d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1464748495083Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Jul 4 2012 06:26am
jestem licencjatem ;)
Member
Posts: 629
Joined: Oct 27 2010
Gold: 0.01
Jul 4 2012 06:27am
gz Martynko
Member
Posts: 4,563
Joined: May 10 2011
Gold: 0.00
Jul 4 2012 06:31am
Quote (Nimf @ Jul 4 2012 02:26pm)
jestem licencjatem ;)


czy licencjatką?
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jul 4 2012 06:36am
Quote (Szczur3k @ 1 Jun 2012 02:09)
Nowe Buty. Świeża dostawa z ***, jeszcze ciepłe :)

http://www.iv.pl/images/81182381176654449129.jpg

Nie przebijesz mojej niebieskiej kuboty. :D

http://i40.tinypic.com/3486bn6.jpg

This post was edited by Xasthur on Jul 4 2012 06:36am
Member
Posts: 104,692
Joined: Oct 13 2010
Gold: 2.00
Jul 4 2012 07:12am
chyba nie ma czym ;/
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jul 4 2012 08:30am
Mam nowy rozstep i 39 w bajcu.
Member
Posts: 1,089
Joined: Apr 13 2007
Gold: 0.00
Jul 4 2012 08:50am
Quote (Immanencja @ Nov 19 2010 03:48pm)
aha i mam golfa dwa .
Smutne :(

Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 4 2012 08:52am
Quote (p1t3r3k @ Jun 1 2012 12:02am)
Mam sygnaturkę PSE i join date większy niż rok urodzenia co niektórych tutaj ;)


PSE? Polish Spamers Elite?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 4 2012 09:01am
Quote (CoD_id @ Jul 4 2012 03:52pm)
PSE? Polish Spamers Elite?
Owsze b)
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 4 2012 09:42am
Mam żonę, chodzę na siłownie, mam dobrą pracę, dużo fg lubię grać w d2, oglądam rożne seriale.
Go Back To Polska Topic List
Prev1464748495083Next
Add Reply New Topic New Poll