Quote (Wujekmisza @ 20 Oct 2010 16:30)
czy mi sie zdaje czy usuneli lochy gildii
to wlasnie jakies dziwne jest
pokazuje sie tylko jak gildia zostanie zaatakowana lub atakuje (ale jak atakuje to nei moze wejsc do lochow wiec zostaje gdy zostanie zaatakowana)