Quote (Saygon @ 18 Apr 2011 00:24)
Strajkuje kurwa. Beda nowe tanki?
Ta będzie kilka.
Premium tanki: KV-5 (ZSRR), Lowe (GER)
Arta tier VIII: Object 261 (ZSRR), T92 (USA), GW Type-E (GER)
Zwykłe: KV-13 (ZSRR), jakiś gerowski Tier 3 powstanie przez to dokładna linia medów.
Zmienione zostaną trochę drzewka, nowe opcje zmiany klasy tzn z czołgu KV możemy dojść do T-43. Oczywiście trzeba grać czołgami, które są pomiędzy nimi.
Masa innych rzeczy zostanie też poprawiona. Choćby blokowanie się czasami na byle kamyku ~~ Sami devsi nie wypisali wszystkich zmian i tak, bo mówią, że tego jest za dużo.
Quote (xxxRedxxx @ 18 Apr 2011 00:25)
skąd info o tym patchu?
Z forum wot, a dwa gram na Special Becie na ruskim serwerze

Exp i kasa x10. Dzienny gold za free 2k

Testuję sobie czołgi ^^ US poza dobry działem mają słaby pancerz kadłuba
This post was edited by Phrarr on Apr 17 2011 04:31pm