d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev14647484950720Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Oct 19 2010 01:43pm
i znowu po ryju od retardow z wymiataczeszescszescszesc
trzeba sie na pizdach z nemezis odegrac
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 19 2010 01:45pm
Quote (2007 @ 19 Oct 2010 21:39)
http://i52.tinypic.com/o6a42t.png


przegrales rzycie
łatwo
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Oct 19 2010 11:56pm
Quote (Swartor @ 19 Oct 2010 21:45)
przegrales rzycie
łatwo


Ale z nemesisami poszło gładko :)
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Oct 20 2010 01:05am
Quote (Sqnman007 @ Oct 20 2010 05:56am)
Ale z nemesisami poszło gładko :)


Nic nowego.
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Oct 20 2010 03:00am
zamula wam s&f?

e/ juz dobrze

This post was edited by ilikevodka on Oct 20 2010 03:12am
Member
Posts: 1,191
Joined: Oct 24 2009
Gold: 486.00
Oct 20 2010 03:51am
A mi net od piątku nie działa.
Tak z doskoku u siostry tylko na wartę staję, ale niestety tyle pkt awanturniczości idzie się j...ać! :fume:
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 20 2010 08:30am
czy mi sie zdaje czy usuneli lochy gildii
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 20 2010 09:00am
Quote (Wujekmisza @ 20 Oct 2010 16:30)
czy mi sie zdaje czy usuneli lochy gildii


to wlasnie jakies dziwne jest

pokazuje sie tylko jak gildia zostanie zaatakowana lub atakuje (ale jak atakuje to nei moze wejsc do lochow wiec zostaje gdy zostanie zaatakowana)
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Oct 20 2010 09:07am
Quote (Swartor @ Oct 20 2010 03:00pm)
to wlasnie jakies dziwne jest

pokazuje sie tylko jak gildia zostanie zaatakowana lub atakuje (ale jak atakuje to nei moze wejsc do lochow wiec zostaje gdy zostanie zaatakowana)


no, dziwne jakies to wszystko
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Oct 20 2010 09:09am
lochy gildyjne generalnie pokazuja sie na stale kiedy leader gildii ma conajmniej 50 lvl, podczas wojen gildyjnych to jakis bug jest
Go Back To Polska Topic List
Prev14647484950720Next
Add Reply New Topic New Poll