d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev14647484950966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 7 2011 10:55am
Zapomniałem wyłączyć tych dźwięków klawiszy po instalacji HyperDroida i mam teraz ten znany "robo voice". Da się to jakoś naprawić czy trzeba rom instalować od nowa?
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Apr 7 2011 11:07am
Quote (VolveR @ Apr 7 2011 10:55am)
Zapomniałem wyłączyć tych dźwięków klawiszy po instalacji HyperDroida i mam teraz ten znany "robo voice". Da się to jakoś naprawić czy trzeba rom instalować od nowa?


Z tego co pamietam to podczas rozmowy wlacz speaker phone rozlacz sie i zobacz czy pomoglo. W innych romach to dzialalo, w gbx nie mialem tych problemow
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 8 2011 03:36am
Quote (nomadwgk @ 7 Apr 2011 18:07)
Z tego co pamietam to podczas rozmowy wlacz speaker phone rozlacz sie i zobacz czy pomoglo. W innych romach to dzialalo, w gbx nie mialem tych problemow


Dzięki, pomogło.
Szkoda, że nie ma tapatalk na jsp. Wygodniej by było, chociaż na hd2 i tak nie jest źle
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Apr 11 2011 04:39pm
Wifi mi szaleje - łączy się z siecią, którą zna (siec w mieszkaniu, wpa czy tam wpa2 z haselkiem), ale przestało widzieć inne sieci. Jak skanuje to jest pusto.
Pare dni temu wgrałem jakiś program do wifi, potem wywaliłem i wszystko się posypało. Nie pamiętam już jak się nazywał, muszę jutro ogarnąć.
Wie ktoś może gdzie Android trzyma ustawienia wifi? Może jak to wywale to zacznie śmigać, bo nie chce mi się wipe robić i wszystkiego znowu ustawiać (bo jak przywrócę kopię to problem pewnie wróci).
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Apr 12 2011 08:46am
dzisiaj htc zaprezentowało oficjalnie swoj nowy flagowy produkt - htc sensation.



Specyfikacja

4,3-calowy ekran Super LCD o rozdzielczości 540 x 960 pikseli chroniony przez Gorilla Glass,
Dwurdzeniowy układ Qualcomm MSM 8260 o taktowaniu 1,2 GHz,
768 MB pamięci RAM,
1 GB wbudowanej pamięci ROM,
Android 2.3 Gingerbread z HTC Sense,
Łączność HSPA do 14,4 Mbps,
Bluetooth 3.0,
WiFi b/g/n,
DLNA,
Odbiornik GPS,
Aparat 8 Mpix z autofokusem, podwójną lampą błyskową LED i możliwością nagrywania wideo HD (1080p przy 30 fps),
Obsługiwane formaty wideo: .3gp, .3g2, .mp4, .wmv, .avi, .xvid,
micro USB,
bateria o pojemności 1520 mAh,



na cos takiego liczylem, ciekawe jak wypadnie na tle sgs2.
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Apr 12 2011 08:58am
Quote (imnoise @ Apr 12 2011 08:46am)
dzisiaj htc zaprezentowało oficjalnie swoj nowy flagowy produkt - htc sensation.

http://s1.blomedia.pl/komorkomania.pl/images/2011/04/HTC_Sensation_3.jpg

Specyfikacja

    4,3-calowy ekran Super LCD o rozdzielczości 540 x 960 pikseli chroniony przez Gorilla Glass,
    Dwurdzeniowy układ Qualcomm MSM 8260 o taktowaniu 1,2 GHz,
    768 MB pamięci RAM,
    1 GB wbudowanej pamięci ROM,
    Android 2.3 Gingerbread z HTC Sense,
    Łączność HSPA do 14,4 Mbps,
    Bluetooth 3.0,
    WiFi b/g/n,
    DLNA,
    Odbiornik GPS,
    Aparat 8 Mpix z autofokusem, podwójną lampą błyskową LED i możliwością nagrywania wideo HD (1080p przy 30 fps),
    Obsługiwane formaty wideo: .3gp, .3g2, .mp4, .wmv, .avi, .xvid,
    micro USB,
    bateria o pojemności 1520 mAh,



na cos takiego liczylem, ciekawe jak wypadnie na tle sgs2.


specs, ok, ale wyglada jak kazdy inny hi end telefon htc.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 12 2011 08:59am
wkoncu cos 2 rdzeniowego od htc
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Apr 12 2011 09:05am
tylko nie podoba mi sie brak fizycznych buttonow. mogliby wysuwana qwerty.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 12 2011 09:28am
Przy takiej wielkości ekranu myślę, że klawiatura fizyczna jest zbędna.
Podoba mi się specyfikacja, wygląd też. Trochę jeszcze poczekamy zanim dwurdzeniowce potanieją.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Apr 12 2011 09:44am
HD2 też ma 4.3 cala, a praktycznie nie czuć go w kieszeni, bo jest chudy. Jeśli dodaliby wysuwaną QWERTY to telefon musiałby być pewnie grubszy i stałby się nieporęczny. Jest jakiś telefon z wysuwanym QWERTY o grubości ok. centymetra?
Miałem już kiedyś Toshibe G900, strasznie mi dokuczała, jak nosiłem ją w kieszeni.
Go Back To Polska Topic List
Prev14647484950966Next
Add Reply New Topic New Poll