle.
W patchu 0.6.4 będzie zmienione kilka map. W tym całkowity remodeling Pagorki. Dwie nowe mapy. Niestety nie ma miejskich :(
Ale i tak arta będzie miała w większości miejsc chuja do powiedzenia :D Wystarczy się trzymać jednej strony.


skąd info o tym patchu?
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 04:30pm
Quote (Saygon @ 18 Apr 2011 00:24)
Strajkuje kurwa. Beda nowe tanki?


Ta będzie kilka.
Premium tanki: KV-5 (ZSRR), Lowe (GER)
Arta tier VIII: Object 261 (ZSRR), T92 (USA), GW Type-E (GER)
Zwykłe: KV-13 (ZSRR), jakiś gerowski Tier 3 powstanie przez to dokładna linia medów.
Zmienione zostaną trochę drzewka, nowe opcje zmiany klasy tzn z czołgu KV możemy dojść do T-43. Oczywiście trzeba grać czołgami, które są pomiędzy nimi.

Masa innych rzeczy zostanie też poprawiona. Choćby blokowanie się czasami na byle kamyku ~~ Sami devsi nie wypisali wszystkich zmian i tak, bo mówią, że tego jest za dużo.

Quote (xxxRedxxx @ 18 Apr 2011 00:25)
skąd info o tym patchu?


Z forum wot, a dwa gram na Special Becie na ruskim serwerze :D Exp i kasa x10. Dzienny gold za free 2k ^_^
Testuję sobie czołgi ^^ US poza dobry działem mają słaby pancerz kadłuba -_-

This post was edited by Phrarr on Apr 17 2011 04:31pm
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 04:31pm
Quote (xxxRedxxx @ 18 Apr 2011 00:25)
skąd info o tym patchu?


nawet na wiki cos jest o tym patchu napisane

btw ciekawe kiedy on wyjdzie w ogole ;<

/e to jak ja ide w 2 czołgi to gowno to po patchu bedzie warte? :(

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 17 2011 04:32pm
Go Back To Polska Topic List
Prev14647484950805Next
Add Reply New Topic New Poll